Şimdi Ara

Kron XC 150 ile ilgili sorularım var yardımcı olursanız sevinirim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Daha önce bisiklet kullandım ama bu profesyonel anlamda ilk tecrübem olacak. Bir yerden bir bisiklet denk geldi KRON XC 150 marka bisikletin, Selesi,Elcikleri,Ön Tekeri sabitleyen aparat (ismi gidon olabilir) ve pedalları yok. Alacağım kişi borç karşılığı almış 1 yıldır depodaymış bu saydığım malzemeler başka bir poşette olduğundan kaybolmuş, bu haliyle bisikleti 250 tl'ye almaya anlaştım. Sizce fiyat uygunmudur ? malzemeleri nerden nasıl temin edebiliriz. Bir bisiklet için hangi aksesuarları almam gereki, konuyla ilgili bilgisi olanların acil yardımına ihtiyacım var şimdiden teşekkurler. Kron XC 150 ile ilgili sorularım var yardımcı olursanız sevinirim. Kron XC 150 ile ilgili sorularım var yardımcı olursanız sevinirim.
     Kron XC 150 ile ilgili sorularım var yardımcı olursanız sevinirim. Kron XC 150 ile ilgili sorularım var yardımcı olursanız sevinirim.

• Hocam öncelikle hayırlı olsun. Bence fiyat çok iyi. Gidonunuz var onda sıkıntı yok. Elcikleriniz seleniz ve sele demiriniz ve ön teker için göbek lazım size.
    http://www.decathlon.com.tr/
    http://www.erdoganlarbisiklet.com/
    Bu iki siteden bakabilirsiniz hocam gereken malzemeleri. Aksesuar olarak da gece gezilecekse özellikle ön ve arka far,bunun yanında bir su matarası birde km saati(toplam km ve harcanan kaloriyi gösteren tipten olursa bence iyi olur) kask birde isterseniz kıyafet alabilirsiniz ilk etapta.

• xxkowboyxx X kullanıcısına yanıt
    Fiyat iyi diyorsunuz yani ?
    Sele için özel olarak önerdiğiniz bir sele var mı ? ve bunların tamam mı standart mıdır pedal falan ?
  • Arasharas A kullanıcısına yanıt
    Fiyat çok iyi hocam. Sıfır bisiklet o şuan hala.Malum sitede o haldeki xc 150'yi 450-500 den aşağı vermezler. Sele için öneri bilemem fazla ama isterseniz bulunduğunuz ilde ya da ilçedeki kron servisine giderek eksik olan parçaları taktırabilir kurulumunu da yaptırabilirsiniz.
  • Istanbuldayım hocam sanırım Kron servisi anlamında bir sıkıntı yaşamam :)) çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anadolu yakasında isen servis onerebilirim

• RASP kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki Avrupa yakasındayım, haşim işcan bisikletçiler çarşısına yakınım orda var mıdır acaba servis ?
  • kadro fiyatina jantlari ve vites almissin ne kadar kron sevmesemde fiyat fazla iyi ben bile alirdim :/

• 250 liraya ancak market bisikleti alınabiliyorken, düşünmen bile hata. Sele, 2 pedal, 2 elcik en çok 50 liraya halledilir.
  • Çok teşekkür ederim arkadaşlar bisikleti bugün getirdikten sonra, pedal elcik ve seleyi nerden hangi model almam konusunda bana yardım ederseniz çok sevinirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.