Şimdi Ara

VAIO Phone resmiyet kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• VAIO Phone resmiyet kazandı

Sony'nin elinden VAIO dizüstü bilgisayar markasını satın alan Japon JIP ortaklığı, sürpriz bir şekilde akıllı telefon pazarına gireceğini açıklamıştı. VAIO Phone adlı akıllı telefon bugün Japonya'da resmiyet kazandı.

Cihazın Panasonic Eluga U2 modeline tasarım ve donanım olarak çok benzemesi dikkatlerden kaçmazken, kaynaklar JIP ve Panasonic'in üretim ortaklığı yaptığını belirtiyor. Yani telefon Panasonic'in ancak markası VAIO'nun.

Orta seviyeye hitap eden bir cihaz olan VAIO Phone'da 5 inçlik 720p çözünürlükte IPS bir ekran yer alıyor. 64-bitlik Snapdragon 410 yongasetinden gücünü alan cihaz 2GB RAM ve 16GB artırılabilir hafıza ile destekleniyor.

Arka kısımda 13MP çözünürlüğünde, ön kısımda 5MP çözünürlüğünde kamera yer alan cihaz, 2500mAh gücünde bataryadan gerekli enerjisini sağlıyor. Modelde Android 5.0 işletim sistemi, 4G LTE desteği, 7.95mm kalınlık şeklinde diğer özellikler mevcut.

Model 420$ fiyat etiketine sahip ve muhtemelen marka değeri fiyatı biraz artırmış durumda. Cihaz 20 Mart itibariyle satışa sunulacak. Ayrıca önümüzdeki aylarda Avrupa ülkelerinde de raflara çıkacağı açıklandı.

• nexus 4 e benzemiş.
  • Tasarım iyi değil gibi. İyi cesaret, cesaretinden ötürü en azından tebrik ederim.
  • Orta seviye bir cihaz olmuş . İşin içinde Panasonic varsa telefondan yana şüphe duyulmaz ama fiyatı fazla olmuş . 300$ civarında olsa daha başarılı olup ilk modelden piyasada kendine iyi yer alabilirdi birde sistem arayüzü olması lazımdı .

• Nexuslara benziyor

• Samsung bile bu özelliklerdeki modellerini bu kadar pahalı satmıyo arkadaş napmış bunlar
  • Resimdeki görsel cok kötü biraz daha düzgün fotoğraf koyarsanız daha iyi olur fiyat olarakta pahalıya girmiş 100 dolar civarı daha ucuz olsa iyi satardı diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Panasonic eluga u2

• Vaio adina hakaret olmus. Estetikligiyle bilinen markanin telefonuna bak, yazik. Keske japonlar hic satmasaydi.

• nexus 4 benzeri cihaz fiyata bak ya kafayı yemişler kime kaktırsak bu ürünü şeklinde yaşıyorlar nexus 4 bile snapdragon 600 modeli vardı bu yeni olmasına rağmen 420 usd yuhhh

• Resmi gördüm nexus 4 dedim

• fiyatı görmek yetti. birde ekranın kasaya oranı zayıf kalmış. sony ve htc karışımı ekran olmuş.

• Fiyatı uçuk olmuş .Türkiyede 1400-1500 seviyesinde olur.
  • 420 $ a en baba amiral gemisi alırsın

• Japon markaları ürünlerini niçin bu kadar pahalı satıyorlar anlam veremiyorum. Vaio piyasaya yeni giriyor olmasına rağmen bunu yapmış... İlginç...

• quote:

Orijinalden alıntı: tugares

Japon markaları ürünlerini niçin bu kadar pahalı satıyorlar anlam veremiyorum. Vaio piyasaya yeni giriyor olmasına rağmen bunu yapmış... İlginç...

Gerçekten japonların Marketing e bakış açılarının nasıl olduğu araştırılmalı. Sırf bu strateji yanlışlığı yüzünden dünyanın pazar payını kaybediyorlar.

Acaba maliyet mi yüksek ki? Nerde üretiliyor bu cihazlar bilen varmı? Japonya mı Çin mi?

• Japonlar zarif insanlar fakat ürünleri takoz anlamak güç.

• Japonlar iyi insanlardir, maliyet de bu yuzden yuksek; insanin emegine saygi gosterip tum hakkini veriyorlar, boyle apple mapple gibi nerde ucuz iscilik varsa oraya abanip dusuk ucretle insanlari insan disi sartlarda calistirip urun uretmiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: neronidas

Panasonic eluga u2

Ne yapmaya çalışmışlar anlayamıyorum. İsmi satın al, Motorola dan bi kırpılmış bir modele marka bas piyasaya sür.

• Mediatek olmadigi icin tebrik ederim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.