Şimdi Ara

aliexpress Razer Deathadder mouse siparişi gümrüğe takılırmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar alttaki üründen sipariş etmek istiyorum,
    http://tr.aliexpress.com/item/Promotion-Bundle-Razer-Deathadder-2013-Steeleeries-Siberia-Frostblue-Brand-New-Free-Shipping/1695411687.html

Kulaklıkla beraber mouse 99dolar bu ürün gümrükte kalırmı bize ekstradan vergi çıkarırlarmı ?
    Birde ilk defa yabancı bir siteden alışveriş yapacağım önemli dikkat etmem gereken birşey varmı? İnternette okudum bazıları takipli kargo ile al ürünün kaybolma ihtimali ortadan kalkar gibi şeyler yazmışlar bu nedemek nasıl o şekilde sipariş veriliyor bi yardımcı olursanız.. Çok teşekkürler.

• 75€ ve üzeri için vergi istenir büyük ihtimal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 99 dolar gümrüğe takılmıyor sanırım. 99 dolar üstü gümrüğe takılıyor diye biliyorum hocam.
  • 75€ üzerinden hesaplanıyor vergi uygulanıp uygulanmayacağı.
    75€ şu aralar 80$'a denk geldiği için vergi uygulanacaktır.
  • bi şey dicem de bu fazla ucuz değil mi, boh da çıkabilir yani
  • orijinal değil ürünler haberin olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: palepapyrus

orijinal değil ürünler haberin olsun

Eminmisiniz orjinal olmadığına okadar kişi ürünlere yorum yazıyor herkes memnun, ürünün ellerine geçtiğinde çektiği fotoğrafları falanda koyuyorlar kutusunda orjinal şekilde geliyor hep?
  • Replika diye biliyorum ben de. Zaten bundle ın saçmalığı niye razer + steelseries ? Kaliteli replika olabilir. Bu bundle ın konusu vardı bi ara bakın foruma.
  • mesaj atıp sordum kendisi söyledi zaten
  • quote:

mesaj atıp sordum kendisi söyledi zaten

Fakat ben o bundle dan almadım. Vazgeçip sadece deneme amaçlı bu kulaklıktan sipariş ettim. Bu üründe replikamıdır ? 3074 tane sipariş geçilmiş ve satıcı çok fazla satış yapmış birisi..
    http://www.aliexpress.com/item/11-color-Steelseries-Siberia-V2-Gaming-Headphone-Siberia-v2-Natus-Vincere-Edition-Free-Fast-Shipping-Drop/425482775.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arph -- 27 Mart 2015; 22:08:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: VisualPwnage

quote:

mesaj atıp sordum kendisi söyledi zaten

Fakat ben o bundle dan almadım. Vazgeçip sadece deneme amaçlı bu kulaklıktan sipariş ettim. Bu üründe replikamıdır ? 3074 tane sipariş geçilmiş ve satıcı çok fazla satış yapmış birisi..
    http://www.aliexpress.com/item/11-color-Steelseries-Siberia-V2-Gaming-Headphone-Siberia-v2-Natus-Vincere-Edition-Free-Fast-Shipping-Drop/425482775.html

Hocam 1. sınıf replikadır herkes beğendiyse. Ama orjinal olduklarını sanmıyorum bu kadar fiyat farkının olması imkansız.

• bu kalma limiti türk lirasıyla hesaplanmıyormu yani 100 tl değilde 100 dolardamı kalıyo
  • ali expresden daha önce kulaklık ve telefon getittirmiştim artık telefon gelmiyo ama mousu kargoya hediye olarak koymasını söylersen çogunluka gümrükten fiyaata bakmadan geçiriler yada adama kargodaki etiket fiyatını daha az yazmasını söyleye bilirsin. ben öle gettitirmiştim
  • aliexpresdeki tek sorun ürün belli bi süre geçtikten sonra bozularsa ya tamir etcen yada kaldırıp atcan
    süre sanırım 3 hafta idi.
    bu gelen ürünlerin garantisi yok ama ilk geldiğinde bozuksa ya iade ediyosun yada çalışan bi tanesini gönderiyolar sana.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.