Şimdi Ara

Nokia Lumia Hala Alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Nokia Lumia alacaz bir arkadaşa önerirmisiniz . 925 düşünüyorduk ama 925 çok sıkıntılı olduğunu söylediler ısınıyormuş kasıyormuş kasası çabuk çiziliyormuş ısınma kasma yabyazılımsal desemte kasa önemli sonuçta , kozmetiğe önem veren biri . 920 alalım dedik max 550 tl bütce var 2. el alacaz ne öneriesiniz yorumlarınız nelerdir win10 güncellemesi alırmı ? 920 alalı yada hangi lumiayı alalım yada lumia almıyalım mı neden ? :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bütçe arttırabilirseniz zenfone5 e bakın

Lumia 820
    Lumia 720
  • Lumia 820 aldim gayet guzel ama sarzi biraz zayif 720 alacaktim 512 ram i oldugu icin 820 de karar kilmistim.sarzi cok onemli degilse 820 eger sizin icin sikinti ise 720 derim benim fikrim 750 tl alti android cihaz alinmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheRad67 kullanıcısına yanıt
    Tasarıma önem veriyoruz zenfone özellik yada f/p iyi olabilir ama dışardan hiç çekici gelmiyor . Lumia önerilerinizi değerlendirecem sağolun

• derrreci D kullanıcısına yanıt
    Ben android kullanıcısıyım çok olmasada iyi bilirim android işlerini bir çok telefonda kullandım ama bende farklılık arıyorum ya iphone yada windows phone almak istiyorum . Bakalım belki 2 tane 925 alırız yada 820 . Hala araştırma içindeyiz

• dulger007 kullanıcısına yanıt
    Zenfone bence gayet dikkat çekiyor akrabamda var dışardan görüldüğünde 2 milyarlık telefon gibi gözüküyor 700 tl denildiğinde şaşıyor millet. Zaten düşük bütçeli telefon alırken tipine pek önem verilmemeli performansına daha iyi bakılmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: derrreci

Lumia 820 aldim gayet guzel ama sarzi biraz zayif 720 alacaktim 512 ram i oldugu icin 820 de karar kilmistim.sarzi cok onemli degilse 820 eger sizin icin sikinti ise 720 derim benim fikrim 750 tl alti android cihaz alinmaz.

Zamanında 650TL'den ucuza Moto G alanlar genelde gayet memnun ama şu anda piyasadan çekildi.
  • Dolar su an cok yuksek bakin youtube de gm discovery2 mini yi izledim ekran camur ayni samsung grand neo,core prime bunlarda ayni 700 tl alti cihazlar lg g2 mini de ayni 750 tl.asuslarda sarz sorunu oldugunu duyum.en mantiklisi lumia lar.ha sunuda soyluyeyim 800 tl ustude lumia alinmaz benim sahsi fikrim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dulger007 kullanıcısına yanıt
    Boyut ve kamera önemli değilse 1320.
  • Bence alınmaz.Zenfone al daha iyi.Burda android telefonları kötülemek için saçma sapan şeyler uyduran insanlara inanma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.