Şimdi Ara

Swarm yeni güncelleme ile direk mesaj özelliğine kavuştu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  Swarm yeni güncelleme ile direk mesaj özelliğine kavuştu

Foursquare uygulamasının ikiye bölünmesiyle ortaya çıkan Swarm uygulaması genellikle kullanıcıların yer bildirimi yapmaları ve diğer arkadaşlarının nerede olduklarını görmelerine olanak sağlıyor. Kullanıcıların birbirleri ile etkileşimini arttırmayı amaçlayan Swarm uygulamaya kullanıcıların herkese açık bir plan taslağı yaratıp herkesi davet etmesine imkan sunuyordu.

Bu kez ise yeni güncelleme ile uygulama direk mesaj özelliğine kavuştu. Direk mesaj dışında grup sohbeti de uygulamaya eklenirken bir kişiye veya bir gruba mesaj gönderildiğinde konumunuz da mesajın alıcı tarafından görülebiliyor. İnsanların iletişim kurarak birlikte daha fazla zaman geçirmesini amaçlayan yenilik ayrıca mesajınız alıcı tarafından okunduğunda bu bilgiyi de sizinle paylaşıyor.

Yeni güncelleme şimdilik iOS ve Android cihazlar için yayınlandı. Aşağıdaki bağlantılardan uygulamayı yükleyebilir veya güncelleyebilirsiniz.

Swarm App Store

Swarm Google Play

• mesajlasırken konum bilgisini kapatmak mümkün mü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yıldırım78

mesajlasırken konum bilgisini kapatmak mümkün mü ?

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Orijinalden alıntı: yıldırım78

mesajlasırken konum bilgisini kapatmak mümkün mü ?

nolur nolmaz patlamayalim diyosun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eee dogru ama. Msjlari silemiyorsunuz birde carsaf gibi konumunuz cikiyor ortaya.genel semt olarak gostermiyorki hangi sokak hangi apartmandasin gosyeriyor
  • Aferin iyi halt yemişler. Türkiye gibi ülkelerde bayan kullanıcıları mesajla taciz etmeye başlarlar artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ilac gibi oldu bu

• Gerçekten mesaj silme yok mu? Ben de bulamadım.
  • Türkiye'deki bayanlara taciz mesajı gelmeye başlar artık.
  • Windows Phone swarmın yeni güncellenmesinin gelmesini istiyorum lütfen.

• Mesajda direkt yerini gösteriyor, iphonelerde böyle sanırım, android kullananlarda görmedim. Nasıl kapatırız ki ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.