Şimdi Ara

Galaxy tab 3 lite t 110 loot ve recovery sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinize iyi günler.Benim problemim biraz karmaşık.Tabletime root atıcaktım bunun için internete başvurdum ve şu https://www.youtube.com/watch?v=9FjgaoBv9pk arkadaşın videosundan yola çıktım.Videodakileri bir bir uyguladım ve videoda da belirtildiği gibi android-armeabi-universal-root-signed adlı zip dosyasını tabletin belleğine kopyaladım.Daha sonra odinden root işlemini başlattım, start dedikten sonra malum downloading ekranında yüklemenin bitmesini bekledim ama yarım saat civarı bekledikten sonra tabletin donduğunu düşündüm kapadım ve tekrar açtım.

Tablet normal açıldı daha sonra root yapmaktan vazgeçtim işlemin zor olduğunu düşündüm bu yüzden tableti rahatlatma düşüncesiyle fabrika ayarlarına dön dedim, telefon kapandı tekrar açıldığında recovery ekranı geldi.Tamam sıkıntı yok dedim nasıl olsa daha önceden recovery için kullanacağım zip dosyasını belleğe atmıştım.Ama bi baktım zip dosyası recovery sayfasında görünmüyor.Bu işlemlerin başından beri tabletle bilgisayar bağlıydı usb kablosu ile.Zip dosyasını tablete tekrar atmak için bilgisayarıma girdim ama bilgisayar tableti okuyamıyordu.Aygıt yöneticisinden baktığımda sarı ünlem vardı üzerinde.Kart okunamıyor gibi bir uyarı veriyordu.Samsungun sitesine girdim tabletle bilgisayar bağlantısı için gerekli olan driveri tekrar yükliyim belki bir problem olmuştur dedim gene çözüme ulaşamadım.

Şuan tableti açtığımda recovery bölümüyle karşılaşıyorum ve başka hiçbir işlem yapamıyorum arakdaşlar, download bölümüne girebiliyorum ama pc ile tablet arasında bağlantı kuramıyorum, dosya paylaşımı yapamıyorum.Umarım problemimi anlatabilmişimdir.Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar, kafam çok karıştı umarım basit bir hata yapmışımdır veya ufak bir problemdir, şimdiden ilginize teşekkür ediyorum.
    http://i.hizliresim.com/rgvdj7.jpg

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.