Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4 ve Galaxy S5 için Android 5.0 güncellemesi Norveç'te durduruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Galaxy S4 ve Galaxy S5 için Android 5.0 güncellemesi Norveç'te durduruldu

Bu yılın başlarında Samsung'un ardı ardına eski ve yeni amiral gemi modelleri için Android 5.0 güncellemesini başlatması kullanıcıları oldukça mutlu etmişti. Ancak bazı problemler nedeniyle güncellemenin durdurulduğu bilgisi geliyor.

Özellikle cihazın donması, rehberin kapanmaya zorlanması, alarm ile ilgili sorunlar Norveç'te Galaxy S4 ve Galaxy S5 için güncellemenin durdurulmasına yol açtı. Açıklama bizzat Samsung Norveç ekibinden geldi.

Ekip ortaya sorunların giderilmesi için yeni bir güncelleme çalışmasına başlarken, sessiz mod problemi için de yeni bir çözüm geliştirildiğini de ifade etti. Ancak güncellemenin ne zaman dağıtıma başlayacağı açıklanmadı.

Ortaya çıkan sorunlar diğer ülkelerde de var mı bilinmiyor zira şu ana kadar herhangi bir dağıtım durdurma haberi gelmedi. Eğer sorun büyürse muhtemelen bu iki model için Android 5.0 dağıtımı global olarak durdurulabilir.

• Ayni sorunlar Note 3 n9005 (almanya) icinde var neredeyse tum modeller icin sikinti var

lolipop beklenildiginildigi gibi cikmadi

• Kaç ay üzerinde çalıştılar. Çok zor olsa anlarım da google bu kadar hızlı yaparken samsung niye yapamadı anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim Note 3'lere gelmemesinin sebeplerinden biri olabilir. Direk 5.1 gelebilir öyleyse.
  • Yazılım özürlüsü samsung!!!

• güncellemeleri daha geç veren samsung türkiye bu sefer bi işe yaradı desenize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy585858 -- 11 Mart 2015; 2:18:13 >
  • Note 4 e duyurmadı bile adamlar. Çıkarmayacaklar herhalde.

• Halbuki herkesde lolipop bekliyor. Bu iyi bir haber değil.

• Note 4 için Türkiye güncellemesi hala çıkmadı ne haber var ne tarih. 4.4.4 ile telefon mükemmel bu sekilde lollipop da sorunlar var ise düzeltilmeyen sürümü de vermezler inşallah ne diyelim

• Sony bu yüzden acele etmiyor demek ki. Problem google'dan kaynaklı. Yoksa telefonu al kutudan çıkar o halinde bile bir ton bug var.

• alarm çalmazsa çok tazminat davası açılır
  • Sakın cıksa bile yüklemeyin ben s5 ime yükledim resmen telefon eşşekleşti kasım kasım kasıldı donmalar takılmalar haddi hesabı yok bende odinle 4.4.2 ye geri döndüm inanın 5.0 full zarar hicbir cazibesi yok

• 9500'de bir problem yok rusya romunda. Arada bir fps düşüyor o kadar. şarjı artık problemden saymıyorum

• s6 daki arayuz gelsin

• Benimkinde de Rehberi kapatmaya zorluyor.. demek bundan mış :)

• Uyan da balığa gidelim ekrem71 , artık yayınlama yani haberi konuştuk kapattık bile konuyu.
  • Hee evet bende de galaxy s8 var millet.

• Belliydi o kadar random fc ve random freeze oluyor du ki 9500 ve 9505 de ki developerlar fixleyene kadar ecel teri döktüler hala mevcut takılmalar falan var.
    Güncelleme sarkacak gibime geliyor mayıs gibi TR kodlu ürünlere gelir
  • Hocam bir süre babamın 9500 ini kullandım rusya romu ile asphalt8 oynanmayacak kadar kötüydü yav.Sarjda 2 saat yoğun çıkarmıyordu. 9505 imi geri aldım ve dünya varmış dedim batarya iyi gidiyor fakat 5.0 kesin problemli geri 4.4.2 ye döndüm
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.