Şimdi Ara

3 model arasında kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam,arkadaşlar sürekli bilmediğim için tavsiye istiyorum ama yarın almaya gideceğim artık.sabit maşa ile amortisörlü maşa arasında kaldım.(zoom maşa pişmanlıktır diye konu okudum)bu yüzden zoom dan vazgeçip suntur amortisörlü maşa ve sabit maşa lı modellere baktım.tabi sun tur maşalı bisiklet bana daha donanımlı geldi diğerleri standart sabit maşa.modellere gelecek olursak sizden sadece üç model hakkında yorum yada tavsiye istiyorum.

bianchi retro 780 tl fiyat aldım

http://www.n11.com/bianchi-retro-28-jant-bisiklet-P21493812

cararro grande 680 tl fiyat aldım
    http://www.n11.com/carraro-702-grande-m-28-bisiklet-P11870200

salcano istanbul m 24 v 750 tl fiyat aldım geçen senenin bisikleti imiş elinde kalmış sıfır kutulu vaziyette ama donanımı iyi geldi sadece amortisörlü oluşu ve şehir içinde hafta sonu 3, 4 km anca yol yapıcam .okuduğum konularda şehir için gereksiz amortisör denildiği için kararsız kaldım.

http://www.bisikletcim.com/salcano-istanbul-24-v-28-jant-bisiklet

ayrıca mosso legrade 1421 e baktım hafif ama tipi hoşuma gitmedi.

ilginiz ve cevabınız için şimdiden çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clio 1.2 16 v -- 11 Mart 2015; 1:04:21 >

• Btwinden vaz mı geçtiniz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten haftada 3-4km gezeceksen rahatına bak salcanoyu al derim seleside genişmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: mamlamoz

Btwinden vaz mı geçtiniz hocam

Evet btwen den vazgeçtim pahalı geldi.o kadar para bağlamak istemedim.İstanbul m modeli hem 24 vites birde acera vites.suntur amortisör sorun yaratır mı bilmiyorum.zoom amırtisörden çok şikayet var.benim bianchi çok hoşuma gitti çok kaliteli geldi gözüme.ama vites grubu tourney.aynı şekilde carraro da güzel.sadece amortisörlü mü sabit maşamı karar veremedim.bi arkadaş ne kadar çok özellik okadar çok sorun demiş.

• Benim alacak olduğum geçn senenin modeli İstanbul m satılmış.satıcının elinde mosso legrade 1521 modeli zoom kilitli amortisör maşalı altus vites değiştiricili çok ta hafif bir bisiklet var dı ama çamurlu yok.fiyat 650 tl.link teki sabit maşalı model sadece model olarak link atıyorum.

www.atillabisikletklinigi.com/tr/mosso-legarda-1521-erkek-duz-masali-2015--u

• Bianchiye hiç yonelmeyin derim

• quote:

Orijinalden alıntı: expiremeTR

Bianchiye hiç yonelmeyin derim

Nedeni nedir en çok tutulan ve tercih edilen carraro yu bianchi fabrikasında yapmıyor mu? Yada ben mi yalnış biliyorum.(bilmediğimden soruyorum)küçükken hep bianchi m olmasını istemişimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clio 1.2 16 v -- 13 Mart 2015; 13:35:07 >
  • Bianchi italyan malıdır ancak fabrikası manisada olması gerek nerde o eski bianchiler 90larda çok kaliteliydi ancak kaliteyi bozmus gibi ama yinede alınır

• quote:

Orijinalden alıntı: mamlamoz

Bianchi italyan malıdır ancak fabrikası manisada olması gerek nerde o eski bianchiler 90larda çok kaliteliydi ancak kaliteyi bozmus gibi ama yinede alınır

Manisada üretiyor bianchi yi.benim retro modeli çok hoşuma gidiyor ama hep amortisörlü model istiyorum,çünkü evde 3 adet bisiklet var (babamın,oğlumun,biladerin)sabit maşalı tüm vibrasyonu hissettiriyor ama herkes sabit maşadan yana nedense.oğlumun dağ bisikleti var ama ondada ön ve orta amortisör var rahat sürüşü var fakat çok yoruyor.benimde kararsız kaldığım nokta da amortisör kısmı.çok güzel modeller var fakat fazla bütçe ayırmadan kendime en iyisini almak istiyorum yardımınızla.ben profesyonel değilim kullanacağım 2 haftada bir 3 bilemedin 5 kn.istanbul m modeli donanım olarak çok farklı.birde artık kader tipi rulmanlı göbek orta göbek varmış bunların + sı nedir?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.