Şimdi Ara

Vatanın Bana Attığı İbretlik Kazık SS'li !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
1.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 08.03.2015 Pazar günü Kayseri İpeksaray AVM Vatan Computer'den 484 tl'ye aldığım MSI Z97 GAMING 3 anakart an itibariyle (11.03.2015) 399 tl'ye Gaming 5 fiyatı ise 479 tl'ye düşürülmüş.Yanlış değilsem 14 gün içersinde aldığım ürünü koşulsuz iade hakkım var yanılıyormuyum ? Sizcede iade edip internetten gaming 5 sipariş etmelimiyim ?
     Vatanın Bana Attığı İbretlik Kazık SS'li !!! Vatanın Bana Attığı İbretlik Kazık SS'li !!!

• Önce siparis ver sonra iade et kampanya bitebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • trustem.111 kullanıcısına yanıt
    Hemen öyle yapalım o zaman hocam.Yanlız ya iade almazlarsa 2 tane girer bu sefer
  • Almazlarsa tüketici hakem heyetine başvurursun kardeşim :) yalnız ne diye geri vereceksin? Gerekçeni sağlam tutalım geri çevirmesin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bide bu anakart webe özel ve sanırım bana çek vericekler? budurumda yapılması gereken en mantıklı iş ne olur ?
  • İlk aldığımda eve gidince farkettim anakartın arkasında bir lehim hatası var havyayı 3-4 cmlik bir alana degdirmişler gibi biraz sogudum ama çalışırsa problem yok zaten gorunmez bi kısımda kalıyor arka kısımda olduğu için değişime ihtiyaç duymadım sanırım bunu bahane ederek iade edebilirim.
  • iade ederken bir üst modelini alacağını söyle
  • Bat-Man kullanıcısına yanıt
    Bunun için iade alamayız deme şansları varmı ?
  • söz konusu vatan bilgisayar olunca pek güvenme dostum
  • avenged kullanıcısına yanıt
    Güvenmemek gerekmiş gerçektende... İade alacaklarını söylediler fakat; gaming 5 almaya kara verdim 470 tl webe özel fiyatı elimdeki iade çeki 484 tl gaming 3'ü iade adıp aldığım çek.Mağazada gaming 3 ve gaming 5 fiyatı ise webtekiyle alakasız uçuk kaçık fiyatlar gaming 3 484 tl internette 399 tl gaming 5 internette 470 tl magazada 584 tl müşterilerini keriz yerine koyan tek firma,buda son alışverişim olur.Gaming 5'i internet fiyatından almak istiyorum dedim olmaz dediler.Paramı verin internetten sipariş vereyim dedim çek verebiliriz yanlızca dediler şaştım kaldım arkadaş yokmu bir çözümü bu adilere para yedirmek istemiyorum vatandan aşırı soğudum bu tavrından sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: TRProGamer

Güvenmemek gerekmiş gerçektende... İade alacaklarını söylediler fakat; gaming 5 almaya kara verdim 470 tl webe özel fiyatı elimdeki iade çeki 484 tl gaming 3'ü iade adıp aldığım çek.Mağazada gaming 3 ve gaming 5 fiyatı ise webtekiyle alakasız uçuk kaçık fiyatlar gaming 3 484 tl internette 399 tl gaming 5 internette 470 tl magazada 584 tl müşterilerini keriz yerine koyan tek firma,buda son alışverişim olur.Gaming 5'i internet fiyatından almak istiyorum dedim olmaz dediler.Paramı verin internetten sipariş vereyim dedim çek verebiliriz yanlızca dediler şaştım kaldım arkadaş yokmu bir çözümü bu adilere para yedirmek istemiyorum vatandan aşırı soğudum bu tavrından sonra

yukarıdaki sözümü bu forumdan okuduklarımından yola çıkarak yaptım vatan bilgisayardan şu ana kadar hiçbir alışveriş yapmadım sırf bu şikayetler yüzünden, ve sende de görüyorumki yanılmamışım geçmiş olsun.

• Çek almak zorunda değilsin.

Israrcı ol,bastır çek istemiyorum karta para iadesi istiyorum de illa tüketici haklarına git.Hakkını ara.

Bide özel fiyattan siparişini ver bekletme.
  • TRProGamer kullanıcısına yanıt
    Dostum kesinlikle çek almak zorunda değilsin.O mağaza olmazsa başka mağazaya git mutlaka para iadesi yapacaklardır.10 güne yatırırlar karta.

Sende yenisini alırsın
  • Israrcı ol aynı şey başımıza geldi çek vereceğiz diye mıyık mıyık ettiler sadece çek dediler sesimizi yükseltip kendimizi bağırarak savununca çıkarıp nakit verdiler böyle şaçma şey olmaz mağaza yetkilidini bul müşterilerin içinde bağırmaya başla başka türlü maalesef bu ülkede sorunlar çözülmüyor.Biz nakit almıştık paramızı ama bir daha da vatandan alışveriş yapmadım,kesinlikle ezilme sesini yükselt ben paramı istiyorum de vazgeçme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hlksnrr -- 12 Mart 2015; 20:36:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın 10'da açılır açılmaz gideceğim para iadesi için arkadaşlar, bana şans dileyin

Durumdan sizleride haberdar edeceğim,siz böyle güven verince bi özgüven geldi şimdi yarın halledebilirim umarım bu işi
  • Peşini bırakma kendi paranı ne yapacağını onlar söyleyemez.Gittiğinde sesini yüksel ve sakın kabul etme.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ooo Kayserili hemserim, maalesef magazadan aldigin urunlerde parayi iade etmiyorlar.

Edit: Buyuk ihtimalle musteri hizmetlerindeki sari sacli bayan ilgilenecektir sizinle, ucret iadesi yapacaklarini sanmiyorum cunku bu urunler dolarla aliniyor ithalatcilardan ve tl ile satiliyor o gun ki kurla bu gun ki kur ayni degil urunun vatan bilgisayar tarafindan alim fiyati farkli cikacagi icin iade almazlar diye tahmin ediyorum. Yine de sansinizi deneyin

İnternet iadesine gelince web uzerinden satis yapildigi takdirde yasal sebeplerden oturu iade almak zorunda kaliyorlar diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snows -- 13 Mart 2015; 10:07:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • snows kullanıcısına yanıt
    Doğru kur farkı var o gün bana 2.65'den geçirdiği dolar Vatanın gubün 2.60 Özlem hanım dün izinliydi bakalım bugün yerindemidir aceba.Tüketici hakem heyetine şikayet edicem gibi laflarla birazda olsa şansımı deniycem bana şans dileyin

Aradıki fark 20-30 veya 50 lira gibi bi fark olsa yine iyi bir üst modeli bile benim aldığım alt modelden ucuz 100 lira gibi aşırı bir kazık fiyat farkı var ve her şekilde hakkımı helal etmiyorum ve paramı alana kadar bu işin peşini bırakmıyacağım
  • Bu ülkede sorunlar sadece bağırarak çözülüyor. Sen de bağır ve hakkını al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EneRGy. kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle gözüküyor hocam,başta kendimi düzgünce ifade edeyim olmazsa sesimi çıkartırım dedim olmadı.Para iadesi yapmıycaz onu sadece msi yapar oda ürünün çalışmadığını onaylarsa diyor,ürün çalışıyor fakat pcb'de bir kusur var iade istiyorum diyorum nakit iadesi olmaz diyorlar Bir ihtimal msi iade kabul etti böyle olsa bile 20 günde para elinize geçer diyolar kafayı yememek elde değil
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.