Şimdi Ara

Warcraft: Armies of Azeroth İçin İlk Oynanış Videosu Yayınlandı!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Warcraft 3: Frozen Throne çıkalı 12 yıl olmuşken beklemeye devam mı? Hayır. Beklemekten sıkılan StarCraft modcuları Warcraft'a odaklanan bir mod geliştirmeye başlamıştı. İşte o mod Warcraft: Armies of Azeroth için ilk oynanış videosu yayınlandı.

StarCraft II'nin Arcade bölümünden ücretsiz olarak yayınlanacak olan Warcraft: Armies of Azeroth'un bu videosunda Allience tarafından bir oynanış kısmı görüyoruz. Gerçek bir Warcraft oyunu gibi duran bu modda, eski Warcraft oyunlarında kullanılan grafiksel öğelerin aynen kullanıldığını belirtelim. Warcraft III üzerine yeni oynanış elementleri ekleyen modun videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeri gelmişken bir kez daha değinelim, (çıktığında)bu ve bunun gibi diğer StarCraft II modlarını tamamen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. StarCraft II'nin ücretsiz sürümü Starter Edition'da modların bulunduğu Arcade bölümüne erişim sağlanmakta.

• valla özlemişim hee duygulandım
  • warcraft warcraft dedikleri oyun bumu:D oyunmu Bu:D neeeyyse bişey deerdim ama hey Allahmı:) sen sabır ver...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

warcraft warcraft dedikleri oyun bumu:D oyunmu Bu:D neeeyyse bişey deerdim ama hey Allahmı:) sen sabır ver...

bunu yazan çocuk kendini oyuncu olarak görüyodur lan şimdi. acıdım ailesine
  • quote:

warcraft warcraft dedikleri oyun bumu:D oyunmu Bu:D neeeyyse bişey deerdim ama hey Allahmı:) sen sabır ver...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Daha önce rts oynamadınmı neresi hoşuna gitmedi anlam veremedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

yaş max 16

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • ne güzel oyundu be küçükken ne oynardım keske blizzard warcraft 4 ü çıkarsa

• eee bu bildiğin Warcraft 3. en ufacık bi fark göremedim ben.
  • quote:

gelmiş yine klasik bsc ergeni.
    Mod çok iyi duruyor.biranönce çıkarsalarda oynasak.anılarım depreşti.lisede az oynamadık.

• Wayy be ramazanda iftarı beklerken deli gibi kastırdığım günleri whos your dadyleri hatırladım eyy gidi günler heyyy

• orjınal olrakta cıksa hıc fena olmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.