Şimdi Ara

5,5mm inceliği ile Gionee Elife S7 ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5,5mm inceliğine 2850mAh batarya, 8 çekirdekli 64bit işlemci 5.2" Full Hd ekran ve 2GB bellek sığdırabilen Gionee Elife S7'i sizler için değerlendirdik.

• Onumuzdeki 6 ay icinde ulkemizde Discovery XXX olarak gorebiliriz bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoşanBalık -- 8 Mart 2015; 22:33:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O cekirdekler isininca ekran kafayi yemesin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • general mobile getirmeyecekmiş demek... zaten hayırlı bir iş yapsalar saşarım :) air gibi telefonu 800 millete takmak varken s7 yi neden getirsinlerki :)

• Amiral gemisine kitkat veremeyen GM getirir 2 ay sonra.

• Mesut kardeş, lütfen okunuşa dikkat! "Gionee" nin okunuşu "cino" değil "ciyonii" şeklinde olmalı.
    Kolay gelsin.

• Cino nedir Sayın Mesut Çevik. Nokia Beşbinsekizyüz (5800) den sonra çoktandır duymuyordum sizden böyle farklı okunuşlar :D

• Yillarca samsung kullanmis biri olarak ilk kez apple cakmasi oldugunu kabul etmek gerek. Digerlerine sozum yok ama S6 resmen klon ip6 olmus. S6 almak isteyenler bence bunu dusunmeli ki samsung da dusunsun.

• İnce olması cebe girmesini kolaylaştırır. Şık olmuş. İnceliği sebebiyle de haber olmuş ve nitelik kazanmış. Vestel'in ürünlerininde en az bir tane önce çıkan özelliği olması gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincolnn

İnce olması cebe girmesini kolaylaştırır. Şık olmuş. İnceliği sebebiyle de haber olmuş ve nitelik kazanmış. Vestel'in ürünlerininde en az bir tane önce çıkan özelliği olması gerek.

Vestel'in telefonlarının en büyük özelliği :

Müşteri daha iyi nasıl kazıklanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfckmk

Cino nedir Sayın Mesut Çevik. Nokia Beşbinsekizyüz (5800) den sonra çoktandır duymuyordum sizden böyle farklı okunuşlar :D

neden bu kadar çok güldüm bilmiyorum ama kahkaha attım :D

• Koskoca mobil dünya kongresinde internet yok.traji komik

• Gionee'de sd kart olmadığı için heba edilmiş diyorsunuzda samsungda da sd kart yok ona neden heba edilmiş demiyorsunuz mesut bey?

• şık bir telefon olmuş.. ekran kasa oranı daha yüksek olabilirmiş..

• sanal tuşlar olmamış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

Gionee'de sd kart olmadığı için heba edilmiş diyorsunuzda samsungda da sd kart yok ona neden heba edilmiş demiyorsunuz mesut bey?

Büyük ihtimal yüksek kapasite isteyen 128 GB versiyonunu alabildiği içindir. Bunda arttıramıyorsun ve 16 GB versiyona mahkumsun başka da alamıyorsun diye.

• Demekki oluyormuş...

• discovery air 2

• Elif elif diye..

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

discovery air 2

Videoda General Mobile ın bu cihazı getirmeyeceği söyleniyor. Yani Air 2 olacaksa, bu olmayacak..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.