Şimdi Ara

Hometech Premium Tab 7 W7009 Root Anlatımı (VİDEOLU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
5.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MÜJDE Root yapılamıyan tablet sonunda rootlandı. bugün ingilizce xda forumunda araştırırken intel tablet root konu başlığındaki yönergeleri takip edip sonunda bu tableti rootlamayı başardım. . Anlatımı videoya çekip sizlere daha kolay olması açısından youtube yükledim. Ek olarak root yaparken kullandığım siteleride video altına yazdım. Diğer forumlardada buradan alıntı gösterilerek kullanılabilir.

Videoda bazı eksiklikler buldum heyecanımdan oldu onlarda, kusura bakmayın. tablete telefon dedim, sonra supersu.zip hafıza kartına atmayı söylemedim. Supersu indirdikten sonra zipten çıkarmadan tablet hafızasına atın ve root işlemini başlatın.

Video altında yine açıklamalar mevcuttur lütfen okuyunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobisher -- 9 Mart 2015; 23:11:30 >

• video için teşekkürler.
    uzun uzun araştırma demişsiniz de xda-developers sitesinde dklar içinde bulunabilen bir konu(hatta birkaç yerde linkleri de yazmıştım.ben uzun uzun araştırmadım.ara ara hometech cihazla ilgili yorum var mı diye de kontrol ediyordum.). ben hometech ismini uyumlu cihaz listesinde görmediğim için ve bendeki cihaz sorunlu olduğu için denemedim. sonuçta risk var. servis sırf root var deyip garanti kapsamından çıkarabilir.

busybox yüklediniz mi root sonrası ? ve unroot yapmayı da görsek fena olmaz :)
    hafıza kartı gibi gösterilmiş bölüm var biliyorsunuz tablette normalde. rootsuz hafıza kartına zorlamalı kur ayarı yapmama rağmen dahili hafızaya kurulum yapmıştı cihaz inatla(sebebi başta belirttim.). özellikle asphalt gibi bir oyunu(kurulum ve datasıyla beraber) hafıza kartına taşınmasını görsek iyi olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: metep

video için teşekkürler.
    uzun uzun araştırma demişsiniz de xda-developers sitesinde dklar içinde bulunabilen bir konu(hatta birkaç yerde linkleri de yazmıştım.ben uzun uzun araştırmadım.ara ara hometech cihazla ilgili yorum var mı diye de kontrol ediyordum.). ben hometech ismini uyumlu cihaz listesinde görmediğim için ve bendeki cihaz sorunlu olduğu için denemedim. sonuçta risk var. servis sırf root var deyip garanti kapsamından çıkarabilir.

busybox yüklediniz mi root sonrası ? ve unroot yapmayı da görsek fena olmaz :)
    hafıza kartı gibi gösterilmiş bölüm var biliyorsunuz tablette normalde. rootsuz hafıza kartına zorlamalı kur ayarı yapmama rağmen dahili hafızaya kurulum yapmıştı cihaz inatla(sebebi başta belirttim.). özellikle asphalt gibi bir oyunu(kurulum ve datasıyla beraber) hafıza kartına taşınmasını görsek iyi olur :)

tableti aldığımdan beri araştırıyorum ancak bulabildim. Busybox yüklemedim ve unroot yapmadım ama bunu supersu uygulamasından yapabilirim. Oyun tarafında ise World of tanks blitz oyunu kurulum yapacağı sırada hangi bölüme kurulum yapacağını soruyor, sd karta kurulum yap dedim ve elimde bulunan 16 gb karta kurulum yapmıştı. İsterseniz bunu sd kartınız varsa takıp deneyebilirsiniz. AKK geçtiğim için asphalt gibi yüksek boyutlu oyunları şuan yükleyemiyorum, akk bittiği zamanda hemen link2sd lisanslı uygulamasıyla dediğinizi uygulayacağım.

• ben cihaza (şu an ultra tab7) 64gb sandisk microsd bağlı kullanıyorum.exfat desteği var mı bilmiyorum ama uyumluluk için kullanmaya başlamadan önce fat32 olarak biçimlendirmiştim.

unroot çok önemli benim için. yapamazsak garanti kalmaz.

sonda belirttiğiniz link2sd çalışıyorsa eğer linkleme yaparak harici hafızayı dahilideymiş gibi gösterebiliriz (plus versiyonu gerekebilir.).ayrıca titanium backup ve viper4android kurabilsem süper olacak
    http://www.link2sd.info/description

android konusunda bilgim yetersiz sayılabilir. en son pcde bluestacksi android kitkat kurulu ve rootlu kullanıyordum.ama pc eski olduğundan verim alamıyordum.sistem iyi olsa keyifli olacağından eminim.orada istediğim kadar uygulama yükleyebiliyordum.bu cihazlarda 4gb gibi alan olunca haliyle farklı yere kurabilme ihtiyacı doğuyor. sırf farklı uygulamalar yükleyebilmek için asphalt ve dead triggerı kaldırdım. spotify de data olarak çok şişiyor dataları silmek zorunda kalıyorum.

• Deneyen varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • windows 10 da olmuyor sen win 7 kullanmışsın win7 mi kullanmak gerekiyor

• StormNinfa S kullanıcısına yanıt
    evet. tableti ben w7de rootladım şuan bende win10 kullanıyorum.
  • tamam teşekkürler

• ACCEPT dedikten sonra böyle bir ekran geliyor ne seçiyorz bilgisi olan varmıdır ?
     Hometech Premium Tab 7 W7009 Root Anlatımı (VİDEOLU)
  • Evet aynı ekran bende de çıkıyor. Herhangi birini seçip T3 yapıyorum fakat olmuyor.

@enemy
  • linklerı yazabılırmısın burda bırde deneyen varmı başka
  • Hometech elit 8 var 2gb ramli new edition olarak geciyor buna nasil rot atarim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.