Şimdi Ara

Silivriye Nasıl Gidilir!!?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
9.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar İstanbul Anadolu yakasından Silivriye nasıl gidilir?Lütfen yardım

• Kardeşim edirne tarafına doğru e-5ten dümdüz gideceksin. büyükçekmece ve kumburgazı geçtikten sonra silivriye varırsın.

Daima güneşin battığı tarafa doğru yani..
  • Çok Teşekkürler W_R_11
    Peki Tem'den gidiş var mı ?
  • E-5 trafiği artık gün ve saat ayrımı olmaksızın her an dolu olduğu için otobanı tercih etmekte fayda var. İkinci köprüden geçip Edirne istikametinde devam edecek ve Mahmutbey gişelerden otobana gireceksin. Silivri için kullanılabilecek 2 çıkış var; Selimpaşa ve Silivri. Selimpaşa semti Silivri'den hemen önce olup gidilecek yer Silivri'nin giriş kısımlarında ise bu çıkış tercih edilmelidir. Hatta Silivri'nin merkezine giderken dahi tercih edilebilir.

Selimpaşa'dan çıkınca eski yol yani E5'e çıkarsın ve Silivri'ye E5'ten girersin. Silivri'yi ben pek bilmem ama gideceğin yeri veya yakınlarındaki bir referans noktasını yazarsan daha detaylı bilgi verenler de olur herhalde...
  • İSTANBULDAN TRAKYA YA GİDECEĞİN HERHYANGİ BİR YERE ZATEN MECBUR SİLİVRİDEN GEÇEREK GİDİLİYOR SEN KÖPRÜDEN GEÇTİMİ YOLU HİÇ BIRAKMA... YANİ HER YOL ANKARA GİBİ BİR ŞEY...
  • Teşekkürler öncelikle
    Silivri Jandarma Komutanlığına gidicem ama sabah erken gidicem o yüzden trafik olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: aRaNeL

Teşekkürler öncelikle
    Silivri Jandarma Komutanlığına gidicem ama sabah erken gidicem o yüzden trafik olmaz

umarım baya bir erken çıkarsın (: avrupa yakasında yol yapımları bitmek bilmiyor.

Yolun tıkanabileceği noktalar: Köprü, haliç köprü çıkışı, merter, şirienvler, birde sefaköy cennet civarı sonra zaten ne trafiği.

Silivri Jandarma Komutanlığı anayolun üstünde gibi aklımda kalmış ama uzun zaman oldu silivriye gitmeyeli emin değilim tam ama kolay buluncak yerde, hayırdır askerlik zamanı filan mı?
  • yok ya bi arkadaşı görmeye gidicem ama ben hiç o taraflara gitmedim o yüzden bilmiyorum, sabah 7buçuk gibi çıkıcam işte boş olur diye tahmin ediyorum inşallah yani:)
  • 7 den önce cennet ve sefaköyü geçmessen trafiğe takılırsın,tabi hafta içi için geçerli yarın ise açık olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malikguzel -- 12 Kasım 2006; 1:29:13 >
  • selimpaşayı geçince sağa doğru viraj var.
    orası çok rüzgar alıo.
    rüzgarlı havalarda ne zaman ordan geçsem ya tır devrilir yada dorsesi uçar.
    abartmıyorum. 5 sene içinde 6-7 kaza görmüşümdür.
    dikkatli ol.
  • geri geri gidilebilir...

yan yan gidilebilir...

2 ileri 1 geri gidilebilir...

helikopter tutabilirsin...

uçakla zor ama kasarsan gidersin..

denizden yüzmek te ihtimaller dahilnde
  • e5 den hiçbir yere sapmadan dümdüz .
  • teşekkürler cevaplar için

giderken e-5 ten dönerken tem den geldim bence en iyi yol tem gerçi biraz daha uzun geldi ama olsun e-5 de heryer kazılı rezalet tem ise gayet güzel ve boş.
  • Tekne kirala marmara denizine açıl Tekirdağ tarafına git giderken baya bir geniş sahil görürsen orası silivridir...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.