Şimdi Ara

Wireless Direct özellikli yazıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ucuz wireless direct özellikli bir yazıcıya ihtiyacın var. HP ink advantage 3545, yada HP ink advantage 4515 e baktım ama emin olamadım.

Evde internet ve PC yok. 3G tablet üzerinden wireless direct ile döküman basmam gerekiyor.

Kullanan / bilen varsa yardımcı olabilirse çok makbule geçer.

• quote:

Orijinalden alıntı: baden

Merhaba.

Ucuz wireless direct özellikli bir yazıcıya ihtiyacın var. HP ink advantage 3545, yada HP ink advantage 4515 e baktım ama emin olamadım.

Evde internet ve PC yok. 3G tablet üzerinden wireless direct ile döküman basmam gerekiyor.

Kullanan / bilen varsa yardımcı olabilirse çok makbule geçer.

kardeşim dediğin olayı yerel ağ oluşturmadan yapamazsın internetin olamsına gerek yok sadece kablosuz modem ihtiyacın olmalı wireless yazıcını modeme tanıtıp tablet ile aynı ağa bağlanırsan istediğin sistemi gerçekleştirmiş olursun bunun dışında bağlantı kurman mümkün değil kolay gelsin
  • HP Deskjet Ink Advantage 3545 aldım. Ağa gerek yok. WiFi direct özelliği ile yapılabiliyor.
    Android 4.4.x ile aynı anda hem wifi hem mobil ağa bağlanmak mümkün olduğundan sorunsuz çalışıyor.

Samsung TAB S (3G li modeli) ile sorunsuz kullanıyoruz. Note 2 den falan da denedim sorun yok.

HP nin android yazılımı ile tablete döküman da taramak mümün.
  • Nerden ve kaca aldiniz?onerirmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HB den aldım.

Peder için aldım. İşimizi gördü. Android den direct wifi baskısı biraz yavaş. Printerdan değil sanırım. HP nim android driverında sıkıntı olabilir.
    HP nin kendi programı içinden bastırınca hızlı çünki.
  • Performansindan memnunmusunuz?fiyat ne kadardi?169 liradan buldumda alayimmi?

• HP Deskjet 2545 All-in-One Yazıcı (A9U23C)<<bununla onun arasinda kaldim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.