Şimdi Ara

LG G2 mi G3 Mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk kez android kullanacağım mağazada incelediğimde elime en iyi oturan telefon g2 oldu küçük kasa büyük ekran tam istediğim gibi oldu tek elle rahatlıkla kullanılıyor. Ama üst modelinin olması kafamı karıştırdı. G3 ü de inceledim çok şık bir telefon ama biraz büyük geldi elime bir de 2k ekran şarjın az gitmesine ve kasma,performans kaybına neden oluyormuş? Şu an 4s kullanıyorum g2 nin ön kamerası kötü diyorlar ne yazık ki çok dikkatli incelemedim arada selfie çekerim 4s kadar performansı olsa yeter de çok mu kötü acaba? Bu g3 ün şarjı çok mu az gidiyor ne kadar gider yani ben öyle fazla oyun oynamam(çoğunlukla drastic te nds oyunları oynamayı planlıyorum.)Parlaklığı otomatik yaparım iphone da bile sonda kullanmıyorum rahatsız ediyor. Bir de g2 ve g3 te ısınma var mı? Şu ekranlı kılıfından kullanmayı planlıyorum ısınma yapar mı ki? Son olarak telefonu 2.el alacağım taksit olayı sebebiyle yani fiyat farkı çok olmayacak ama işte g2 elime cuk oturuyor ve kibar duruyor g3 biraz daha büyük,kaba ama tasarım olarak g2 den daha iyi ne yapayım sizce? Bir de g3 ü 3gb ram için 32 gb mı almak lazım o zaman sd kart girişinin ne anlamı kalıyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Allah Yardımcın olsun. Daha yazıyı okurken daraldım o derece
  • cevap yok mu hiç?
  • G3 Alacakmışsın gibi sanki
  • Bence g2 cunku g3 de sorun var 2k ekran yuzunden kasıyor batarya cabuk bitiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G3 iyidir de bilemiyorum, ben g2 kullanicisi olarak lg oneririrm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G3 ün e kafamın gitmesinin en büyük nedeni tasarımının yenilenmiş olması ve 3gb ram olması ama bir yandan g2 de alsam g3 te alsam kılıfla kullanacağım için aslında tasarımın çok önemi kalmıyor gibi. Peki g3 ün 2gb olanıyla 3 gb olanında fark oluyor mu? Yoksa ram ekrana filan mı gidiyor? Son olarak bu g3 ün şarjı 1 gün dayanıyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.