Şimdi Ara

Aşırı Zayıfım ve Boyum kısa (Ciddi cevap vermeyenler sikayet edilecek)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 17 yas 2 ay oldu gireli.1.74 civarlarında boyum var.Kilom 48-50 arası.Ergenlige 12-13 yasinda girdim.Bıyıklarim o zamandan cikti.14 yasina kadar cok uzadim,150'den 1.69'a firladim.15 yasinda da azcik uzadim ve 1.73-1.74 oldum ama 3 yildir tek cm boyum uzamiyor.12 yasinda da 45 kiloydum,simdi de en fazla 50 kiloyu goruyorum.Doktora gorunmeli miyim?Rahmetli babam 1.70 civarlarindaymis.Rahmetli amcam 1.80 uzeri,diger ikisi de benim boyuma yakin.Kuzenlerimden biri 1.85 uzerinde biri boya sahip,abileri ise 1.65,1.70 arası.Ne tur beslenme programi onerirsiniz?Hem kilo alip,hem de boyumu uzatmasi gereken mantikli her tavsiyeye acigim.Her sporu yapabilecek duzeydeyim.

29 Mart 2015 Güncelleme

Boyum 1.76 olarak ölçtüm,3 haftada 1 cm den fazla uzadım.Kilomla alakalı bir değişiklik yok.Sadece yatarken belim yatağa düz şekilde,ayaklarım ve bacaklarım düz şekilde,gerilerek yatıyorum.Beslenme programı hiç uygulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UCANZEBANİ -- 29 Mart 2015; 23:46:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kardeşim bende 17 yasındayım 1.81 boyum var 75 kiloyum bence boyun normal ama kilon az bi doktora gitmende fayda var programı o verir
  • İşin zor ancak sabır sabır zafer ...

Kilo için doktorla falan uğraşma doktorun bi işe yaradığı yok kilo almada hepsi için demiyorum ama bi çoğu öyle gainer kullanmanı tavsiye ederim ...
    Boy içinse araştır bakalım mutlaka birşeyler vardır.
  • Kanser olduğumu düşünüyorum.Gelişim 0.En kısa sürede doktora görüneceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: llllxefsanexllll

İşin zor ancak sabır sabır zafer ...

Kilo için doktorla falan uğraşma doktorun bi işe yaradığı yok kilo almada hepsi için demiyorum ama bi çoğu öyle gainer kullanmanı tavsiye ederim ...
    Boy içinse araştır bakalım mutlaka birşeyler vardır.

Çok geç yatan biriyim.Ne süt içer,ne de yogurt yerim.Tukettigim bir peynir var,o da 3 dilim en fazla.Yemek konusuna hic deginmek bile istemiyorum.Omuzuma gelen insanlar beni solladi.Cevabiniz icin sagolun.

• Neredeyse aynı durumdayım güncel lütfen.
  • UCANZEBANİ kullanıcısına yanıt
    18 yaşındayım boy 1.70 kılo 60 dı bendd zayıftım 5 ay fıtness gidiyorum yaklaşık 2 ay önce karbonhidrat tozu aldım kullandım suan 64 kg yım tavsiye ederim suana kadar nr yaptıysam kılo alamamıstım sorun varsa sorabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ergenliğe erken girenler genel olarak kısa kaldığını gözlemliyorum ben de geç girdim çoğunu geçtim ama şu an. bol bol protein al işte süt ve süt ürünleri,et falan ye.sen kilonu arttırmaya bak boyun ortalama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahlee97

18 yaşındayım boy 1.70 kılo 60 dı bendd zayıftım 5 ay fıtness gidiyorum yaklaşık 2 ay önce karbonhidrat tozu aldım kullandım suan 64 kg yım tavsiye ederim suana kadar nr yaptıysam kılo alamamıstım sorun varsa sorabilirsin

1 sene icinde 60 olma ihtimalim yuksek mi?

• UCANZEBANİ kullanıcısına yanıt
    1 senede ıstersen 70 kılo bile rahat olursun

• quote:

Orijinalden alıntı: bergov

ergenliğe erken girenler genel olarak kısa kaldığını gözlemliyorum ben de geç girdim çoğunu geçtim ama şu an. bol bol protein al işte süt ve süt ürünleri,et falan ye.sen kilonu arttırmaya bak boyun ortalama.

Abim 17-18 yasinda girdi,yine de benle ayni boyda.Ben de bir hastalik var,gelisimime engel oluyor diye dusunuyorum.Ne tur doktora basvurmaliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UCANZEBANİ -- 15 Mart 2015; 23:17:26 >
  • Adam gibi cevap vericez ama bu yazdığın ne tehdid eder gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prochnow

Adam gibi cevap vericez ama bu yazdığın ne tehdid eder gibi?

Trollce cevap verecek olanlar için dedim.Tehdit etmedim.

• Tok karnına çörek otu tozu bir çay kaşıgı su ile yut. Ye diyemem çünkü acı yiyemezsin. Aktardan çektirip al. Çekilmiş hazır alma. Çektirerek alırsın 5 tl alsan 2 ay gider aşırı kilo artışı yapar düzenli kullanınca

• quote:

Orijinalden alıntı: Creative BLack

Tok karnına çörek otu tozu bir çay kaşıgı su ile yut. Ye diyemem çünkü acı yiyemezsin. Aktardan çektirip al. Çekilmiş hazır alma. Çektirerek alırsın 5 tl alsan 2 ay gider aşırı kilo artışı yapar düzenli kullanınca

İlginiz icin tesekkurler.Corek otu severim,birkac gune satin alip, kesinlikle uygulayacam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UCANZEBANİ -- 16 Mart 2015; 0:08:18 >
  • Boyun için yapacak pek bişey yok belki şanslıysan daha uzarsın ama 1.80 taş çatlasa ki senin boyun hiç de kısa değil ayrıca önemli de değil şimdi 1.80 olmadığın için kafayı takıyorsun olsaydın 1.85 için takacaktın 1.95 olsaydın niye çok uzun kamburum diye konu açacaktın yani s.ktir et çok takma mühim birşey değil.

Kilo içinde çok gençsin daha sakın doğal metobolizmanı bozacak saçma işlere girişme, bundan bi kaç sene sonra kilo aldığında hatırlarsın söylediklerimi illa ki alıyorsun yani.Yine bir doktora görün ama maksat bir hastalığın,vücudunda bozukluk var mı değerlerin vs yoksa normalse hiç çaba sarfetme zaten alacaksın o kiloyu, kilo alacam diye her bulduğunu yeme sağlıksız beslenme,yanında her zaman fındığın,bademin vs bulunsun arada onlardan at, öğünlerin düzenli olsun her grup besinden almaya çalış.Şimdi gainer'a girişirim gym ile birlikte 6 ayda alırım 10 kiloyu şeklinde şeylere girişme "bence" ha olur mu olur iyi kötü orasına karışmıyorum ama sporunu yapacaksan da elinden geldiğince doğal beslen sabır et yarın olayım diye düşünme zaten bi gün dönüp bakmışsın vay be ne kadar zayıfmışım dersin. vs. vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: UCANZEBANİ

quote:

Orijinalden alıntı: Creative BLack

Tok karnına çörek otu tozu bir çay kaşıgı su ile yut. Ye diyemem çünkü acı yiyemezsin. Aktardan çektirip al. Çekilmiş hazır alma. Çektirerek alırsın 5 tl alsan 2 ay gider aşırı kilo artışı yapar düzenli kullanınca

İlginiz icin tesekkurler.Corek otu severim,birkac gune satin alip, kesinlikle uygulayacam.

Ama önemli nokta yemeklerden sonra kullanmalısın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: UCANZEBANİ

quote:

Orijinalden alıntı: bergov

ergenliğe erken girenler genel olarak kısa kaldığını gözlemliyorum ben de geç girdim çoğunu geçtim ama şu an. bol bol protein al işte süt ve süt ürünleri,et falan ye.sen kilonu arttırmaya bak boyun ortalama.

Abim 17-18 yasinda girdi,yine de benle ayni boyda.Ben de bir hastalik var,gelisimime engel oluyor diye dusunuyorum.Ne tur doktora basvurmaliyim?

İnternette baktım ortopediye gidin diyorlar sende bir arastır. Ama bir hastalıgın falan oldugunu dusunmuyorum bosuna kendini strese sokma.

• saçma saçma yorumlar kanser olduğumu düşünüyorum doktora gideceğim ne demek. Boy normal varsın kızlar beğenmesin hepsi sanki 175. Kilon için doktora ardındanda diyetisyen ve spora başlamalısın ama yenik düşeceksin muhtemelen metabolizman 7 yaşında o yönde işin yaş.
  • 1.75'in nesi kısa? Gayet ideal bir boy bence. Kilo konusunda bende de sıkıntı var. Metabolizmanın bozulmasına sahip olan hastalığa sahibim, belki de sende de bu vardır. Ne kadar yersem yiyeyim kilo alamıyorum yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.