Şimdi Ara

2644 TL Victor i7 4710MQ 240GB SSD 2GB GTX 850M 15.6' Full HD IPS 802.11AC (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
4
Favori
7.746
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cevo_61

quote:

Orijinalden alıntı: Victor Gaming Machine

quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

Ssd haricinde hdd yok sanırım, hdd bağlamak için ne yapılabilir?

240GB mSATA + 1TB 7200rpm ile konfigüre edilebilir bu durumda 99$+KDV civarında bir fark olacaktır.

SSD ve HDD aynı anda takılabiliyor mu yoksa DVD yuvası çıkartılacak mı bu konfigurasyon sırasında ?

mSATA SSD + 1TB 7200rpm disk + DVD-RW makine üzerinde oluyor. İsterseniz 2nci bir 2.5" de DVD-RW yerine daha sonra takılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jet1X

860m olmasini isterdim.
    önceleri 860m + 120gb ssd 2499tl idi simdi buna sıcak fırsat demek yanlış bence...

USD kurundan ötürü tüm markalar fiyatlarını güncellemek zorundalar maalesef ki kendi adımıza şu anda n11.com'daki kampanyalı Victor ürünleri çok iyi fiyatlı
    Lütfen yanlış anlamayın bunu sadece ileride göreceğiniz fiyatlar için bir referans olarak söylüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haymanali2006

850m den sonra gelenlerin çoğu çift blok çift fanla geliyor . 3lü olanıda var. Maxwell düşük tüketim sunup ısıyı azaltmaya çalışsada oyunların donanım açığı bu ısıyı düşük tutmasına izin vermiyor. 850mde yeterli ama yukarısı için tek fanla yetinmek kolay değil. Heleki kasayı ince tutmaya çalışıyorsanız.

@cevo_61 mSata oluyor hocam.

Burada sizin vesileniz ile belirtmek isterim ki asıl olay toplam soğutma kapasitesidir yani sistem üzerindeki fanın oluşturduğu yada oluşturabileceği hava akımıdır (air flow gücü) Bu genellikle fanın kalınlığı ile de doğru orantılır, daha fazla kanat alanı daha fazla sıcak hava süpürme vs. Bir diğer kriter bileşen dağılımı dır. Basit olarak GPU ve CPU bileşenlerinin bulunduğu alan çok büyük olmamalıdır. Mümkün ise disk, mSATA SSD ve belleklerin mümkün olduğunca ayrı bir bölümde olması iyi olacaktır. Bir diğer kriter ise kısa heatpipe yapısıdır. Bazı notebooklarda kalın ve bütünüyle arka gövdeyi geçen bloklar görüyoruz ki o blokları ince bir yapıda çift fanla bile soğutamayabilirsiniz.

Özetle tek, çift fan olayı mantık olarak doğru ama bu mantık üzerinden ürün için genelleme yapmak çok doğru olmayabiliyor

• gtx 880 m sli notebook varmı varsa ücreti ne kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Victor Gaming Machine kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi kapasite önemli, bende fanın altı açık olmayan bir notebook var. Yani kasa kenarlarındab hava içe giriyor fan bu havayı dışarı atıyor. Alışık bi durum değil. Yetiyormuş ki öyle yapmışlar
     2644 TL Victor i7 4710MQ 240GB SSD 2GB GTX 850M 15.6' Full HD IPS 802.11AC
    Sitenizde bu resmi görünce sevindim, site den model seçip baktım 2bin üstüydü. Alışveriş sitesinin kampanyası ile fiyat vermişsiniz, site fiyatı böyle olsa keşke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haymanali2006 -- 12 Mart 2015; 13:39:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Victor Gaming Machine

quote:

Orijinalden alıntı: fberen

iyide satan adamın elinde zaten şuan cihaz yani fabrikaya düşük dolarla girmiş hammadde işlenmiş gelmiş bla bla bla. zaten o 30 tl zam yapmasada kar edecek şimdi +30 tl kar edecek.

Ticaret maalesef sizin dediğiniz mantıkla yapılmıyor. Biz USD ile alıp USD ile satıyoruz mantığında ilerlemek zorundayız çünkü satın aldığımız tüm ürünler yurtiçinde olsun yurtdışından olsun USD bazında. Türkiye ve dünya da bilişim pazarı USD bazında işler. Dün 2.25 ken USD ile alıp 1000USD 2.250 TL ydi hadi bunu 2.300TL ye satayım derseniz sonra da gidip 2.300TL karşılığı USD'ı 2,65'ten alıp, o aldiginiz USD ile yurtdisina siparis ettiğinizi düsünün lütfen.

:) onu anladım da sen benim demek istediğimi anlamadın heralde. Misal dolar 2 tl iken aldığın malı satsan 200 tl kar edeceksin ama satılmak için depoda beklerken dolar 2.5 tl oldu ve fiyatı arttırıp sattığından +200 tl daha 400 tl kar edeceksin. Bende diyorum ki zaten dolar 2.5tl den alsanda malı satarken 200tl kar edeceksin.senin dediğin ticaret mantığı bu. aynı sebze ve meyve de olduğu gibi al depola sonra don oldu kış oldu de 10 kat zamla sat. İşte buna normal demek abes kaçar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High_ToweR -- 12 Mart 2015; 14:18:39 >

• n11 kampanyası bitmeseydi almıstım 1 tane, world kampanyası da var. ne zaman boyle bir kampanya daha olur sizce?
  • Sonuçta windows illaki virüs girecek

• 10.000 TL sermayeniz var. Dolar kuru 2 tl. Tanesi 1000 dolardan 5 tane nb aldınız. NB'ları herbiri 100 dolar karla satacaksınız.
    1000*5*2=10.000

Bu arada dolar 2.5 tl oldu ama ucuz aldım diye ucuza satıyorsunuz.

Elinize 1100*5*2=11.000 tl geçti.

Aynı maldan 5 tane daha almak istediniz. 1000*5*2,5= 12.500 tl ediyor.

Ne oldu sizin semayeniz eridi, eskiden 5 nb alırken şimdi alamıyorsunuz, aynı mantıkla birkaç işlem yaparsanız sonunda sadece 2-3 nb alacak paranız kalır.

Kuyumcular, dövizciler hep mevcut kur/fiyat üzerinden alışveriş yaparlar. Aksi takdirde sermayeleri erir. Tl işlemlerde de böyledir. Aksi takdirde enflasyon ortamında ticaretten para kazanamazsınız, sermayeniz erir. (kötü amaçla mal stoklayan, fiyatları suni şekilde yükseltenler burada anlatılanlardan farklıdır, onları kastetmiyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: satcodx23

gtx 880 m sli notebook varmı varsa ücreti ne kadar

Bizde maalesef yok :(
  • bien kullanıcısına yanıt
    iyi de ben onun sermayesinin erimesini tartışmıyorum ki 2000 liraya içinde kar olarak sattıgı malı 2400 lirada 2 katı kar ederek satmasını tartışıyorum. ayrıcada sermayesinın azlığını tüketici neden ödesin zaten 5 tane getirince 100 dolar kar dan 500 dolar kazanacak bu sefer sermaye arttırıp 12500 le girecek gene 500 dolar kazanacak. İyi o zaman onda sermaye yok diye tüketicimi verecek sermayeyi. düzen böyle olabilir ama ben burada ki bozukluğu söylüyorum. tabi buda adamların işine gelince mantıklı oluyor nedense.

Kayseriliye sormuşlar 2 kere 2 kaç eder ? alırken mi? satarken mi? demiş.
    Yeni seri ne zaman gelecek acaba? Monster yeni seri 960li laptoplarini getirdi. Bi cevap bekliyoruz

• Görüşünüze saygı duyuyorum ama ticaret dediğiniz şekilde yürüse Koç, Sabancı ve dünyadaki tüm şirketler batarlar. Dünyada ticaret bu şekilde yürür. Sadece büyük şirketler maliyet farklarını ürün fiyatlarına biraz daha geç yansıtma lüksüne sahiptirler, ancak sonuç itibariyle yansıtırlar. Ticaretle uğraşan tanıdığınız varsa konuyu onunla konuşabilirsiniz.

Önceki yazımda eksik yazmışım. madolyonun bir de diğer tarafı var. dolar 2 tl'den 1,5 tl'ye düşerse, Satıcı nb fiyatını mecburen 1100*2=2.200 tl den 1100*1,5=1650 tl'ye düşürecektir. Bir süre fiyat düşürmemek için dirense bile, daha düşük maliyetle ürün elde eden satıcılar onu fiyatları düşürmeye zorlayacaklardır.
  • bien kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ülkede kura bağlı fiyat düşüşü yaşandığını görmedim elektronikte firmalar fiyat artırmak için fırsat bekliyor aralarında hiçbiri de indirmediği için rekabete bağlı düşüş de yok. Yani dolar birden 50-60 kuruş değer kaybetse inanın fiyat değişmez dolar fiyatını artırırlar şimdi 3-5kuruş değiştiği için güncel kur guncel derler, victor için demiyorum bu arada piyasa böyle ne yazık ki yoksa bahsi geçen laptop p/f ürünü

• quote:

Orijinalden alıntı: mck94

Yeni seri ne zaman gelecek acaba? Monster yeni seri 960li laptoplarini getirdi. Bi cevap bekliyoruz

1 ay kadar sonra gelecek bize yeni seri notebooklar.
  • Yeni serilerde aluminyum kasa ve gorsel ogeler gelecek mi

• quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

Hocam bu ülkede kura bağlı fiyat düşüşü yaşandığını görmedim elektronikte firmalar fiyat artırmak için fırsat bekliyor aralarında hiçbiri de indirmediği için rekabete bağlı düşüş de yok. Yani dolar birden 50-60 kuruş değer kaybetse inanın fiyat değişmez dolar fiyatını artırırlar şimdi 3-5kuruş değiştiği için güncel kur guncel derler, victor için demiyorum bu arada piyasa böyle ne yazık ki yoksa bahsi geçen laptop p/f ürünü

Aslında özel fiyatlı ürün değilse bizim ürünlerimizde kur aşağıya geldikçe fiyatta aşağıya geliyor. n11.com daki G451x ve G701x modellerini günlük takip ederseniz kura bağlı olarak değiştiğini ve kur aşağıya gelirse fiyatın da aşağıya geldiğini görebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tanjugunduz

Yeni serilerde aluminyum kasa ve gorsel ogeler gelecek mi

Hayır, 950M ve 960M de aliminyum kasa olmayacak.
    Fiyat olarak bi bilginiz var mi? Fiyat araliklari ne olacak? Kasalar yine cleavo mu olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: mck94

Fiyat olarak bi bilginiz var mi? Fiyat araliklari ne olacak? Kasalar yine cleavo mu olacak?

+300TL kadar koyabilirsiniz şu anki modellere. (Kampanyasız olarak Örneğin G7011 şu an için SSD Hediyeli, o fiyattan SSD hediyesi olmadan +300TL gibi dusunmenizde fayda var)
    Modeller Clevo olacak.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.