Şimdi Ara

ios 8.2 final [GELDİ] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
576
Cevap
4
Favori
15.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Oyuncu adam Adres çubuğuna istediğiniz kelimeyi yazınca en altta eşleşme seçeneği çıkıyor.

Bu arada Chrome kullanırım dedim ama her zaman için değil tabii.

@AtiMX4, Apple Watch uygulaması sadece iPhone için sanırım, iPad Air'e de gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 10 Mart 2015; 22:39:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHGamer

Keşke safaride arama özelliği olsa ctrl+f gibi

Jailbreak ile o özellik eklenebiliyor.Ama bizi jailbreak yapmak zorunda bırakmaları kötü tabi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fazla bisey beklemeyin pek fark yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JB gerek yok bkaakco hocamın dediği yöntemle bulunuyor.

ios 8.2 final [GELDİ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DD82B0187 -- 10 Mart 2015; 22:48:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oyuncu adam

quote:

Keşke safaride arama özelliği olsa ctrl+f gibi

Jailbreak ile o özellik eklenebiliyor.Ama bizi jailbreak yapmak zorunda bırakmaları kötü tabi.

Jb gerek yok ki hocam adres cubuguna aramak istedigin kelimeyi yazin okeylemeyin, asagiya dogru kaydirdiginizda sayfada bul yazicak ona basin. Ctrl+f yani :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

JB gerek yok bkaakco hocamın dediği yöntemle bulunuyor.

ios 8.2 final [GELDİ]

Tüh daha önceden bilseymişim keşke sayısız zebani hikayesine maruz kaldım bunu bilmedğim için

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @DHGamer, rica ederim.
  • iPad 4'te ekranı sağdan sola çevirirken dönüş aşamasında kasılma, klavyenin alttan çıkmasında kasılma var..

iPhone 6 Plus'ta sorun yok..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir Rind

Arkadaşlar iphone 5s, 7.0.5 benim cihaz hala. Geçiş yapayım mı ne nefsiniz? Özellikle bataryaya negatif etki yapar mı?

Ben de yeni i5imle 7.0.4 kullanıyorum.
    8 serisi ile arasında (8.3,8.2,8.1.x) ciddi akıcılık farkı var, cihazı biraz kullanınca da aynısı pilde olucaktır eminim. (Diğer i5'im 8 saatte %30 pil harcarken, aynı kullanımda ios 8 ile %65 %75lere çıktı..)
  • Güncellemeyi yaptım öğlen, telefon kendiliğinden açılıp kapandı birkaç kere... Bu sorunu yaşayan var mı başka ??

• Su turkce siri icin iOs 7.1.2 JAILBREAK ten vazgecip 8.3 e gececegim vallahi. Oylesine hasret, oylesine merak olusmuski icimde turkce siriye karsi...

• quote:

Orijinalden alıntı: LaHeL

Su turkce siri icin iOs 7.1.2 JAILBREAK ten vazgecip 8.3 e gececegim vallahi. Oylesine hasret, oylesine merak olusmuski icimde turkce siriye karsi...

Değmez, 3 5 güne sıkıyor ve SONSUZA KADAR ios 8 e mahkum oluyorsunuz
  • iPhone 5s iOS 8.1.3den geçiş yaptım. Cok daha iyi ve stabil tavsiye ederim

• NightHT N kullanıcısına yanıt
    Ya valla siri hanimcigimla bikac gun bile olsa konusmaya raziyim.. Ama 7.1.2 den cikinca da pisman olmak istemiyorum. Bilemedim yaaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: LaHeL

Ya valla siri hanimcigimla bikac gun bile olsa konusmaya raziyim.. Ama 7.1.2 den cikinca da pisman olmak istemiyorum. Bilemedim yaaaa

Sesi, konuşması navigasyondaki hanımcıkla aynı, kesinlikle değmez.
  • Cihazda genel bi rahatlama var buyuk ihtimalle islemci kullanimi olarak oynama yapmislar.Cihaz cok daha akici calismaya basladi

Youtube problemi bende de vardi duzeldi
    Safari elden gecmis asiri gifli sitelerde sekme kurtarildi diye hata mesaji cikiyordu artik cikmiyor
    Yanliz dokunmatikde tus algilamada sorun mu var bana mi oyle geliyor anlamadim.Cok fazla yanlis karakter algilamaya basladi cihaz

Diger ozelliklerini henuz test etmedim ama cihaz biraz batarya canavari olmus nedense.5s kullaniyorum ve 40 dk lik kullanimda %77 sarjim kalmis.Normalde %85 falan olmaliydi her gece kullaniyorum

• W.Amadeus kullanıcısına yanıt
    8 den sonra herzaman olmasa da dediğiniz gibi mesajlara gitmiyor direk.cihaz 5s.

• arkadaslar babam Iphone 5 ine bugun sabahtan guncelleme atmıs ben korktum bir sıkıntı olmustur falan diye goduğu gibi atmıs iyi bir seydir diye sordum gun boyu nasıldır diye hiç bir fark hissetmedim dedi ne yavaslık ne hız konusunda en azından geri goturen birsey olmamıs yani
  • İlk şarjda şimdiye kadarki en iyi kullanım süremi gördüm 1 yıllık 5s'imde. 3g hep açık internet facebook vs... Bakalım bugün ne olacak...
     ios 8.2 final [GELDİ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soyturk58 -- 11 Mart 2015; 1:45:45 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.