Şimdi Ara

Sony Xperia Z2 vs Xperia Z3 Compact

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba yakın zamanda telefon alıcam

-Oyun oynamak için almıyorum yüklemicemde zaten gerek yok
    -Sosyal ağlarda dolaşıcam
    -Fotoğraf çekicem (Selfie (Ön kamera) ve Arka kamera ile)
    -Ve müzik dinlicem

paralel ithallaat alıcam teşekkürler

Sizce kamera performasında hangisi z2de olan lens büyüklüğü z3cde de geçerli değilmi ?

teşekkürler

• Biri büyük diğeri küçük ekranlı?
    Sen ne istiyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Biri büyük diğeri küçük ekranlı?
    Sen ne istiyorsun?

hocam farketmez
  • Ucuz olanı al o zaman kalanıyla kart alırsın
    Ben olsam oyle yapardım
  • Her iki cihazda kullanılan sensor aynı ancak algoritma farkı sebebiyle z2 daha iyi fotoğraf çekiyor. z3c 720p z2 ise 1080p ekrana sahip tercih sizin.
  • Z serisinin ön kamerası rezil. Vga kamera gibi çekiyor. fotoğraf için alıcaksan başka cihazlara bak. İkisi arasından Z3 Compact almak daha doğru olur.
  • Ben olsam z2 alırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KasAdam

Z serisinin ön kamerası rezil. Vga kamera gibi çekiyor. fotoğraf için alıcaksan başka cihazlara bak. İkisi arasından Z3 Compact almak daha doğru olur.

Başka cihaz derken siz önerirmisiniz aynı fiyat aralığında maks 1300

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg G3 alınabilir o bütçeye. Tanıdğımda var kamerası daha iyi z3 ten. Batarya konusunda iste aralarında fazla fark yok.
  • g3 yüksek çözünürlük sebebiyle ekran açık şekilde ciddi ölçüde batarya tüketiyor zaten güneş altında görünürlüğü çok iyi değil pil ömrü için parlaklığı kısmak şart oluncada çok daha zor okunuyor z2 maksimum parlaklıkta daha az şarj tüketiyor ve görünürlüğü daha iyi.
  • G3 alınmaz 2k ekran yuzunden batarya çabuk bitiyor cihaz ısınıyor kasmalar oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: KasAdam

Lg G3 alınabilir o bütçeye. Tanıdğımda var kamerası daha iyi z3 ten. Batarya konusunda iste aralarında fazla fark yok.

Hocam G3 arkadaşımda var kasıyor yani Bayağı Bayağı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alex Turner kullanıcısına yanıt
    O cihaz hatalı olabilir mi? benim arkadaştaki kasmıyor.
  • Sana z2 daha uygun gibi
  • Z3c derim
  • İkisinide önermem kendi telefonumla kıyasladım ve gerçekten hem z3 hem de Z2 çöp eğer oyun vs çok önemli değilse size Lumia 1020 alın derim yakın zamanda alan çok kişi var ve gerçekten çok memnun kalmışlar ayrıca w10 alıcağınıda duymuştum ama yerinizde olsam biraz daha beklerim tahmini ağustos eylül gibi 1030 veya 940 çıkıcak (belki de 935) kamera bakımından iki harika cihaz olucağa benziyor yine de tercih sizin

• quote:

Orijinalden alıntı: Rascoal

İkisinide önermem kendi telefonumla kıyasladım ve gerçekten hem z3 hem de Z2 çöp eğer oyun vs çok önemli değilse size Lumia 1020 alın derim yakın zamanda alan çok kişi var ve gerçekten çok memnun kalmışlar ayrıca w10 alıcağınıda duymuştum ama yerinizde olsam biraz daha beklerim tahmini ağustos eylül gibi 1030 veya 940 çıkıcak (belki de 935) kamera bakımından iki harika cihaz olucağa benziyor yine de tercih sizin

hocam android 5.0 çok güzel görünüyor windows phone düşünmüyorum teşekkürler
  • Selfie diyorsanız htc desire 820 öneririm. 8 mp ön kamera var. Ayrıca 64 bit olduğu için lollipopu daha iyi çalıştırır.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_fan_club

Selfie diyorsanız htc desire 820 öneririm. 8 mp ön kamera var. Ayrıca 64 bit olduğu için lollipopu daha iyi çalıştırır.

hocam çok büyük yav 5.5 inch çok büyük geliyor
  • Alex Turner kullanıcısına yanıt
    Hepsiburadada E8 1220ye düşmüş. 5 inç ve daha güzel bir cihaz. On kamerası 4 ultrapixel.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.