Şimdi Ara

Alınabilecek en iyi Iphone 6 replika ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Suanda alinabilecek en iyi replika Iphone 6 linkini atamisiniz . Siyah istiyorum ama kasada rengi ttduramiyorlar . Birebir urunler cok asiri pahali veriyor. Varmi kaliteli replika Iphone 6 ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Replika iPhone 6 lar 600 den başlıyo.Düşük segment bi akıllı cihaz fiyatı yani.
    Size tavsiyem uzak durun.Sar değeri olsun donanımı olsun sıkıntı çıkarır.Yani herhangi bir operatörden orta segmentte bir cihaz alın hiç yoktan garanti desteği + internetten de yazılım desteği alırsınız.ROM Root vs. gibi.
  • Reklam olmasını istemem ama arkadaşa yardımcı olmak adına bende kardeşime bu firmadan galaxy s5 almıştım 450 tl 'ye eğer istersen firmanın facebook sayfasından video tanıtımlarınada bakabilirsin benim bildiğim türkiyedeki en kaliteli replika telefonları getirip kendi özel rom larını atan tek firma.

İllaki iphone replikalara android işletim sistemi yüklü iOS değil zaten tanıtım / oyun performansı / kamera performansı / sar değerleri herşey videodan izlersen anlarsın..

Site Adresi BirebirÜrünler
  • Sadece telefon görüntüsü ıPhone'a benzediği için sağlığını mı görmezden geleceksin? Yukarıdaki arkadaş açıklama yapmış sar değeri konusunda bu replika telefonlar hiçbir şekilde test/ölçüm yapılmadan satışa sunuluyor.Ona vereceğin para ile orta/giriş segmentli android telefon alabilirsin. Replika olan cihazdan her anlamda üstün olur. Sırf millet görüp "aa ıphone'u var" desin diye replika ıphone almak, işte bunu anlamıyorum. Iphone tasarımını bende beğeniyorum ancak ne bir telefona 3000 lira para veririm, nede sırf ona benziyor diye replikasını alırım.
  • Orjinal iphone 5 almaya karar verdim cevaplar icin sagolun

• alma

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇakbeşlikHayalet

alma

• Almayın cocugunuz olmaz.kisir.kalirsiniz

• Replika almayin

• Replika satan satıcıların yalanlarına inanmayın,
    Unutmayın ki hiç kimse yoğurdum eşki demez.
    Replikaya verdiğiniz paraya çok yanarsınız sonra yada kardeşimin yaptığı gibi üzerine benzin döker yakarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: dulger007

Orjinal iphone 5 almaya karar verdim cevaplar icin sagolun

Doğru karar almışsınız hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_fan_club

quote:

Orijinalden alıntı: dulger007

Orjinal iphone 5 almaya karar verdim cevaplar icin sagolun

Doğru karar almışsınız hayırlı olsun.

Sagolun :)

• efe4 kullanıcısına yanıt
    Yok ben her seyi biliyorum sadece deneyecektim ama vazgectim israfa gerek yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.