Şimdi Ara

1800 tl sistem tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar yeni bir sistem toplamaya karar verdim bütçem 1600-1800 tl arası en fazla fiyatı 1900 tl bir sistem toplamak istiyorum monitör dahil değil sistemi oyun için kullanacağım ve ekran kartı olarak sapphire r9 280 dual-x tercihimdir.kısacası uzun ömürlü oyun için kullanacağım bir sistem gerekiyor.birde parçaları birleştirme konusunda bir bilgim yok tek bir yerden alsam bana parçaları birleştirerekmi getiriyorlar yoksa ayrı ayrımı ?

• 1800TLye gtx 980 sığdıracak olan hocamızı çağıralım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bak simdi 8 gb ram 1 lik nvidia ekran karti anakart olarak grpyhon serisi bir anakart yeni sogutucu ve 3,00 li bir kasa toplayacagiz sana ortalama 2000 kusuru buluru ama bir kere verirsin anladin. Sana parcalari birlestirlermezler ama basit biseydir korkma ben biliyorum zaten konu acarim tammammi montaj hakkinda bu kadar diyceklerim bende yapiyorum bu isi basit normalde 400 Tl ye yapiyorum doger pcciler 600 tl yapiyor

• GoodTeamGGWP kullanıcısına yanıt
    yani fiyat 2000'i geçmeyecekse bi sorun olmaz ama üstüne çıkarsa pek emin değilim.birleştirme konusunda parçalara zarar veririm diye korkuyorum :/
  • Ah o korku ah az yasamadik neyse eger KORKARSAN ZARAR VERİRSİN. korkmadan sakince yap zayen parcalara zarer vermke icin hem de sifir kutidam yemi cikmis bir parcaya bir sekilde vurmak lazim anladin basit is yani bu bilgisayar toplama isi hakkinda Resimli ana konu acacsgim ama forumda varmidir ki acaba

• GoodTeamGGWP kullanıcısına yanıt
    bilgisayarı alırsam toplaması pekte zorlamaz anlattığın kadarıyla
  • Böyle olabilir;

http://www.sinerji.gen.tr
     1800 tl sistem tavsiyesi
  • 01 - INTEL Core i5 4460 Soket 1150 işlemci (ya da 4590)

02 - ASUS H81M-PLUS Intel H81 Soket 1150 DDR3 1600MHz HDMI&DVI Anakart

03 - GSKILL 4GB Ripjaws DDR3 1600MHz CL9 1.5V Tek Modül Ram (İleride tek modül 4GB bellek daha alırsınız.)

04 - 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk (WD Caviar Blue veya SEAGATE)

05 - GTX 960 GDDR5 2GB 128Bit DX12 Nvidia GeForce Ekran Kartı (120W TDP), (AMD alternatifi, R9 285)

06 - PSU'suz Kasa + 450/500W 80+ PSU - veya - (bütçeye uygun) COOLER MASTER CMP-350 500W MidT ATX KASA
    . . . PSU'suz Kasa ile 80+ verimli 12v kanalından ~ 360W güç verebilen 450/500W PSU'yu ayrı ayrı alabilirsiniz.

http://www.teknofiyat.com/?search=gtx+960

• teşekkürler dostum elime geçtiği an sizleride haberdar edicem :)
  • birde dvd sürücü vbyi nasıl ekleyeceğim bu parçaların içindemi var yoksa ayrı olarakmı alacağım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samko100 -- 10 Mart 2015; 21:09:10 >
  • haci o parcalari ayri aliyon usb girisleride kasanin icinde var ama vcd dvdler ayri

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.