Şimdi Ara

@Live.com Dagıtımı durdu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
4.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @live.com uzantılı bir hesap sahibi olmak için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekiyor:

1-) Bu sayfaya gidiniz:http://get.live.com/getlive/overview

2-) Açılan sayfadaki 'Kaydol' bağlantısına tıklayınız. (Sağ üst köşede 'Oturumu Kapat' bağlantısı varsa, önce bu bağlantıya ardından da tekrar birinci adımdaki bağlantıya tıklayınız)

3-) Web tarayıcınızın adres satırına aşağıdaki kodu kopyalayıp yapıştırdıktan sonra enter tuşuna basınız:

HTLM KODU : javascript:function r(q){} function s(q){e[q] = new Option(a[q],a[q])}; r(e = document.getElementById("idomain").options);r(d="live.");r(a = new Array("hotmail.com","hotmail.co.uk","msn.com",d+"com",d+"com.au",d+"be",d+"ca",d+"co.uk",d+"de",d+"fr",d+"it"/*MsXLabs.org*/,d+"nl")); for (i=0;i<a.length;i++){ s(i ) }alert("Başarılı - yeni uzantılar eklendi!");

4-) Listeden 'live.com' uzantısını seçip formu doldurunuz.

5-)http://www.hotmail.com/ adresine gidip yeni hesabınızı kullanarak oturum açınız.

NOT: ALINTIDIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyahLimm -- 29 Kasım 2006; 2:53:20 >

• Çok sağol dostum.Artık bende live'lı oldum :)
  • Teşekürler " SiyahLimm "

Bu Kadar Güzel Paylaşımları Bize Sunduğun İçin ........

THANK YOU ! MAN ! ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MFIRE -- 11 Kasım 2006; 17:37:50 >
  • teşekkürler aldım
  • html kodunu nereye yazıcazki 2. kademeyi yaptıktan sonra web tarayıcısındaki linkin sonunda mı eklicez kodu yoksa direk silip yeniden mi eklicez

linkin sonua eklersek error:20 fln diyo
  • green;

sayfayı açdıktan sonra kaydola tıkla bundan sonrada açılan sayfaya java kodunu yapıştır zaten sonrası holaa
  • bende aldım sagol
  • Bu forumdaki aç Deniz kim ise allah gözünü doyursun be adam ve ya kız her uzantıdan deniz adını almış ne yapcaksa

Elbette paylaşım için sağol...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maqician -- 12 Kasım 2006; 1:24:49 >
  • çok sağol bende live li oldum ..

• sağol live landık
  • harbiden çok makbule geçti dostum saol paylaşım için bu yılın paylaşımı olmaya aday..eyw
  • güzel paylaşım
  • quote:

Orjinalden alıntı: maqician

Bu forumdaki aç Deniz kim ise allah gözünü doyursun be adam ve ya kız her uzantıdan deniz adını almış ne yapcaksa

Elbette paylaşım için sağol...

biri de alper@live.com 'u kapmış

bende geri kalanları sömürdüm

• Teşekkürler.. Live.be aldım..
  • peh begendim canım sahol!!!

bende alperen@live.de kaptım
  • ya ben giriom ama her şei doldurduktan sora kaydol diom tam alırken bi sayfa açıo error:32 dio windows lice ın sayfasından
  • Aynı hata bendede cıkıyo...Ne zaman gecerkı bu onarım aşaması?
  • arkadaslar bende bilgilerimi yazıyorum kayıt tuşuna basıyorum ama arkadasımızdaki gibi error:32 hatası veriyor
  • ßeyLer Live hesabı alırken tarayıcınız İnternet Explorer olsun mozilla ve diger benzer tarayıcılar desteklemiyo ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: SiyahLimm

ßeyLer Live hesabı alırken tarayıcınız İnternet Explorer olsun mozilla ve diger benzer tarayıcılar desteklemiyo ..

internet explorer saten

böyle bi hata veriyor

"Kayıt hizmetimizdeki geçici bir sorunu gidermeye çalışıyoruz.
    Lütfen yeniden deneyin.
    Error code: 32"
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.