Şimdi Ara

Yaz mevsimi kötü oluyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kışın okul dersane odev sınav koşuşturması ile göz ardı edilen hissedilmeyen bir his yazın kendini gösterir ;yalnızlık. Kışın getirdiği rutin ve yoğunluk ile hisedemediğim yalnızlık hissi karneleri alıp boşa çıkınca kendini gösteriyor. Okul çevresinden kopunca kendimi yalnız hissediyorum. Kimse yokmuş gibi geçiyor günler. Koca yaz boyu 1-2 kişiyi birkaç kez görürsem iyi sayıyorum. Kız desen tek birini bile görmeden gidiyor geçiyor yaz. Sizin de fikirleri duymak istiyorum kardeşlerim Abilerim.

31 mart editi ; havalar bundan sonra ısınmaya başlayacak anlayacağınız tehlike çanları çalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnansetek -- 31 Mart 2015; 23:16:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Okumadım ama haklısın

• yaz üzgünlüğü-lana del rey
  • Bende yaz üzgünlüğü yaz üzgünlüğü var yaz yaz yaz üzlünlüğü yaz üzgünlüğü var o oooohh

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sosyal olmaya calis

• havalar sıcak olunca benim midem bulanır hep yav
  • Hocam hani olmayınca olmuyor. Bana göre değil sosyallik. Sadece asosyal oluşumu arkaplana atabiliyorum. Ama o da yaz gelip ben boşa çıkana kadar pusuda bekliyor ve saldırıyor.

• Yaz kadar güzel mevsim var mi hocam ya. En basitinden şöyle söyleyeyim hani kışın usumeyeyim diye giyiyosun 5 kilo şey üstüne gün boyu onla dolaniyosun. Yazin şort parmak arasi terlik tshirt sabaha kadar dolan, mis gibi yav insanın içi açılıyor yaz olunca, kışın bulutlar güneşin önünü kapatiyor eve güneş girmiyor içim sıkılıyor iyice.

• Stan Marsh kullanıcısına yanıt
    Hocam senin fikrim de kendine göre doğru Algı kişiden kişiye değişiyor çoğu kişinin algısının aksine yaz bana daha çok hüzün mevsimi gibi geliyor.

• yaz demek tatil demek tatil demek akdeniz demek akdeniz demek turizm demek

• bende kışı seviyorum ne bileyim yağmur yağarken pencere önünde kitap okumak falan güzel. Pek kar yağmıyor buralara ama yağsa çıkıp dolaşmak isterim :)
    ha bazı zamanlar yaz çok hoşuma gidiyor o ayrı konu
  • Yaz iyi birisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: F9Cemil

yaz üzgünlüğü-lana del rey

Kadın haklı

• 8 gibi yeni yeni hava kararması
    Şort atlet takılabilmek
    Okul Tatili
    Deniz - Yüzmek

daha ne olsun ?
  • Benzer düşünüyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

8 gibi yeni yeni hava kararması
    Şort atlet takılabilmek
    Okul Tatili
    Deniz - Yüzmek

daha ne olsun ?

Giyim olarak katılıyorum ama ne bileyim öyle bir his oldu bende

• yazı sevmeyen asosyaldir

• quote:

Orijinalden alıntı: Kat Von D

yazı sevmeyen asosyaldir

Evet

• Kar ve buz bana huzur veriyor.Eve kapanmak kahve alıp dışarı bakmak.Kaya kaya yürümek nedense mutlu ediyor beni.
    Ha yazın güzel yanlarıda var tabi kız arkadaşımla görüşmek kolay oluyor kendimi alanımda geliştirebiliyorum restoranlarda şef olarak çalışabilecek düzeye geldim neredeyse yazdan yaza çalışa çalışa.Ama diyorum işte pek sevmiyorum.
    Tarz olarak koyu renk giyerim mesela.Yazın giyecek tişört bulamıyorum.Pantolon giyiyorum terletiyor.ayakkabı giyiyorum terletiyor.
    Ha tarzım parmak arası terlik renkli şort renkli tişört tarzı olsa çok daha rahat hissederdim belki ama olmuyor.
    kış iyidir açıkcası.Zaten çok insan görmeyi sevmiyorum.Yazın her yer insan oluyor

• Yaz dostum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.