Şimdi Ara

ios 8.2 final [GELDİ] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
575
Cevap
4
Favori
15.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kabiz Civciv kullanıcısına yanıt
    Komple sıfırlama yapınca düzeldi.
  • İphone 5s te 8.1.2 kullanıyorum.sizce 8.1.2 nasıldı?yeni bir sürüme geçilip riske edilmeyecek kadar iyi midir ya da hiç beklenmeyip hemen yeni sürümlere geçmeyi gerektirecek kadar sorunlu mudur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son güncellemeden sonra mı bilmiyorum ama kullandığım hattan(vodafone) gelen bir sms var. Sms te dediği olay, yurt dışına mesaj gönderebilmek için yeterli bakiyenizin olması gerekmekte.

Hattım faturalı bakiyede sorun ve sms açık ama telefon neden yurt dışına sms atmak istesin onu anlamadım. Onuda geçtim arka planda hangi program ne amaçlı sms göderirki?

Bilgisi olan veya bu durumu yaşamış arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Telefon iphone 4s

• Mazzho kullanıcısına yanıt
    Şu ana kadar ios 8 serisinde en iyi sürüm 8.2 final. 8.1.3 te fena değildi.Telefon 4S
  • FoxPark kullanıcısına yanıt
    İmessage aktif etmek için sms göndermeye çaşıyo cihaz. İmessage ve facetime kapatırsanız bir daha göndermez.

• 8.3 ne zaman gelir fikri olan var mı?
  • 4s telefonum var ama 8.1.3 yükleyemiyorum hata veriyor nedendir acaba

• echelon34 kullanıcısına yanıt
    Dediklerinizi uyguladım, şuan bekliyorum. Yardımınız için teşekkürler,,,
  • 5S, 8.2'de şarjım anlam veremediğim ölçüde hızlı tükeniyor, sıfırdan kurulumu deneyeceğim. Her güncellemede yeniden kurulum yapmak zorunda mıyım ben yahu. Ah ahhhh.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi from_anatolia -- 11 Mart 2015; 11:47:50 >
  • Nasıl çözümü, Restore mu?
    Cevapsız aramalar bile görünmüyor?

• model: ip5

sabah yükledim güncellemeyi bu güncellemede inanılmaz şarj harcadı yüklendikten sonra 331 güncelleme boyutu ile geldi daha sonra pencere geçişleri daha stabil , 30 uygulamayı sırayla açıp uygulama geçişlerinde sıkıntı yaşatmadı mesajlarda otomatik kısatmalardaki tanımlama daha düzgün çalışıyor klavye artık daha geç gelmiyor pencere geçişi sonrası anında harflerle beliriyor şarj konusunda 2-3 gün sonra ancak fakat şu dikkatimi çekti fotoğraf çekiminde basılı tuttuğumuzda seri çekim hızı düşmüş incelemelere devam
  • arkadaşlar tamamen iphone konusuna bilgisizim o nedenle soruyorum bu sürüm iphone 3G ye yükleniyor mu ?
  • Güncellemenin altında yazılanlar hariç,diğer sorunların hiçbirini düzelttiklerini zannetmiyorum.
    Buraya gelip yok fotoğraf çekme hızı değişti,yok aramaya cevap verince hemen açılıyor yok bilmem ne hiçbirine inanmıyorum.
    Psikolojik olarak saçmalıyorsunuz.Özellikle her güncellemeden sonra yazılan şarj mesajları.
  • 8.3 nezaman gelir 8.4 çok uzarmi 8.5 gelirmi , bu kadar stabil sistemde ne cok sorun varmis halledilecek gerci birini yaparken 2 sini bozuyorlarda neyse :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

quote:

Orijinalden alıntı: DeepestSea

Cihazda genel bi rahatlama var buyuk ihtimalle islemci kullanimi olarak oynama yapmislar.Cihaz cok daha akici calismaya basladi

Youtube problemi bende de vardi duzeldi
    Safari elden gecmis asiri gifli sitelerde sekme kurtarildi diye hata mesaji cikiyordu artik cikmiyor
    Yanliz dokunmatikde tus algilamada sorun mu var bana mi oyle geliyor anlamadim.Cok fazla yanlis karakter algilamaya basladi cihaz

Diger ozelliklerini henuz test etmedim ama cihaz biraz batarya canavari olmus nedense.5s kullaniyorum ve 40 dk lik kullanimda %77 sarjim kalmis.Normalde %85 falan olmaliydi her gece kullaniyorum

Klavye sorunu bende yok. Bataryaya gelince de yeni sürümden sonra 2-3 kez şarj ettikten sonra düzeliyor diyorlar. Bundan önce 5s kullanıyordum, onda%20 olunca kırmızı olurdu. Bunda uyarı geliyor %20 olduğuna dair kırmızı oluyor sonra düzeliyor. Sorun mu bilemedim. Bir de bu var. Arayanlar ve aradıklarım gözükmüyor burası hep böyle.
     ios 8.2 final [GELDİ]

Cihazi DFU mode a alip 0 kurulum yaptim.Sende dene bence

• musti2004s M kullanıcısına yanıt
    Ben restore ile çözmüştüm. Bir daha olmadı.
    Belki başka çözümü vardır.
  • Arkadaşlar 4s'te önceki sürüme göre çok çok hızlı şarj yediğini gördüm. Psikolojik bir etki değil resmen hızlı yiyor açıkça. Bende mi böyle sadece acaba?

• Dfu dan temiz kurulum yapmıştım, cihaz i6. Safaride 2 sn lik takılma oluyor bende nedense. Videolar ı açarkenki o bozuk film görüntüsü hala giderilmemiş.Bazı olayların hızı bi tık artmış. Şarjıda ilk tam şarj ve bir tık daha iyi. Atlamalar hala duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

quote:

Orijinalden alıntı: shupusbu

Şarjı performansını beğenmedim. Daha çok yiyor. Bazı arkadaşlarda iyiletirme var gibi diyor anlamadım ben. Bariz pil kullanımı artmış. İphone 6 cihaz.Hiç bir iş yapmadan bile pil sanki kullanım var gibi gidiyor.

2-3 kez şarj ettikten sonra kendine gelir. Kalibre etmeyi unutmayın

Hocam kalibreden kastınız nedir? Pili tamamen bitirdikten sonra %100'e kadar doldurup sonra 40 dakika daha şarjda bekletmek mi?

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.