Şimdi Ara

1500 tl maksimum önerinizi rica edebilir miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1500 tl maksimum, önce kamera olarak, sonra batarya, 3. hız, ram ve serilik olarak tavsiye verir misiniz?

• asus zenfone 2yı bekle 1000 tlye hazıranda gelıcek bende asus alacagım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adembaba25 A kullanıcısına yanıt
    Şunu gördüm, buna ne dersiniz?http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Lenovodan-Asus-ZenFone-2ye-rakip-telefon-P90-video-on-inceleme.htm
    LG G3 için ne dersiniz bir de.
  • g3 ün sorunu cok amcam kullanıyo

• adembaba25 A kullanıcısına yanıt
    Bir kaçını aktarırsanız sevinirim.
  • cok ısınıyo donmalar oluyo televonun ıslemcısı ıle arayuz uyumlu degıl

• heavyrocker kullanıcısına yanıt
    meizu mx4 araştır derim ;)
  • forhummers kullanıcısına yanıt
    Yurt içinden alınacak, faturalı olacak bu alınacak ürün.
  • tamam yurt içi faturalı sitesinden alabilirsin tr dist. var
  • forhummers kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaşa araştırıyordum da. O pek anlamaz bu işlerden. İleride sorun çıkarsa faturalı, garantili ürün olması lazım. O konularda sıkıntı yoksa site adresi verebilir misiniz?
  • bak burda forumda var incele
  • Valla bende ne yapacagimi sasirdim yani
    Samsung note 3
    Huawei ascend mate 7
    2. El iphone 5s
    Falan olabilir veya baska oneri ama ne yapsam bilemedim

• crayzboyyy C kullanıcısına yanıt
    Evet seçenek çok. Hepsinin artısı , eksisi var. 3-4 senede telefon değiştiren biri olarak, ve piyasayı takip etmeyen, tam satın alacağım zaman inceleyince kafa da karışıyor.
  • Aslinda aklima hepsi yatti ama bilmiyorum nisan sonuna kadar zamanim var ama hergun baska teller ogreniyorum aklimda ilk mx4 vardi saonra huawei ascend mate 7 oldu sonra 2.el 5s dusundum simdide htc e8 huawei ascend mate 7 ve note 3 arasinda kaldim 5s i sadece hava atmak icin alabilecegimi fark ettim gerisi yok...

• crayzboyyy C kullanıcısına yanıt
    İmzamda kullandığım sony neo telefon sorunlu olsa da servis konusunda, Z1C düşündüm. Sonra neo gibi kronik sorunları olduğunu duyunca z3c düşünmeye başladım. Bir iki ay taksit gelir mi diye bekledim. Malum, yüksek rakamlı telefonlar. En son taksit gelmedi ve daha iyi özellikli, çin markalı, imzamdaki thl 5000 aldım. O kadar para döküyorsun telefona teknoloji yerinde durmuyor. Aradaki ilişkinin mantıksızlığından, daha iyi özellikteki telefon alma imkanı varken, boş yere o kadar para dökmek istemedim. Bunu da arkadaş rica etti, ondan araştırıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyrocker -- 13 Mart 2015; 0:53:04 >
  • sony xperia z2 alabilirsiniz sonyden asla vazgeçmem . Biraz beklerseniz z3' pttavmde indirime girebilir
  • fkhan kullanıcısına yanıt
    Eski kullanıcısı olarak ben de yeni telefon alırken ilkin aynı markayı düşündüm fakat servisleri hatırlayınca tüylerimin dikilip, ürperti gelmesine neden oldu. Z2 de düşündüm arkadaşa aslında fakat onda da ısınma problemi olduğunu duydum. Kendime alsam ürüne güvenip servise gitmeyeceğini bildiğimden z3 alırım fakat başkasına önereceğim ve serviste yaşadıklarımdan sonra, bir ihitmal de olsa arkadaşın servise düşeceğini hesaba kattığımdan sony söylemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyrocker -- 13 Mart 2015; 0:54:08 >
    Vallahi hocam ısındımı soğuk suya sok cıkar bitti :D , Isınması o kadar fazla olmuyor aşırı oyun veya 3g açık uğraşırsanız o zaman ısınıyor ancak şıklığı inceligi o kullanırkenki size verdigi rahatlıgı hiçbiri veremez. Sıfır İphone 4s - 5 versinler değişmem
  • fkhan kullanıcısına yanıt
    Suya sok çıkar demek. Vallahi arkadaşa cihazı aldırıp, böyle bir öneri yaparsam baya küfür yerim. Cihazları şık dediğiniz gibi fakat şu merdiven altı üreticileri gibi kronik sorunlardan kurtulamadılar. Yüksek fiyat da eklenince, markayı bilip yönlenmek çok saçma geliyor. Fakat thl den vaz geçersem ve sony fiyat ve taksit durumu değişirse ben de z3c' ye geçebilirim.
    Ben z1 de kullandım z2 de kullandım şaka yapmıyorum , ısınınca 2dakika suya koyuyordum veya soguk ıslak beze sarıyordum hiç birşeyi kalmıyordu . 1100tl ye z1 - 1400tl civarı z2 gibi bir telefona sahip oluyorsunuz , fiyat - performans - şıklıkta bence şuan üstüne yok. Gidip nexus yok g3 felan öyle hatalara düşmeyin derim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.