Şimdi Ara

LaCie yeni USB Type-C uyumlu depolama çözümlerini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• LaCie yeni USB Type-C uyumlu depolama çözümlerini duyurdu

Apple'ın sadece USB Type-C bağlantısına yer verdiği yeni MacBook dizüstü bilgisayarını tanıtmasının üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen uyumlu çevrebirimleri de arka arkaya gelmeye başladı. Apple'ın kendi adaptöründen sonra LaCie de yeni depolama çözümlerini duyurdu.

LaCie'nin yeni çözümleri Porsche Design Mobile Drive serisi içerisinde yer alacak ve USB Type-C bağlantısı ile kullanılacak. LaCie önceki bağlantıları da düşünerek USB 2.0 ve 3.0 için bir adaptörü de kutuya dahil ediyor.

Porsche Design Mobile Drive depolama çözümünde alüminyum kasa dikkat çekerken, veri aktarım hızlarında da 100MBps seviyeleri yakalanıyor. Çözüm MacBook için ilk harici depolama istasyonu ünvanını da ele geçiriyor.

Yaz aylarına doğru satışa çıkacak olan yeni çözümlerde 500GB, 1TB ve 2TB depolama seçenekleri yer alacak. Şimdilik LaCie fiyat bilgisi vermiyor ancak serideki diğer modellere bakarak 70$ başlangıç fiyatının olacağı tahmin ediliyor.

• Döğüşleme başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100MBps değil 100MB olacak yada daha güzeli 100Megabyte

MacBook tanıtılır tanıtılmaz hemen sipariş geçtim, usb type-c depolamayı nerden bulurum diye kara kara düşünüyordum.
    İyi ki varsın Lacie.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

100MBps değil 100MB olacak yada daha güzeli 100Megabyte

MacBook tanıtılır tanıtılmaz hemen sipariş geçtim, usb type-c depolamayı nerden bulurum diye kara kara düşünüyordum.
    İyi ki varsın Lacie.

Gerçekten 4299 tl verdiniz mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DubSteq

quote:

İyi ki varsın Lacie.

Enayi cok bu ulkede

• quote:

Orijinalden alıntı: apokhan

quote:

quote:

İyi ki varsın Lacie.

Enayi cok bu ulkede

Hocam benim merakım enayilik felan değil de. Daha ucuza ve daha iyi donanımlı Yeni Macbook air varken neden buna 4299 tl vermiş yani. Hatta Yeni Macbook Air 13" i5 ve 256gb olanının 8gb ramli opsiyonunu sipariş ver daha iyi ve aynı fiyata gelir, port sıkıntısıda çekmezsin hem. Macbook'u aldın mı bide 79 dolara çevirici aksesuarını alıcan.

• Bu sene bolca usb 3.1 ürünler göreceğiz.

Buyuk ihtimalle yeni çıkacak windows 10 lu laptoplarda birlikte piyasaya yayılacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4299 TL vereceğim zaman paramı harcayacak yer bulamadığım zamandır.
    Apple ürünlerine daha para vermek nasip olmadı, inşallah olmazda.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: apokhan

quote:

quote:

İyi ki varsın Lacie.

Enayi cok bu ulkede

Hocam benim merakım enayilik felan değil de. Daha ucuza ve daha iyi donanımlı Yeni Macbook air varken neden buna 4299 tl vermiş yani. Hatta Yeni Macbook Air 13" i5 ve 256gb olanının 8gb ramli opsiyonunu sipariş ver daha iyi ve aynı fiyata gelir, port sıkıntısıda çekmezsin hem. Macbook'u aldın mı bide 79 dolara çevirici aksesuarını alıcan.

Hocam air i de geç MacBook Pro var daha iyi bunlardan

• Bir Unix sistemi icin bu kadar para dökmek... neyse birsey demiyorum isteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü derler
  • bunu alana kadar rMBPro alın ömür boyu kullanın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.