Şimdi Ara

İhlas Ani Su ısıtıcı (Şofben) teknik yardım lütfen!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende İhlas Ani su ısıtıcı var. Emniyet siwici bozuk sanırsam. Orayı düz bağlasak sorun hallolurmu sizce? Resimlerdeki soketleri...
     İhlas Ani Su ısıtıcı (Şofben) teknik yardım lütfen! İhlas Ani Su ısıtıcı (Şofben) teknik yardım lütfen!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunaysadi -- 13 Mart 2015; 22:49:02 >

• gunaysadi G kullanıcısına yanıt
    Elktrik ten anlayan kimse yokmu?
  • Düz bağlama. düz bağlarsan cihaz yanar. o siviç su akış sivici. su akarsa ventil baskı yaparak sivice hareket verir. böylelikle rezistan ısınır. sivicin fiyatı ortalama 5TL yenisini al değiştir. Sakin düz baglama. Elektrik çarpar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarıdaki arkadasinda dediği gibi o sivic diyaframdan gelen suyun basinciyla rezinstans uclarina fazı iletir sivicin ucundaki pabuçları kısa devre yaparak cihazi calistirabilirsin ama o zamanda sofbenin anahtarini acik birakirsan suyu kkapatsan bile rezistansin o sivici iptal ettiğin ucuna elektrik gideceğinden cihazi yakarsin bbundan dolayı öyle kullanma uzun bi zaman git al bi sivic tak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim arkadaşlar. Zaten 14 yıllıktı. Belki başka sorunu da çıkacak. 3-4 aylık kullanım için baymak mt 7000 aldım. İnşaallah iyidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.