Şimdi Ara

500-600 TL Civarı En İyi Tablet Tavsiyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar evde herkese telefon alınıyor anneme de tablet alalım dedik. Teknoloji deneyimi pek yok. Rahat kullanabileceği bir şey arıyorum öyle kafa dağıtmak için. Video izler, tv izler, radyo dinler bu yüzden ses performansı da iyi olması lazım. Kamerası da çok dandik olmasın. Bir de stabilite tabi ki önemli. Tablet donup kaldığında, ya da abuk subuk problemler çıktığında ne yapacağını pek bilemeyeceği için sorunsuz bir şey olması iyi olur kronik açıdan falan da. Fiyat 500 Tl civarı. Değecek model varsa 50-100tl yukarı çıkabilir. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JWS -- 15 Mart 2015; 22:30:23 >

• Tavsiye bölümü göremediğim için konuyu buraya açtım, önerileri bekliyorum arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

Google Nexus10

Aynen ben de onu baya beğendim.

Yalnız kafama takılan bir soru var sadece. Tablet kullanmadım şimdiye kadar hiç o yüzden pek bilgim yok, tablette 3G olması nedir? Yani yeni bir sim kart takıp mı kullanılıyor ve önemi nedir? Onu anlatabilirseniz arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JWS

quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

Google Nexus10

Aynen ben de onu baya beğendim.

Yalnız kafama takılan bir soru var sadece. Tablet kullanmadım şimdiye kadar hiç o yüzden pek bilgim yok, tablette 3G olması nedir? Yani yeni bir sim kart takıp mı kullanılıyor ve önemi nedir? Onu anlatabilirseniz arkadaşlar?

Dahili 3G ya da 3G var; tabletine sim kart takıp internet erişimi sağlaman demek kardeşim. Harici ise vınn gibi cihazlarla internete bağlanması demek. 3g olduğu zaman fiyatta 100-200 lira en az artış oluyor. Arkadaşın önerdiği tableti bende alacaktım ama alamadım nasip.

Tablette dikkat etmen gereken bazı hususlar; rami, işlemcisi, çekirdek sayısı, pil ve ekranı. Kullanıcılara göre bu liste uzar da gider :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.