Şimdi Ara

LG G2 4G ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG G2 de 4G var mı yok mu bi arkadaşlar bazıları var diyor bazilari yok diyor eğer varsa bile benim cihazda mobil ayarlarında LTE diye bir seçenek yok yurt dışındaki g2 lerde varmış galiba. Turkiyeye gelen modeller de yokmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Var :) 4G gelince o seçenek çıkar heralde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye Rom'unda o özellik kapalı. İngiltere romu yükle şebeke seçiminde LTE ibaresini göreceksin.
  • 3845#*802# yapinca hide menuden aktif edilir lte,

• quote:

Orijinalden alıntı: Maestro58

Var :) 4G gelince o seçenek çıkar heralde

Hiç sanmıyorum öyle birşey

• Dilimizde tüy bitti arkadaş.

LG'nin bütün G Serileri 4G DESTEKLİYOR.

Türkiyesi Amerikası İngilteresi yok bunun.
  • Var ve şuan kullanıyorum,istanbuldan aldığım lg g2 de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coopp

quote:

G2 nin bütün varyantlarında LTE 4G bağlantısı mevcut. 4G şebekesi ülkemizde genel olarak kullanılmaya başlandığında biz de 4G ile bağlanırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

quote:

Orijinalden alıntı: coopp

quote:

G2 nin bütün varyantlarında LTE 4G bağlantısı mevcut. 4G şebekesi ülkemizde genel olarak kullanılmaya başlandığında biz de 4G ile bağlanırız.

4G falan biraz zor gelir

• LG G2 kullanicisiyim ve Umman da calisiyorum. 3 aydir 4G kullaniyorum, 35Mbps leri gordum :)
  • cidden son yılların f/p kralı telefon g2
  • Yani 4g hat takıldığında o seçenek çıkar mı?

• coopp C kullanıcısına yanıt
    Simdi kart takmakla olmaz. Gizli menüden aktif etmek lazım. Yukarıda yazılmış.

• 3g seçiliyken otomatik olarak 4gyi de kullanmamız lazım. Kullanılmıyorsa 4646lı bi menü açıyorduk hatırlamıyorum şimdi. 3845#*802# den de lte only rat settingsten lteyi açabiliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thestell -- 18 Mart 2015; 18:22:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurcHT

LG G2 kullanicisiyim ve Umman da calisiyorum. 3 aydir 4G kullaniyorum, 35Mbps leri gordum :)

Hocam Madem 4g ile görüşüyorsun 4g de görüntülü görüşme varmı acaba onu merak ediyorum. Arama ekranında görüntülü arama tuşu varmı anlatırmısın.
  • Arkadaslar ben hic birseyi aktif etmedim. Gsm operatoru 4g hizmeti sunmaya baslayinca kendiliginden 4g oldu. Heryerde 4g cekmiyor merkezi yerlerde 4g oluyor. Goruntulu arama konusunda simdi baktim ama bisey goremedim.

• Benim cihazımda 4g var ama turkiye kosullarında bırak 4g kullanmayı 3g bile zor kullanabiliyorken 4g olması bi anlam ifade etmiyor ne yazık ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeKiMoĞLu-47

quote:

LG G2 kullanicisiyim ve Umman da calisiyorum. 3 aydir 4G kullaniyorum, 35Mbps leri gordum :)

Hocam Madem 4g ile görüşüyorsun 4g de görüntülü görüşme varmı acaba onu merak ediyorum. Arama ekranında görüntülü arama tuşu varmı anlatırmısın.

LG g2 de 3g ile görüşme desteği var mı ki 4g ile olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

quote:

quote:

Başka bir konuda bir arkadaş avrupada lg g2 de şebeke üzerinden görüntülü konuşma yapılabildiğini belirtmişti ve 4g ninde türkiyede aktifleşmesiyle türkiyedede görüntülü konuşma yapılabileceğini belirtmişti o yüzden sordum. ama denemeden anlamayacaz anlaşılan.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

quote:

quote:

Başka bir konuda bir arkadaş avrupada lg g2 de şebeke üzerinden görüntülü konuşma yapılabildiğini belirtmişti ve 4g ninde türkiyede aktifleşmesiyle türkiyedede görüntülü konuşma yapılabileceğini belirtmişti o yüzden sordum. ama denemeden anlamayacaz anlaşılan.

patentlerden dolayı samsung harici görüntülü görüşme operatör tabanlı yapılamıyor. Ben en son p970 optimus black ile nokia 5800 arasında yapmıştım sonra çıkan lg ve samsung harici cihazlarda bu özelliğe rastlamadım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.