Şimdi Ara

Dungeon Hunter 5, mobil oyuncuların beğenisine sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Dungeon Hunter 5, mobil oyuncuların beğenisine sunuldu

Gameloft'un ocak ayında duyurusunu gerçekleştirdiği Dungeon Hunter 5, mobil oyuncuların beğenisine sunuldu.

Bir ödül avcısını canlandırdığımız oyuna karakterimizi oluşturarak başlayarak, 50 farklı görevi yerine getirmeye çalışıyoruz. Tek oyunculu modun yanı sıra, çeşitli etkinliklere katılarak diğer oyuncularla da etkileşime geçebiliyoruz. Birbirinden farklı 45 canavar tipiyle karşılaştığımız oyunda 8 bölüm sonu canavarı, 8 mekan, 3 farklı zorluk seviyesi ve karakter özelleştirmeleri için pek çok ekipman bizleri bekliyor.

Dungeon Hunter 5, serinin diğer oyunlarında olduğu gibi izometrik açıdan gördüğümüz bir dünyada geçiyor. Üçüncü boyut derinliğine sahip olan bu dünya, kaliteli grafikleriyle çoğu oyuncuyu memnun edecek bir görsel deneyim sunuyor. Oyunun ses efektleri, müzikleri ve seslendirmeleri mükemmel olmasa da, anı kurtarmayı başarıyor. Sanal butonlar yardımıyla kontrollerini sağlayabildiğimiz oyun, Türkçe dil desteğiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Türe ilgi duyan oyunculara önerebileceğimiz free to play yapıdaki Dungeon Hunter 5'e aşağıdaki market bağlantıları üzerinden erişebilirsiniz.

• Android sürümüm 4.2.2 ama oyun cihazınızla uyumlu değil diyo tabletimden denedim onunda sürümü 4.2.2 ama tablette var çıkıyo oyun neden olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Indirelim bakalim

• Oyun sıkıntılı, ben hem tablet hem telefonda denedim; bağlanıyor diyor kalıyor öyle.
  • Bende ios telefonumda indiriyorum ama asus tabletimde 4.4.2 olmasına rağmen uyumsuz hatası alıyorum. sanırım 1 hafta daha düzenlemelerle uğraşırız

• Wpde yakında yazısı altta kalmış bir an nerde bu oyun diyecektim...

• Oyundaki nickim Riful isteyenler ekleyebilir. 850 attack 650 def civarında özelliklerim. Birinci ligdeyim şuanda kasmaya devam ediyorum.

• vay be en son 2 yi oynamistim hey gidi gunler

• Oyun şu anda wp de indirilebilir durumda indiriyorum ben

• 4 ü bitirmiştım buna başlıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zindanları takım olarak oynayabiliyor muyuz dh4deki gibi?

Yoksa tamamen tek kişilik mi??

• Günlük çıkan zindanlara listedeki arkadaşlarla giriliyor ama epey zorluyor zindanlar. Onun dışında pvp sistemi kale olayından ibaret gibi ki onda tek başımızayız ben pek beğenmedim kale sistemini.

• Anladığım kadarıyla oyun gerçek zamanlı çalışmıyor buda oyunun bütün havasını bozuyor o kale sistemi de eş zamanlı değil hiç hoş değil yani.Sanki 4 de gerçek zamanlı pvp modları vardı pek oynamadım ama öyle hatırlıyorum.
  • Ya oyunda karakter degisimi yapmak mumkunmu bulamadimda

• fthbr kullanıcısına yanıt
    Karakter degişimine gerek olmadıgından yok eline staff alırsan buyücü, yay alırsan okcu, iki bıcak alırsan asassian oluyorsun zaten baştaki sınıf seçimi göstermelik. İsim değişikligi yapmak istiyorsan o da mümkün degildi sanırım oyunu silip yeniden yükleyip deneyebilirsin.

• Dungeon Hunterın tüm serilerini bitirmiş biri olarak en çok zevk aldığım ve beni en çok bağlayan serinin bu olduğunu belirtmek isterim. Özellikle elementel skil ve item sistemi ile kale savaşları çok iyi düşünülmüş, oyunun şimdilik bana göre en büyük eksiği gerçek zamanlı multiplayer modunun olmaması...

• Bende oyundan atıyor telefonum s3 rootlu yardım edin

• Selam arkadaşlar benim karakter sevimli teşkilatta gözüküyor ama geri ona yükleyemiyorum 30 level yaptım Nasıl alabilirim onu teşkilatta gözüküyor ama telefonda gözükmüyor benim oynadığım telefonda bir yerde

• Arkadaşlar Ben Bu Oyunu Bilgisayara İndirdim Windows 10 Kullanıyorum Oyuna Başlamak İçin Tam Ekran Moduna Geç Diyor Nasıl Geçebilirim

[F11 Demeyin Denedim]

• Oyun güzel of-line oynana bilmesi ayrı bir güzel..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.