Şimdi Ara

Everest Rampage KB-R8 , Evinize Sokmayın ! :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
5.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar şuanda size başlıkta adı geçen everest "çakma mekanik" klavyeden yazıyorum :)

Bir ay kadar önce aldığım bu klavye Vatanın sıkıntısız,sorunsuz mal satmama yemininin açık bir göstergesidir kanımca.

İlk aldığımda aynı gün içinde sıkıntı çıkarmaya başladıydı , bf4 , cs , cod serileri hiçbir fps oyununda hatta hiçbir oyunda W,A,S,D yön tuşları adam akıllı karakteri hareket ettiremiyordu.Olduğuı yere çakılıyor,bazen hiç hareket etmiyor yada milim milim ilerliyordu. Tab tuşunda oyun skoruna falan bakmak istedinmi normalde tek basışta tuştan parmağı çekene kadar açık kalması gereken skor menüsü kafasına göre gidip geliyor veya birden kayboluyordu , daha belkide tespit edemediğim "yığınla" sorunu vardı ben rastlayamadım...

Her neyse vatana götürdüm servise gönderildi yalan olmasın 15 20 günlük servis sürecinden sonra birkaç gün önce sıfır ürünle değiştirildi (inşallah öyledir)

Sonuç dün idare etti güzel 3 farklı renkte yandı söndü , cs de veya bf4 de görünürde sorun cıkarmadı bu akşama kadar... aynı şekilde yön tuşlarındaki inatçı bozukluk tab (skor menüsü) tuşundaki sıkıntı yeniden başladı.Anlayacağınız çekilecek bir klavye değil bu beyler ,aynı ürüne sahip olup sorunsuz kullananlar varsa duymak,anlamak isterim

Marka modeli tekrar yazayım : "Everest Rampage KB-R8 Mekanik Klavye"

Düzenleme : Sorun halledilmiştir ilginiz için teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Provisioner -- 29 Eylül 2021; 0:26:5 >

• zaten orda calısan adamlar oyle yok bende var bılıyorum kullanıyorum vss felan ne kadar yuzsuz ınsanlar var.arastırmadan almamak daha ıyı.
  • Bende 3 pc de var hic sorunu yok sizin anaktinizin voltaji da sorun vardir gidip gelmeler o yuzden ledler cok harciyor voltaji urun zaten mekanic degildir swcihlidir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende daha önce aldım bir süre kullandım fakat tuşların çok sesli olmasından rahatsız oldum ve sattım.Onun dışında 60 TL ye ışıklı ve 20 anti ghosting key bulunan sağlam kasalı klavye yok sanırım.Varsa da söyleyin alayım direk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayva -- 10 Nisan 2015; 20:49:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayvacuk

Bende daha önce aldım bir süre kullandım fakat tuşların çok sesli olmasından rahatsız oldum ve sattım.Onun dışında 60 TL ye ışıklı ve 20 anti ghosting key bulunan sağlam kasalı klavye yok sanırım.Varsa da söyleyin alayım direk.

Sorunu farklı usb girişine takarak kısa bir süre önce hallettim arkadaşlar o zamandan beri sıkıntısız kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Provisioner

quote:

Bende daha önce aldım bir süre kullandım fakat tuşların çok sesli olmasından rahatsız oldum ve sattım.Onun dışında 60 TL ye ışıklı ve 20 anti ghosting key bulunan sağlam kasalı klavye yok sanırım.Varsa da söyleyin alayım direk.

Sorunu farklı usb girişine takarak kısa bir süre önce hallettim arkadaşlar o zamandan beri sıkıntısız kullanıyorum

Bunca yazı boşaymış yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Eugnie

quote:

Orijinalden alıntı: Provisioner

quote:

Bunca yazı boşaymış yani

Çözümünü bulana kadar hayır bulduktan sonra evet

Konu çözüldüğüne göre yönetici arkadaş isterse konuyu silebilir.

• ben böyle bi sorun yaşamadım galiba senin aldığın klavyede sorun vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onufff

ben böyle bi sorun yaşamadım galiba senin aldığın klavyede sorun vardı

Klavyeden ziyade kasa arkasında yan yana duran usb portlarına takmak sıkıntı çıkarıyor fareyi taktığın slotun hemen altındaki slotlardan birini takmak sorunu çözdü
  • Provisioner kullanıcısına yanıt
    Belki usb 3.0 veya 2.0 dan da kaynaklanıyo olabilir
  • Everest ile ilgili hiçbir şeyi evi sokmamak lazım.Çok düşük kalite.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onufff

Belki usb 3.0 veya 2.0 dan da kaynaklanıyo olabilir

Sorun çıkardığı port da şimdiki sorunsuz çalıştığı da usb 3.0 dı , belki yan yana iki port birbiriyle ilişkilidir fareyle birlikte yeterli gücü vermiyordur tahmin sadece =)
  • Arkadaşlar parası belli kalitesi belli çapı belli yani parası olan bunlara bakmaz zaten.

Logitech'ten aşağı düşecekseniz en kötü A4Tech bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 23 Nisan 2015; 1:25:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Arkadaşlar parası belli kalitesi belli çapı belli yani parası olan bunlara bakmaz zaten.

Logitech'ten aşağı düşecekseniz en kötü A4Tech bakın.

Şuanda sıkıntısız kullanıyorum ama dediğin gibi kaliteli mal kendini belli ediyor iyi bişe aldınmı memnuniyeti %100 değil ama %85 garanti ediyor yinede ben 150 200 lira klavyeye veremem ama daha uygun hissiyatlı da olsa mekanik renk seçenekli ledli klavyem olsun diyen olursa uygun fiyatını,indirimini yakalayıp alınabilir...

Benim tavsiyem üzerine 50 60 daha koyup yeriniz dar değilse Logitech G105 falan almanız
  • Şimdi sorun çözülmüş ama belki çözemeyenler vardır şöyle aydınlatayım. Alt Gr'nin sağında "Fn" diye bir tuş var ona basılı tutup "Q" ya basmalısınız sorun bu şekilde çözülecektir.
  • sizdeki öyle sorun çıkarıyor ise hepsi öyle olacak değildir
  • Adam konuyu açali 1.5 sene olmuş evlenip çoluk çocuga karismistir klavye falan kalmamistir ortada :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş nasıl bir gazla yazmışsa konu tarihine bakmamış
  • valla bende de var bu klavyeden mekanik hissiyatli olduğunu bilerek aldım. mekanik gibi hala hissiyatını kaybetmedi maşallah sorunsuz çalışıyor. biraz bazı şeyleri fn tuşu ile yapmak sıkıntılı gelio tek elle ses açıp kapama gibi. bir de ben yazılım yaparken , ve ; başka yerde maalesef bu biraz sıkıntı çıkartıyor alışık olmadığım için.
  • Hortlatıyım konuyu.

Bu klavye var bende de ama tuşların rengi dökülmüş gibi. Bazı harfler okunmuyor bile. Bunların tuş takımı satılıyor mu acaba?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.