Şimdi Ara

iOS 8.2 indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iOS 8.2 indirmeye sunuldu

Apple akıllı saati Apple Watch'ı 24 Nisan'da satışa sunmaya hazırlanırken, yazılım tarafında da iOS için önemli hazırlıklar mevcut. Firma Apple Watch desteği sunan iOS 8.2 güncellemesini de indirmeye sundu.

iOS 8.2 güncellemesi pek çok yenilik ve hata iyileştirmeleri barındırıyor. Ancak en önemli yenilik Apple Watch uygulamasının gelmesi oldu. Bu uygulama ile Apple Watch yönetimi ve ilgili uygulamaların kurulması mümkün hale geliyor. Ayrıca Apple Watch bağlandığı anda Activity adlı yeni bir uygulama aktif hale geliyor ve saatin tüm yaşam verileri bu uygulama üzerinden takip ediliyor.

iOS 8.2 güncellemesinin getirdiği diğer iyileştirmelerden bazıları şu şekilde sıralanıyor:

Health iyileştirmeleri :

- Vücut ısısı, ağırlık, uzunluk ve kan şekeri için ölçü birimi seçebilme

- Büyük veri paketleri ile hesap yaparken daha stabil olabilme

- Üçüncü taraf uygulamaların çalışma hedeflerini ekleyebilme

- Vitamin ve mineral için kullaılnan tıbbi ID bölümüne fotoğraf eklerken oluşan hatanın giderilmesi

- Veri kaynağı düzeninin değişmesi sonucunda uygulamanın yenilenmemesi sorunun giderilmesi

Kararlılık güncellemeleri:

- Mail, Kuşbakışı, müzik, VoiceOver stabilitesinin artırılması, Mfi işitme cihazlarına bağlantının iyileştirilmesi

Hata düzeltmeleri:

- Haritada bazı favori konumlara geçişi engelleyen problemin giderilmesi

- Hızlı cevap mesajında son kelimenin otomatik olarak düzeltilmemesi hatasının giderilmesi

- Bazı içerik ve listelerin iTunes'da müzik uygulamasına senkronizasyonunu engelleyen hatanın giderilmesi

- Silinen e-kitapların halen cihaz üzerinde kalması probleminin giderilmesi

iOS 8.2 güncellemesi iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ile ilk nesil hariç tüm iPad modelleri, iPad mini modelleri ve iPod Touch 5 ile uyumlu. iOS 8.2 an itibariyle indirmeye sunuldu.

• indir kurdum şimdilik bir sorun yok gibi ama dip not itunes üzerinden indirip cihazlarınıza kurarsanız çok daha sağlıklı bir güncelleme oluyor sorun yaşayan çoğu kişi telefon üzerinden güncellemerede yaşıyor bunuda belirtmek istedim
  • Güzel olmuş,safari baya hızlanmış,yeni bir apple watch uygulaması geldi iphone 5 ve üzeri için,genel olarak daha seri çalışıyor şuan için cihaz iphone 6.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VlknFX

indir kurdum şimdilik bir sorun yok gibi ama dip not itunes üzerinden indirip cihazlarınıza kurarsanız çok daha sağlıklı bir güncelleme oluyor sorun yaşayan çoğu kişi telefon üzerinden güncellemerede yaşıyor bunuda belirtmek istedim

Sebep ? Senelerden beri direkt cihaz üzerinden güncellerim ve hiçbir sıkıntı yaşamadım,yaşayınada görmedim
  • Şarj yönünden bakalım nasıl olacak. 8.1.3 ile 5C cihazım beni bunalttı satmamak için kendimle savaşıyorum resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: giogo

quote:

indir kurdum şimdilik bir sorun yok gibi ama dip not itunes üzerinden indirip cihazlarınıza kurarsanız çok daha sağlıklı bir güncelleme oluyor sorun yaşayan çoğu kişi telefon üzerinden güncellemerede yaşıyor bunuda belirtmek istedim

Sebep ? Senelerden beri direkt cihaz üzerinden güncellerim ve hiçbir sıkıntı yaşamadım,yaşayınada görmedim

Ben yaşadım hemde iki kere çünkü indirme sırasında bir anlık bir kesinti bile sonradan hata olabiliyormuş birde cihaz üstünden indirilen dosya boyutuyla itunes üstünden indirilen arasında çok fark var tam sürüm itunes üstünden inenmiş en sağlıklı yolun bu olduğunu apple müşteri hizmetleri söyledi olay şuydu oyunlardan galeri ve camera uygulamasından ana sayfaya atma hatası oluyordu cihaz fabrika ayarlarına sıfırlandı sonra kullandım bir sorun olmadı ama back up yükleyince back up da hata varmış yine aynısı oldu sonra cihazı yine tam sıfırlayıp back up ı kurmadım hiçbir sorun kalmadı bu sırada önceki güncellemeyi itunes e indirtip ordan yaptılar konu bu her cihazla olucak diye birşey yok ben iphone 6 kullanıyorum oldu

• quote:

quote:

quote:

Ben yaşadım hemde iki kere çünkü indirme sırasında bir anlık bir kesinti bile sonradan hata olabiliyormuş birde cihaz üstünden indirilen dosya boyutuyla itunes üstünden indirilen arasında çok fark var tam sürüm itunes üstünden inenmiş en sağlıklı yolun bu olduğunu apple müşteri hizmetleri söyledi olay şuydu oyunlardan galeri ve camera uygulamasından ana sayfaya atma hatası oluyordu cihaz fabrika ayarlarına sıfırlandı sonra kullandım bir sorun olmadı ama back up yükleyince back up da hata varmış yine aynısı oldu sonra cihazı yine tam sıfırlayıp back up ı kurmadım hiçbir sorun kalmadı bu sırada önceki güncellemeyi itunes e indirtip ordan yaptılar konu bu her cihazla olucak diye birşey yok ben iphone 6 kullanıyorum oldu

Zannetmiyorum dediğiniz pek mantıklı gelmedi.Şuandada telefon üzerinden güncelledim ve yine bir sorunla karşılaşmadım.Birde insanların zaten büyük bölümü telefon üzerinden güncelliyor,böyle bir olay olsa vay milletin haline

• 8.2 için tek bir ayrıntı söyleyeceğim.Apple watch'un simgesini siyah yapmışlar.Sizce neden ? İos 6 dan sonra Apple siyah ikonlardan siyah arka planlardan hep beyaza geçiş yaptı.İos 7 de dahada renklendi,ios 8 dede değişmeden devam etti bu durum.Peki bütün ikonlar renkli renklerden oluşuyorken Apple watch ikonu neden siyah? Cevabı belli Apple'ın Apple watch'u insanların gözüne daha iyi sokmaya çalışması.Baksanıza ekrana bakınca ilk göze takılan ikon neredeyse..
    iOS 8.2 indirmeye sunuldu

• İOS'a hayran olmamım tek nedeni bu. Yazılım özellikleri ve güncelleme desteği sınırsız ve anında. Etkinlik dün yapıldı ve bugün güncellemeyi alıyorsunuz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Zannetmiyorum dediğiniz pek mantıklı gelmedi.Şuandada telefon üzerinden güncelledim ve yine bir sorunla karşılaşmadım.Birde insanların zaten büyük bölümü telefon üzerinden güncelliyor,böyle bir olay olsa vay milletin haline

İtunes üzerinden cihazla ilgili işlemler genel olarak cihazla ilgili bir proplem olduğunda örnek olarak cihaz açılmadığında öneriliyor çünkü kurtarma modu var yoksa ota ile güncelleme ile itunes ile güncellemenin fark yaratacağını sanmıyorum ayrıca cihazda sorun yaşayanlar açıkken sıfırladan ilgili şeyleri sıfırlarsa sorun kalmıycamı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Crazyboy91

quote:

quote:

quote:

quote:

İtunes üzerinden cihazla ilgili işlemler genel olarak cihazla ilgili bir proplem olduğunda örnek olarak cihaz açılmadığında öneriliyor çünkü kurtarma modu var yoksa ota ile güncelleme ile itunes ile güncellemenin fark yaratacağını sanmıyorum ayrıca cihazda sorun yaşayanlar açıkken sıfırladan ilgili şeyleri sıfırlarsa sorun kalmıycamı düşünüyorum.

Aynen olay budur.

• İOS'a hayran olmamım tek nedeni bu. Yazılım özellikleri ve güncelleme desteği sınırsız ve anında. Etkinlik dün yapıldı ve bugün güncellemeyi alıyorsunuz.
  • Sokmak istemesi normal. Herkes ürettiği şeyin satmasını ve daha fazla kazanç sağlamayı ister. Ben 2. sayfada ki ekstralar klasörüne atarak onu ortadan kaldırdım. Tavsiye ederim.
  • giogo G kullanıcısına yanıt
    yalan söylüyorum ben tamam mı ? oldumu bu mantıklı geldimi bir bilgi paylaştım ama burası türkiye iyilik yaramaz insanlara bir türlü akıllanmıyorum ki herkes eleştirmen herkes çok bilmiş açarsın sorarsın apple müşteri hizmetlerine 00800 448829873 / 0 216 2821511 numaraları bunlar okey iyi geceler zahmet edipde cevap yazmayın lütfen
  • quote:

yalan söylüyorum ben tamam mı ? oldumu bu mantıklı geldimi bir bilgi paylaştım ama burası türkiye iyilik yaramaz insanlara bir türlü akıllanmıyorum ki herkes eleştirmen herkes çok bilmiş açarsın sorarsın apple müşteri hizmetlerine 00800 448829873 / 0 216 2821511 numaraları bunlar okey iyi geceler zahmet edipde cevap yazmayın lütfen

iyi geceler
  • İpad mini 2'de Apple Watch uygulaması görünmüyor. Galiba Apple watch İpad desteklemiyor.
  • Ipad için gerek var mı sizce?
  • yok arkadaş bu adamlar güncellemede çuvalladı resmen. 5s deki şarjı 5 er 5er düşme sorunu devam ediyor. ios 7 den sonra telefonu hiç stabil kullanamıyorum. Resmen stabil olmayan ios8 güncellemeleri yüzünden apple dan nefret etmeye başladım...
  • iPhone 6'da umarım şarj süresinde bir iyileşme olur. Bunu 3-4 günlük kullanım sonrası görebiliriz sanırım.
  • 5s kullanıcısı olarak 8.1.3 teki şarj sıkıntısı yoktur umarım. Şuan 8.1.2 deyim, 1 günü çok rahat deviriyorum, 1,5 günü gördüğüm de oluyor. 8.2 de aynı sorun varsa beklemeye devam ederim. Şuan için bende sıkıntı yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.