Şimdi Ara

[APP][ROOT][4.0+] Kernel Tasker 1.6

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bu konuda size ihtiyaç dahilinde yaptığım uygulamayı ve nasıl kullanılacağını göstereceğim. Öncelikle program root gerektiriyor.(Custom kernel olmadan çoğu parametreyide kullanamazsınız fakat yine de cpu max hızı vb. değişiminde bayağı işe yarar) Program kernel parametreleriniz hakkında profiller oluşturuyor ve onu istediğiniz zamanda uygulamasını sağlıyor(Mesela oyun açılınca cpu hızı maximum olsun , batarya %15 ten aşağı düştüğünde minimum olsun gibi)

Resimler:

[APP][ROOT][4.0+] Kernel Tasker 1.6 [APP][ROOT][4.0+] Kernel Tasker 1.6 [APP][ROOT][4.0+] Kernel Tasker 1.6 [APP][ROOT][4.0+] Kernel Tasker 1.6
    Özellikler:
    -Kernel parametrelerinizi kolayca değiştirebilirsiniz
    -Profiller arası otomatik geçiş
    -Zengin profil opsiyonları
    -Karanlık tema
    -Arkaplanda düşük ram tüketimi(4mb)

İstek ve görüşleriniz için:
    http://goo.gl/forms/PVWWGscoqd

Bug'lar:
    - Bildiğim kadarıyla yok bulursanız bildirin.

Projemi beğendiyseniz ve geliştirmeme yardımcı olmak istiyorsanız bağış yapabilirsiniz :) : DONATE

İndirmeler:
     [APP][ROOT][4.0+] Kernel Tasker 1.6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazywinner3 -- 19 Mayıs 2015; 12:40:14 >

• indirdim hemen. seçenek varmı kendisi arka planda çalışıyor mu nasıl açıklayabilir misin birz?bu arada seçenek yok sadece 2. resim var diğerleri yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semsengineer -- 17 Mart 2015; 15:48:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murratca

indirdim hemen. seçenek varmı kendisi arka planda çalışıyor mu nasıl açıklayabilir misin birz?bu arada seçenek yok sadece 2. resim var diğerleri yok.

Hocam soyleki programda soldan cektiginiz menude tasker diye bir bolum var oradan ayarlarinizi yaparak mesela bi oyun acilinca o ayarin ayarlanmasini saglayabilirsiniz arkaplanda servis calistirarak ayarlarlayabiliyorum bunlari. haftaya gelecek turkce guncellemesiyle daha iyi olacak insallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Version 1.1 hazır deneyecek olan ?
  • Konu güncellendi uygulama materyal dizayn doğrultusunda güncellendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazywinner3

quote:

indirdim hemen. seçenek varmı kendisi arka planda çalışıyor mu nasıl açıklayabilir misin birz?bu arada seçenek yok sadece 2. resim var diğerleri yok.

Hocam soyleki programda soldan cektiginiz menude tasker diye bir bolum var oradan ayarlarinizi yaparak mesela bi oyun acilinca o ayarin ayarlanmasini saglayabilirsiniz arkaplanda servis calistirarak ayarlarlayabiliyorum bunlari. haftaya gelecek turkce guncellemesiyle daha iyi olacak insallah

Bu uygulamayı yapanlar var ama Türkçesimi bulamadım .Türkçesi Çıkarsa Türkiye de tutar. Takipdeyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sssssssssssd

quote:

Orijinalden alıntı: crazywinner3

quote:

Bu uygulamayı yapanlar var ama Türkçesimi bulamadım .Türkçesi Çıkarsa Türkiye de tutar. Takipdeyim..

hocam şuan yarı türkçe yarı ingilizce, çevirileri tamamlamadım. İlerki versiyonda düzeltirim küçük hataları. Anlamadığınız bi yer veya bir özellik varsa sorabilirsiniz :)

• Güncellendi! Durdu hatası alanlar yeniden denesin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.