Şimdi Ara

Samsun Galaxy S6 Active modeline ait teknik özelliklerin sızdırıldığı iddia ediliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsun Galaxy S6 Active modeline ait teknik özelliklerin sızdırıldığı iddia ediliyor

*Görsel Samsung Galaxy S5 Active modeline aittir

Samsung'un Galaxy S6 modelinin bir de Active versiyonu hazırladığı iddiaları güçleniyor. Kısa bir süre önce Hindistan'da ki sevkiyat belgelerinde görülen S6 Active modelinin bu kez tüm özelliklerinin sızdırıldığı iddia ediliyor.

Daha önceki iddialarda cihazın 5.5 inç ekrana sahip olacağı söyleniyordu ancak Sammobile sitesinde yayınlanan habere göre 5.1 inç ekrana sahip olacağı söylenen telefonun diğer S6 modelleri gibi 2K çözünürlük sunacağı belirtiliyor. Exynos 7420 çipset, 3GB RAM, 32GB depolama alanı, 16MP  arka kamera ve 5MP ön kamera gibi özelliklerin tümünün Galaxy S6 modeli ile aynı olacağı da söylenirken batarya kapasitesinin 3500 mAh'a yükseltileceği iddia edildi.

S6'dan daha iyi bir bataryaya sahip olacağı söylenen modelin ayrıca diğer active modelleri gibi su ve toza karşı dayanıklı olması beklenirken kasanın da değişmesi kaçınılmaz oluyor. Ancak yeni kasa boyutlarının 146.9 x 73.6 x 8.8 mm (Galaxy S6 boyuları : 70.5 x 143.4 x 6.8 mm ) olacağı da iddialar arasında yer alıyor.

Değiştirilebilir batarya, Micro SD kart gibi özellikler için ise henüz bir bilgi yok. Cihazın söylentilerinin son dönemde iyice arttığı ve sızıntıların gelmeye başladığına bakılırsa model kısa süre içerisinde resmiyete kavuşabilir.

• gelmiyorki buraya :(

• Batarya madem 3500 mah yapılabiliyor o zaman s6 veya note 4 e neden koymuyorsun derler adama?
  • Bu resimdeki s6 active mi?

• Zevk icin koymuyorlar. Haberin sonundaki ölçülere bakınca niye koymadiklari az cok belli oluyor bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Batarya madem 3500 mah yapılabiliyor o zaman s6 veya note 4 e neden koymuyorsun derler adama?

incelik yarışı yüzünden

• Bir de 1080p olsa tadından yenmez.

• İlla 3500 koysun demiyorum.3000 bile koysa iyiydi.Kaldı ki incelikle uzaktan yakından alakası olduğunu da düşünmüyorum.Arka kapak zaten çıkarılmıyor.SD kart slotu da yok.Arka tarafı istese komple batarya yapar adamlar.

s6 = 6,8 mm = 2550 mah

z3= 7,3 mm = 3100 mah

s6 active = 8,8 mm = 3500 mah

mate 7 = 7,9 mm = 4100 mah

Lenovo Vibe Z2 Pro = 7,7 mm = 4000 mah

S6 Active 8,8 mm ve 3500mah koymuşlar lakin mate 7 7,9 mm olmasına rağmen 4100mah koyabilmiş.Demek ki isteyince oluyormuş.
  • Daha S6 çıkmadan adam akıllı dağıtımına başlanmadan diğer versiyonları çıkmaya başladı . Samsung daha söylediğinin arkasında duramıyor .

• tek kelime ile samsungdan cacık olmaz adamlar bir ürünü çıkarıyorlar ama sonrasında suyucu çıkarmayı ihmal etmiyorlar bu ne ya galaxy s6 ve edge çıktı güzel hadi
    mini vs çıktı active megası neo su .... daha çok ama yazmak istemiyorum
    sonra bir değişiklik yapmak lazım ama gidip taklit gibi biraz yapıyorlar özgün tasarım yapamıyorsa yuhhh

• bu firma ile en doğru iddia yeni model çıkaracağı iddiası. önceden çıkmış tasarıma benzeyecegi kesin. 13.5 milyar dolar arge ye yatırım Yaparken yeni modeller için ne kadarını harcadılar. s6 mini de yakındadır s6edge neo gelir ardı sıra. yeter ki s6 ve edge modeli iyi satilsin. hoş ona da gerek yok. elemanlar boş durmuyor.

• quote:

İlla 3500 koysun demiyorum.3000 bile koysa iyiydi.Kaldı ki incelikle uzaktan yakından alakası olduğunu da düşünmüyorum.Arka kapak zaten çıkarılmıyor.SD kart slotu da yok.Arka tarafı istese komple batarya yapar adamlar.

s6 = 6,8 mm = 2550 mah

z3= 7,3 mm = 3100 mah

s6 active = 8,8 mm = 3500 mah

mate 7 = 7,9 mm = 4100 mah

Lenovo Vibe Z2 Pro = 7,7 mm = 4000 mah

S6 Active 8,8 mm ve 3500mah koymuşlar lakin mate 7 7,9 mm olmasına rağmen 4100mah koyabilmiş.Demek ki isteyince oluyormuş.

Telefonun boyutlarını neden göz önüne almıyorusunuz ? biri 5.1'' diğeri 6''

• Z3 ün ekranı 6 inç mi? Madem boyut diyorsun o zaman note 4 ün ekranı 5.7 inç ama 3220 mah batarya var. En az 4000 mah koyabilirlerdi. Yalan mı?

• quote:

Z3 ün ekranı 6 inç mi? Madem boyut diyorsun o zaman note 4 ün ekranı 5.7 inç ama 3220 mah batarya var. En az 4000 mah koyabilirlerdi. Yalan mı?

4000 mah biraz zor ama en az 3200 civarı olabilirdi, batarya test sonuçlarını görmeden konuşmakta yanlış eğer uzun gidiyorsa düşük mah olması benim için sorun değil g2'den uzun gidiyorsa şarjı benim için tamamdır
  • http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7114&idPhone2=6849

ACTİVE modeli özellikle pili iyi duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironman -- 15 Mart 2015; 21:25:10 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.