Şimdi Ara

Senetle cep telefonu almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşık 4 yıldır telefonsuzum artık güzel bir telefon almak istiyorum, fakat peşin fiyata maddi durumumuz yetmiyor devletin verdigi maas 2 ye bölündü (anne - ben)o yüzden bankalardan kredi vs.de alamiyorum ev kurdan alayım dedim hem iphone 5s'e felan taksit yok hem, 12 ay taksit ne yazik ki , yani benim toplam ne kadar odiyecegim onemli degil yeterki aylık 70 tlyi geçmesinin. Yani tanıdığıniz telefoncu arkadaşlar var ise yardim ederseniz cok sevinirim. Ankarada oturuyorum bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NikotinisT -- 15 Mart 2015; 23:56:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hem durumum yok diyorsun hem de IPHONE 5 istiyorsun
    Bu bakış doğru değil
    2. el temiz S4 ve S3 lerden alsan yeter
    Tel değiştirmek isteyen bir arkadaşın olursa onunla anlaş bence

Ben oyle yaptım ve S4 aldım
    Aylık 100 TL ödüyorum
  • Pesin almaya durumum yok. 5si geçtim kimse hic sekilde senetli telefon satmiyor nedeni maasimiz az ama 2 maas tek 1 maasta birleşse hemen verirler faturalarimizi felan gosterme sansimiz yokmu mesela internet 7 sene olacak nerdeyse tum faturalar hemen ödendi demek istedgim elimde var ama pesin yok

• Hocam o telefona gerçekten ihtiyacınız var mı ilk önce onu düşünün lütfen. "Nede olsa ayda 70 TL öderim her türlü" diye düşünüp 1500-2000 TL lık telefonları almayın.

• Su gune kadar elime 1 tane akilli telefon gecti (galaxy y) oda bozuldu annemin eski telefonunu kullanıyorum , okula goturduydum dalga gectiler o benim icime cok fena oturdu

• Niye böyle bir yola başvurduğumu bilmiyorum.

Yaz boyunca emeğimin hakkıyla çalışıp İphone 5s aldım herkese teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.