Şimdi Ara

Bleach Çizimlerim(Güncellendi)24.12.2015

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Decim ve Suoh Mikoto ,Misaki Ackerman Eren Yeager Levi Ackerman ve Kaneki Ken eklendi arkadaşlar çoğu resmi birleştirmek zorunda kaldım 15 resim sınırı var 1 mesajda k. bakmayın arkadaşlar istek varsa elimden geldiğince çizerim yorum atın yeter

Suoh Mikoto
    Decim
    Misaki Ackerman, Eren Yeager, Levi Ackerman - Shingeki no Kyojin
    Kaneki Ken - Tokyo Ghoul
    Kougami Shinya - Psycho Pass
    Misaki Mei - Another
    Urahara Kisuke
    Titan Eren
    Levi Ackerman (bu eski kız arkadaşımda yeni telefonla çekemedim maalesef :D )
    Juu ban Tai Taicho Hitsugaya Toshiro ve Hollow Ichigo
    Finally Getsuga Tensho ve Kyoraku
    Genryusai Yamamoto ve Hirako Shinji
    Ichimaru Gin ve Juu ichi ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi
    Full Hollow Ichigo ve Kuchiki Byakuya
    Jushiro Ukitake
    Usui Takumi Chibi ve Ayuzawa Misaki Chibi
    Lucy "Elfen Lied ve Sünger Bob"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante__34 -- 24 Aralık 2015; 22:49:05 >

• aralarında çok çok iyileri var . Orihime Inoue yok . üzüldüm :/
  • çok başarılı
  • teşekkürler çizerim elbet vizeler var bakalım kısmet :D
  • Gayet iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Urahara, Levi, Toshiro, Hollow Ichigo, Ukitake birebir aynısı olmuş mükemmel Diğerleri de çok iyi. Sadece dev Eren ve Kyoraku'nun yüzlerinde hafif bir çarpıklık var gibi, ki onlar da gayet başarılı. Çıtayı çok yüksek tutmuşsun Olmamış diyebileceğim bi Hirako var sanırım.
  • gokg kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ediyorum beğenmene sevindim
  • güncellendi arkadaşlar
  • Çok güzeller ellerine sağlık
  • İlk iki resim görünmüyor. Nasıl bir eğitim aldın bunun için?

• değiştirdim bakabilirsin eğitim almadım deneye deneye küçüklükten beri merak işte basit karakterlerle başlayıp bunları çizerek devam ediyorum
  • Ne tür çizimlerle başladın peki? Benim de biraz ilgim var bu tarz çalışmalara. Zahmet olmazsa biraz bilgilendirir misin?

• google'a how to draw manga - manga draw lesson yazarak başladım :D orada basit karakterler var elinin alışması için youtube'da da keza yardımcı videolar var önce yüz çizerek başladım ben mesela basit olarak bleach ichigo naruto luffy gibi bilinen ama basit karakterler ile sonra bu karaktlerleri komple çizmeye çalıştım beceremedim burnu sağda kaldı bir gözü büyük oldu falan http://idrawgirls.com/images/2011Q2/shiemi-blue-exorcist-manga-drawing.jpg buradaki gibi belirli bir açı oluşturup çizdiren resimler videolar var onlar çok faydalı olur diyebilirim AÇI KONUSU ÖNEMLİ VE DE ZOR ayrıca ben kareli kağıda çizerek başladım uzun zamanda öyle gitti çok silgi kullanıyordum iz kalıyordu o yüzden çok çizim mahvoldu ama sana tavsiyem sen de kullan silgi çekinme ichigo naruto luffy gibi cok bilinen ama basit karaktlerin yüzlerini çiz göz burun ağız açılarını ayarlayarak ben 2 kalem kullanıyorum çizim için 0.7 uçlu kalem boyama için 8b ama arada 4b ya da 6b kullanırım ichigo luffy çizdikten sonra komple bir karakter çizmeye çalış benim bir çizimim 3-4 saat alıyor valla acele etme howtodrawmanga.com ve youtube videoları yardımcı olacaktır çokta zor değil yaptığım şey karakter yaratabilmek sıfırdan o işte zor :D bu kadarını emek veren isteyen herkes çizer

• quote:

Orijinalden alıntı: furkankobek

google'a how to draw manga - manga draw lesson yazarak başladım :D orada basit karakterler var elinin alışması için youtube'da da keza yardımcı videolar var önce yüz çizerek başladım ben mesela basit olarak bleach ichigo naruto luffy gibi bilinen ama basit karakterler ile sonra bu karaktlerleri komple çizmeye çalıştım beceremedim burnu sağda kaldı bir gözü büyük oldu falan http://idrawgirls.com/images/2011Q2/shiemi-blue-exorcist-manga-drawing.jpg buradaki gibi belirli bir açı oluşturup çizdiren resimler videolar var onlar çok faydalı olur diyebilirim AÇI KONUSU ÖNEMLİ VE DE ZOR ayrıca ben kareli kağıda çizerek başladım uzun zamanda öyle gitti çok silgi kullanıyordum iz kalıyordu o yüzden çok çizim mahvoldu ama sana tavsiyem sen de kullan silgi çekinme ichigo naruto luffy gibi cok bilinen ama basit karaktlerin yüzlerini çiz göz burun ağız açılarını ayarlayarak ben 2 kalem kullanıyorum çizim için 0.7 uçlu kalem boyama için 8b ama arada 4b ya da 6b kullanırım ichigo luffy çizdikten sonra komple bir karakter çizmeye çalış benim bir çizimim 3-4 saat alıyor valla acele etme howtodrawmanga.com ve youtube videoları yardımcı olacaktır çokta zor değil yaptığım şey karakter yaratabilmek sıfırdan o işte zor :D bu kadarını emek veren isteyen herkes çizer

Teşekürler kardeşim, elinden geldiğince anlatmışsın.
    Bugün dedim ki bakayım yetenek var mı yok mu diye ilk kez basit bir Hei çalışması yaptım. Çok basit olmasına rağmen yarım saatimi falan aldı. Yalnız gölgeleri ve ozellikle saçındaki siyah tonları, karalamaları çizemedim. Bu konuda sen nasıl bir yol izliyorsun?

http://s13.postimg.org/z0a9ct947/DSC_0010.jpg

Bu da aslı

http://orig03.deviantart.net/9bdb/f/2008/105/7/9/darker_than_black__hei_v2_by_dradise.jpg

• gayet güzel çizmişsin ama dijital yerine gerçek çizimleri çizmen daha iyi olur daha kolay olur diyim ya da. Gölgeler ve tonlar maalesef çok sıkıntı oluyor 2 kalemle, hb kalem ile çok az bastırıp karalama ve gölge yapabilirsin sonra taramaları yok etmek içinde üstüne bir boş kağıtla boyadığın kısmı ovalayabilirsin en son da silgiyle çizgileri belirleyebilirsin ben öyle yapıyorum ama çok zahmetli aslında yapılması gereken kalem seti almak faber castell'in var mesela manga seti http://www.hakikatkirtasiye.com/faber-castell-pitt-manga-seti-8-pitt-cizim-kalemi?gclid=CNnW9IjN-ckCFagewwodVr4P8A sınavlardan sonra deneyeceğim yani youtube'a faber castell manga set yazıp videoları izledikten sonra çok gereksiz uğraştığımı anladım :D tek kalemle istediğin tonda gölge atabiliyorsun

• O seti bugün ben de youtube'da how to draw izlerken gördüm. Ileriki bir zamanda almayı düşünüyorum.

Ufak bir araştırmadan sonra yolun çok başında olduğumu da anladım. Yaza kadar ilgimi kaybetmezsem eğer videolarla rastgele çizimlerle kendimi geliştirmeyi amaçlıyorum. Ondan sonra belki farklı bir şeyler düşünürüm. Sana da başarılar dilerim bu konuda.

• Başarılı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler iyi çizimiler =D
  • teşekkür ederim =)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.