Şimdi Ara

Note 3 Sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oncelikle Merhaba. 8 aydır note 3 kullanıyorum facebookta video izliyorum ce video bitince izlediğim video donup kalıyor. Daha sonra görevi sonlandiriyorum ama videonun sonu benim ana ekranda kalıyor bir süre. Fotoğraflarda gördüğünüz gibi. Garantiye gönderdim birkaç parça değiştirdiler ama hala ayni sorun devam ediyor. Sizce neden olabilir ve ne yapmam gerekli?
     Note 3 Sorun Note 3 Sorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• +++++++++

• GPU da bir sorun var gibi ama...
  • Garantiye bu fotoğrafları göstersem yapabilirler mi acaba?

• Başka bilgisi olan yok mu acaba?

• ???

• Hiç başıma gelmedi. Bilmiyorum gerçekten. Up.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben facebook uygulamasından da supheleniyorum. Çünkü orda oluyor donma sadece

• bende de sadece facebook üzerinden video izlerken arasıra oluyor. tahminimce sorun facebookun uygulamadan kaynaklanıyor ama tabiki sadece tahmin (=
  • sorun facebook uygulamadan kaynaklanıyor... 4 tane note 3 denedim hepsi aynı... magazada uygulamanın altındada note 3 kullanıcıları hep şikayet etmiş..
  • Garantiye göndermeye gerek yok o zaman
  • Ayni Sorun Bendede Var . Lollipop Gelince Duzelecegini Dusunuyorum . (Gelirse)

• Bu gidişle zor gelir
  • bendede note 3 var lakin hiç bir sorun yok facebook uygulamasında. hard format atmayı denedin mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostweb -- 27 Mart 2015; 11:03:24 >
  • hard format nasıl oluyor?
  • Telefonu kapat
    Ses açma+home tuşu+açma tuşu
    Ekran açılınca açma tuşunu bırak diğerlerine basılı tut önüne recovery menü gelecek oradan wipe data factory reset e gir (dokunmatik çalışmaz ses tuşlarıyala ilerle home tuşu veya açma tuşuyla seçiliyor)
    Girnce bir sürü no no no bir tane yes görcen yes e bas bekle birkaç işlem yapıcak. Sonra tekrar baştaki menüye gelicek ordada reboot system now a bas yeniden başlıcak tel açılması uzun sürebilir endişelenme ve açılınca bir süre kasma yapar.
    !UNUTMAKİ TELEFON İLK GÜNÜNE DÖNÜCEK HERŞEY SİLİNCEK FORMATLAMADAN ÖNCE REHBERİNİ FOTORAFLARINI UYGULAMALARINI YEDEKLE
    HAFIZA KARTININ FORMATLANMASINI İSTEMİYORSAN Kİ GEREK YOK HAFIZA KARTINI VE SİM KARTINI ÇIKAR BU İŞLEMLERDEN ÖNCE

Ama herkeste bu sorun varmış formatlamana bence gerek yok zaten onu büyük çoğunluk garantide formatlamışlardır. Herkeste aynı sorun olduğundan formata gerek yok aslında ben sordun diye yazdım bunları

• bu sebepten garantinin parca degistirmesi de ilginc sorun uygulamadan kaynakli

• skizkapan34 S kullanıcısına yanıt
    Öncelikle Merhaba, sorun yazılımsal garantinin donanımı kurcalamasını özellikle parça değiştirmesini anlayamadım. Benim cihazımda da aynı sorun vardı taa ki lollipop'u telefonuma kurana kadar. Forumda Rus ve Ukrayna lollipop güncellemeleri ile ilgili dökümanlar mevcut ama ben Türkiye Lollipop versiyonu bekleyeceğim derseniz o ayrı. Ayrıca Lollipop güncellemesiyle telefon çok stabil çalışmaya başlıyor tavsiye olunur ;)

İyi forumlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.