Şimdi Ara

Bu saatten sonra iPhone 5 alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
1.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar G2 aldım ekran büyük falan güzel ama yok ekran sararması yok kasa açıklığı ses boğukluğu bilmemne gibi sorunlar telefondan soğuttu.

Zaten rom, root bilmemne hiç anlamam twitter whatsapp arada ufak oyunlar ve müzik için kullanırım telefonu. Dizi falan izlerim diye g2 aldım ama pek dizi falan da izlemedim açıkçası.

Neyse sadede gelelim abim ip5 kullanıyor baktım stabilite sorunu yok gibi yani kasma, donma, tekleme gibi. Versiyonu 7.1.2

Sizce şu saatten sonra ip5 alınır mı ne yazık ki 5s'e bütçem yetmiyor 750 civarına 2.el 5 alacağım.

ip5 ne kadar süre kasmadan donmadan kullanılır ve whatsapp,twitter kullaranak sadece gerektiğinde 3g açarak aşağı yukarı ne kadar ekran süresi alırım?

• G2'den sonra i5'in sarjı sizi tatmin etmeyecektir.Ama kullanım amacınıza göre başka bir alternatifiniz yoksa alınabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

G2'den sonra i5'in sarjı sizi tatmin etmeyecektir.Ama kullanım amacınıza göre başka bir alternatifiniz yoksa alınabilir.

Hocam şuanki g2de sadece wifi açıkken 6,5 saat falan ekran süresi alıyorum ip5 çok mu daha düşük bir süre verir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: head

quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

G2'den sonra i5'in sarjı sizi tatmin etmeyecektir.Ama kullanım amacınıza göre başka bir alternatifiniz yoksa alınabilir.

Hocam şuanki g2de sadece wifi açıkken 6,5 saat falan ekran süresi alıyorum ip5 çok mu daha düşük bir süre verir?

Aldığın ekran süresi gayet iyi hocam.Ben i5'i sarj yüzünden değiştirdim.Telefon iyiydi ama şarj gına getirmişti.

• Lg G2 görüntü var ama ses yok aynı böyle bir telefon
    GPS berbat ses berbat ikonlar tam çocuk işi neymiş pil iyiymiş oyun oynamazsan yada az oynatsan her durumda IPhone 5 Katlar kenara koyar için rahat olsun Apple öyle kolay kolay kaldırıp kenara atmaz Ip5 i o Yüzden için rahat olsun ben senin yerinde olsam saniye düşünmeden değiştirirdim

• İphone 5 lerde daha kötü ekran sararması var
    Ayrıyetten soyulma sorunu da var
    Keonik ekran sararması yuzunden telefondan soğudum ve sattım ben

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soyulma işini kılıfla hallederim de ekran sararmasını sizden duydum nasıl bi sorun bu?
  • Ekranın kenarlarında yukarıdan asagıya doğru sararma oluyor
    Gördüğüm tüm iphone 5 lerde var
    Hatta benim telefonda da vardı apple cihazı değiştirdi. Yeni cihazda da vardı bu durum

Bu saatten sonra iPhone 5 alınır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flowerhorn -- 12 Mart 2015; 8:23:18 >
  • Bulabiliyosan 5 yerine 5c öneririm.En azından sorunlardan arınmış bir model.Daha iyi batarya,daha iyi selfie kameraya sahip.Tek eksisi plastik kasa

• Hocam 5cnin kasası çok kötü geliyor bana ya 5in tasarımını da çok beğeniyorum bence 6dan dahi iyi
  • 5 de 5c de alınır ama önceliğim 5c
  • alma bnce sarj sorunu cok ben yeni sattim kurtuldum en fazla 4 saat ekran suresi alabilirsin

• Arkadaşlar 5c tasarımı çok kötü geliyor dediğim gibi 5in tasarımını çok beğeniyorum.

Şarj konularında ip5 kullanan arkadaşlar 5.5-6 saat ekran aldıklarını söylüyorlar ama şarj sorunu var deniyor bi açıklık getirebilsek şu konuya?
  • quote:

Arkadaşlar 5c tasarımı çok kötü geliyor dediğim gibi 5in tasarımını çok beğeniyorum.

Şarj konularında ip5 kullanan arkadaşlar 5.5-6 saat ekran aldıklarını söylüyorlar ama şarj sorunu var deniyor bi açıklık getirebilsek şu konuya?

7 saat kullanım suresı alıyorum
    Ama ekran parlaklıgı dusuk ve wifi ile safariye giriyorum

3g ile safaride gezsen max 5 saat

• Alınmaz hocam en az 5s olmalı ikinci temiz denk getirebilirsiniz.
  • 1300e sıfır ip5s aldık arkadaşa. Bence sende bulabilirsin uygun fiyata swap yada sıfır cihaz.

• Beyler 5s en az 1200 lira ben o kadar çıkamam ne yazık ki arada baya fark var :(

5 rahat 2 yıl götürmez mi diyorsunuz :(
  • quote:

Beyler 5s en az 1200 lira ben o kadar çıkamam ne yazık ki arada baya fark var :(

5 rahat 2 yıl götürmez mi diyorsunuz :(

Ben ilk çıktığı gün iPhone5 aldım halen severek ve sıkılmadan kullanırım pil kullanıma göre degisiyor bazen 12 saat falan dayanıyor az kullanırsam ve 2g de kullanırsam 3gde kullanırsam bir gün gitmez cok sorun etmiyorum pil durumunu cihaz cok rahat 2 yılda beni götürür diye düşünüyorum bence alabilirsin.

• Ben i5'i ağustos 2013'den beri kullanıyorum. Bazıları ekran sararması demişler kesinlikle öyle bir durum söz konusu değil bazı kişilere denk gelmiştir. Soyulma konusunda bir i5s kadar kaliteli değil kenarları bu su dökülmez gerçek ama ben kılıfsız kullanırım sadece üstünde küçük bir nokta dışında hiç bi yerinde soyulma olmadı çok düşmesine rağmen onu söyleyeyim. Ama biraz daha para ekleyip 64 bit 5s almayı yeğlerim. Ayrıca 5s 64 bit olduğundan ios 10 a kadar gidecektir ama 5 en son ios 9 u görür sanırım

• G2 almis, arkadaslarinda gorup iphone a ozenmis gelmis apple forumunda g2 kotulemis.
    Iki platform u da kullanmış biri olarak g2 den ip 5 e gecersen pişman olursun. Yinede sen bilirsin

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.