Şimdi Ara

Canavar Hareketler - Bölüm 29

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Memleketten ve dünyadan en güzel oyun manzaraları yine Canavar Hareketler'de! Daha iyisini yapabilir misiniz? O zaman ne duruyorsunuz!?

- Videolarınızı 17 Mart Salı gününe kadar gonder@bolumsonucanavari.com adresine gönderebilirsiniz.

- Videolarınızı dosya eki olarak değil yüklediğiniz sayfaya ait link ile gönderiniz.

- Her hafta en iyi görüntüler seçilerek BSC editörleri tarafından yorumlanacak ve bu programda isminizle birlikte yayınlanacak. Ayın ilk haftası ilk 3'e girenler sonraki haftada da yer alacak ve diğer haftalarda gelen videolar ilk 3'e girmek için yarışacak. Ayın sonunda ilk 3'te yer etmeyi başaran canavar hareketlerin sahipleri, 1.'ye istediği bir oyun olmak üzere sürpriz ödüllerin sahibi olacaklar!

- Oyun türü bulunmamaktadır, herhangi bir zamanda çıkmış istediğiniz oyunu oynayarak videoları gönderebilirsiniz! (Oyunun ismini belirtmeyi unutmayın)

- Videoları YouTube'a veya Vimeo'ya en az 720p çözünürlükte olmak şartıyla yükleyerek göndereceğiniz maile linklerini ekleyebilirsiniz.

- Oynanış videosunu açıklayıcı kısa bir yazı yazmanız gerekmektedir. (Videodaki olayı anlatan)

- Oynanış videolarınız 2 dakikayı geçmemelidir.

- Komik bulduğunuz sahneleri, oyun hatalarını, başarılı hareketler sergilediğiniz multiplayer maçlarınızı veya açtığınız nadir bir Achievement'ı bile gönderebilirsiniz!

- Videolarda yorum ve müzik bulunmamalıdır, editlenmemiş saf oynanış görüntüsü olmalıdır.

- Mail adresine Canavar Hareketler'de görünmesini istediğiniz isminizi veya nick'inizi eklemeyi unutmayınız.

- Gönderdiğiniz oynanış videolarının editlenmemiş ve parça parça olmamasına dikkat ediniz (10'ar saniyelik iyi görüntülerden oluşan montaj videoları yerine kesintisiz bir oynanış videosu kullanınız).

- Nasıl oynanış videosu çekeceğinizi merak ediyorsanız videonun sonundaki anlatımı izleyebilirsiniz.

- Hadi, şimdi sizde canavar hareketlerinizi gönderin ve ödüllerin sahibi olun!

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• o kadar ödül verdiğinize göre zenginsiniz

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Canlı yayınla birlikte izlemek
  • Enteresan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her zaman ki gibi çok güzel ??????

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş bende bf3 ve bf4 oynadım ama hiçbir zaman o videodaki arkadaşlar gibi helikopter kullanamadım. Galiba çok beceriksizim :D

• kabul ediyorum benim videom digerlerinin yanında sönük kalmış genede koydugunuz için teşekkür ediyorum :)

• bazıları gereksiz

• Tank efsane olmus o neydi öyle

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ponyliondhd battlefield in kitabını yazmış adam youtubede bunun gibi birsürü videosu var beğenirsiniz
    Bide o sondaki kediye istemsizce 5 dakika güldüm :D

• İlk Fifa videosundaki gol gerçekten çok basit bir gol..Hoş bir görüntü fakat L2/LT'ye basılı tutarak yaptığınız bir vuruş,herkes rahatlıkla yapabilir hele ki böyle bir pozisyonda, neredeyse boş kaleye karşı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The False Shepherd -- 12 Mart 2015; 0:23:43 >
  • Tank müthişti :D

• abi şimdi kimseyi zan altında bırakmak istemem ama sizcede counter strike görüntüleri biraz fazla yapay gelmiyormu bence sırf buraya atmak için yapılmış kurgudan ibaret görüntüler oldugunu düşünüyorum

• La bari şuraya atayımda içimde kalmasın :)
    https://www.youtube.com/watch?v=pT6G07eRn88

• kederli tosbağa 1. olmalıydı bence
  • Bende Obs ekranı kaydediyor ama oyuna girince siyah ekran veriyor hep. :/

• okadar heyecanlanmıştım videoyu koyarsınız diye, bari buraya atıp kendimi tatmin edim :Dhttps://www.youtube.com/watch?v=MuWcmWpNRfk

• Helikopteri kullanan kardeşimizi tebrik ediyorum hayran kaldım.

• Haftanın birincisi çok olduk ama nedense ayın 1.si olma şerefine kavuşamadık bir türlü..

video link
    https://www.youtube.com/watch?v=IRId8jScc8o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tr-kerem -- 12 Mart 2015; 14:48:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremyelsal

Haftanın birincisi çok olduk ama nedense ayın 1.si olma şerefine kavuşamadık bir türlü..

video link
    https://www.youtube.com/watch?v=IRId8jScc8o

Bence açık ara en iyisi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.