Şimdi Ara

Satılık Knight Online Pedal Listesi (Ucuza) Garantili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Askere Gideceğim İçin Elimdeki Mevcut Pedalları Elden Çıkarmak İstiyorum.
    Satışlar GittiGidiyor veya SanalPazar Siteleri Aracılığı ile Orjinal Kutularında Satılacaktır. (Yani Ürün Elinize Gelmeden Ödeme Yapmak Zorunda Değilsiniz) Kargo Ücretleri Tarafıma Ait Olacaktır.

Gm - 04 Asas Pedal - 200 TL
    Özellikleri:
    http://www.kopedal.com/kopedalgm-gm-04.php
    21 Aylık Garantisi Devam Etmektedir. (Ürünü 300 Tl'ye Aldık Hala Taksitlerini Ödüyorum :) )

As - 22 Asas Pedal 100 TL
    Özellikleri:
    http://www.kopedal.com/assasin-pvp-turbo-kral-pedal-as-22.php
    Garantisi Bitmitşir Fakat Ürün Temizdir ve Çalışmaktadır. Herangibi Bir Sıkıntısı Yoktur.

MG-50 Mage Pedal 50 TL
    Özellikler:
    http://www.kopedal.com/mage-combo-blackbox-mg-50.php
    Ürünün 18 Ay Garantisi Devam Etmektedir.

İletişim İçin Konuya Yorum Bırakabilir veya Bana Mesaj Atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dezy -- 10 Mart 2015; 21:53:27 >

• Günceldir.
  • asas ım dursaydı düşünebilirdim
    iyi satışlar
  • immeLmann kullanıcısına yanıt
    Biz bu ürünü kendimiz yapmıyoruz veya pazarlamıyoruz. Bu ürünü alırken mevcut piyasası neyse yani 300 tl vererek aldık oyunu bıraktık şimdide elimizden çıkartmak için burada konu açtık. Bahsettiğim ürünün sıfır fiyatı hala 300 tldir. 200 tl fiyat vermemim sebebi de daha 20 ay garantisinin devam ediyor olmasından kaynaklanıyor , ek olarak senin yapacağın macro skilleride sıralı ve otomatik vurabilcek mi acaba ? yapabiliyorsan yap macro dosyasını paylaş görelim. satış baltalamaktan vazgeçin artık.
    Satış Baltalamaktan Şikayet Edildiniz.
    Satışlar günceldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dezy -- 14 Nisan 2015; 14:29:03 >
  • o da kolay canım :) ortalama bir macro hazırlamak 15 dk sürmez. ach games. oyunu indirdim. akşam denerim açar kasarım 50 lvl bi tane. dert değil. maksat satış baltalamak da değil. vatandaşı korumak.

ortalama bir macro mouse 50 - 60 TL
    20 - 30 TL de işçilik desen 70-80 TL eder.

sonuç olarak 2000 satır macro yazabilirsin kaldı ki daha önce sırf deneme amaçlı warrior skill macro yazdım. tek skill zaten :) örn : push 1 - 7 ms push R 2 ms PUSH R vb. RR combo en basiti.

minnor combo için ise daha felaket denemelerim var. cooldown süresi olsa dahi %75'den fazla hp açamamıştı adamlar.

şimdi çoluk çocugu kandır sen.

hayırlı satışlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: immeLmann

o da kolay canım :) ortalama bir macro hazırlamak 15 dk sürmez. ach games. oyunu indirdim. akşam denerim açar kasarım 50 lvl bi tane. dert değil. maksat satış baltalamak da değil. vatandaşı korumak.

ortalama bir macro mouse 50 - 60 TL
    20 - 30 TL de işçilik desen 70-80 TL eder.

sonuç olarak 2000 satır macro yazabilirsin kaldı ki daha önce sırf deneme amaçlı warrior skill macro yazdım. tek skill zaten :) örn : push 1 - 7 ms push R 2 ms PUSH R vb. RR combo en basiti.

minnor combo için ise daha felaket denemelerim var. cooldown süresi olsa dahi %75'den fazla hp açamamıştı adamlar.

şimdi çoluk çocugu kandır sen.

hayırlı satışlar :)

sizin anlamadığınız bu ürünü yapan ben değilim, bu ürünün pazarlamacısı da değilim. Kimseyide kandırdığımız yok kopedal sitesini herkes bilir fiyatları da zaten ortada oradan aldığımız ikinci el ürünü satıyoruz ihtiyaçtan burada fahiş bir fiyat da vermiyoruz. siz neyin kafasındasınız hala anlayamadım size kolay gelsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.