Şimdi Ara

ACİL CEVAP YAZICIDAN ANLAYANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar Elimde Cihaz Var Ve KAgıt Alırken Deli Gibi Kagıt Alıyor Mesela 1 Tane Kagıt Cekiyor Ya Onun Daha İşlemi Bitmeden Digerinide Cekiyor Ve Ekranda KAgıt Sıkısması Yazıyor.
    Bunun Sorunu Nedir Acaba Ama Acil Cevap Lazım Bilen Varsa Yada Yazıcıdan Anlayan Varsa Servise Sordum 300 Tl den Yaparız Ben Sanli Sey geciyorlar Makina 450 Lira Zaten Parca Fiyatı Die Soyluyorlar Parcaysa Ben Bulur Takarım Sıkıntı Deil Ama Sistem Veya Baska Seyse Soyleyin Yapayım. Cihaz Samsun Cok Fonksyonlu Lazer.

• quote:

Orijinalden alıntı: WoLFLyCris12

Merhabalar Elimde Cihaz Var Ve KAgıt Alırken Deli Gibi Kagıt Alıyor Mesela 1 Tane Kagıt Cekiyor Ya Onun Daha İşlemi Bitmeden Digerinide Cekiyor Ve Ekranda KAgıt Sıkısması Yazıyor.
    Bunun Sorunu Nedir Acaba Ama Acil Cevap Lazım Bilen Varsa Yada Yazıcıdan Anlayan Varsa Servise Sordum 300 Tl den Yaparız Ben Sanli Sey geciyorlar Makina 450 Lira Zaten Parca Fiyatı Die Soyluyorlar Parcaysa Ben Bulur Takarım Sıkıntı Deil Ama Sistem Veya Baska Seyse Soyleyin Yapayım. Cihaz Samsun Cok Fonksyonlu Lazer.

tam modeli nedir yazarsan bakalım
  • dj can kullanıcısına yanıt
    Krdeşim benim yazıcıdada bir sorun var yardım edermisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullah3245

Krdeşim benim yazıcıdada bir sorun var yardım edermisin

pm gönderdim
  • Cihazın Sensör Ve Paleti Degistirdi Sıkıntı Cozuldu Arkadaslar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.