Şimdi Ara

Oyuncu Kulaklığı Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 400 lira bütçem var fakat 400ü bulması gerekmiyor :D. Oyun için olacak ama müziktede fena olmayacak bir kulaklık arıyorum.
    aklımdaki kulaklıklar Logitech G430 ve Creative Sound Blaster Evo Wireless.
    Aslında Evoyu almak istiyorum fakat emin olamadım . Kullananlar yorum atabilirmi. Bu kulaklıkta 7.1 Ses kartı varmı (galiba yok) Oyunlarda G430 kadar iyimidir.

Logitech G430 Yeterlimidir ( Fiyat farkı bakımından)
    Sizce hangisini almalıyım. Alınabilecek başka bir kulaklıkta önerebilirsiniz. Şimdidden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ecel54

400 lira bütçem var fakat 400ü bulması gerekmiyor :D. Oyun için olacak ama müziktede fena olmayacak bir kulaklık arıyorum.
    Aslında Evoyu almak istiyorum fakat emin olamadım . Kullananlar yorum atabilirmi. Bu kulaklıkta 7.1 Ses kartı varmı (galiba yok) Oyunlarda G430 kadar iyimidir.

Sizce hangisini almalıyım. Alınabilecek başka bir kulaklıkta önerebilirsiniz. Şimdidden teşekkürler.

Hocam ben logitech hoşuma gittiği için g430 g35 ve g930 modellerini inceledim ve kulağıma taktım.
    g430 stereo seste sağ kulaklıktan az ses geliyor. g930 kablosuz ama wireless kulaklıklar uzun kullanımda kafayı ağrıtıyor.
    g35 aldım kablolu. Şimdilik sıkıntı yok. İlk başta ağır ve sıkıcı gelmesine rağmen şuan iyi durumda. Rahatsız değilim.
    Kablosu çok kalın o beni rahatsız ediyor. Haricinde başka bir sorun yok.
    Tavsiyem g35. Ama cep telefonuyla konuşurken kafan ağrımıyorsa yani radyasyona hassaslığın yoksa wifi olan modeline(g930) yönelmen de fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: chimarea

quote:

Orijinalden alıntı: ecel54

400 lira bütçem var fakat 400ü bulması gerekmiyor :D. Oyun için olacak ama müziktede fena olmayacak bir kulaklık arıyorum.

Hocam ben logitech hoşuma gittiği için g430 g35 ve g930 modellerini inceledim ve kulağıma taktım.
    g430 stereo seste sağ kulaklıktan az ses geliyor. g930 kablosuz ama wireless kulaklıklar uzun kullanımda kafayı ağrıtıyor.
    g35 aldım kablolu. Şimdilik sıkıntı yok. İlk başta ağır ve sıkıcı gelmesine rağmen şuan iyi durumda. Rahatsız değilim.
    Kablosu çok kalın o beni rahatsız ediyor. Haricinde başka bir sorun yok.
    Tavsiyem g35. Ama cep telefonuyla konuşurken kafan ağrımıyorsa yani radyasyona hassaslığın yoksa wifi olan modeline(g930) yönelmen de fayda var.

Hocam yorumunuz için teşekkürler. G35 ve g930 hem ağır hemde pahalı olduğu için pek tercihim değil. g430 ile evo arasında kaldım ama benim için müzikte önemli ve voip aramalar yapıyorum. kulaklıkta bluetoth desteği olduğu için hem pc hemde telefona bağlanabiliyor bu önemliydi benim için. Fakat ürünün oyun performansı hakkında bir fikrim olmadığı için kararsızım. Ama benim düşüncem kötü olmayacağı. Hepsiburada'da indirimde var bu ara kulaklıkta 340Tl. Büyük olasılıkla 1-2 gün içinde alacam Sound Blaster Evo. Aslında Türkiye'de ucuz satılan bir ürün Sound Blaster Evo 120 Dolar G930 100 dolar fakat Türkiye'de tam tersi nedense.

• logitech in türkiye ithalatçısı ve servisi insanları kazıklamaya çalıştığı için böyle

Tr fiyatı en düşük 160₺ olan g230 kulaklığı amazondan 30$(80₺) a aldım yolda geliyor şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tns1

logitech in türkiye ithalatçısı ve servisi insanları kazıklamaya çalıştığı için böyle

Tr fiyatı en düşük 160₺ olan g230 kulaklığı amazondan 30$(80₺) a aldım yolda geliyor şu an.

Hocam ürün sıkıntısız geldi mi ? Gümrüğe takılma gibi bi sıkıntısı var mı ?
  • gümrüğe takılmadı. bugün geldi. toplam 10 gün sürdü siparişi verdikten sonra elime geçmesi. 5 gün amerikada bekledi. oradan yola çıktı 3 gün sonra elimdeydi
  • Yurt dişindan alma ihtimalin varsa Asus Strix Pro 7.1 almaya çaliş, G930 kadar kaliteli olduğu söyleniyor.. Bi araştir derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 24 Mart 2015; 21:35:57 >
  • sağolun hocam evo wireless aldım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.