Şimdi Ara

Huawei Watch akıllı saat video ön inceleme 'Tasarımı ve donanımıyla iddialı akıllı saat'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
1.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her geçen gün daha popüler olan akıllı saat dünyasına, Huawei tarafından çok ama çok iddialı bir model ekleniyor. Huawei Watch, gerek tasarımı gerekse de sahip olduğu özelliklerle Android Wear tabanlı akıllı saatlerin en iyisi olma yolunda iddialı görünüyor. Tüm detaylar videomuzda.

• moto360'in cakmasi olmus bu.nasil en iyiye yakin saat oluyor anlamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: assasin34

moto360'in cakmasi olmus bu.nasil en iyiye yakin saat oluyor anlamadim.

Kimse söylemden ben söyleyim
    Üçgen saat mi yapsınlar?? :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet güzel olmuş ama hala akıllı saatlerin gelişmesi gerek. Bir iki yıl daha beklemek lazım.

• Fiyatı 1000 euro olacak bildireyim o fiyata ben akıllı makıllı saat almam 1000 lerce otomatik saat var

• saat çok güzel olmuş gerçekten...

• Güzel Ürün Yapmışlar Bakalım Fiyat Ne Olacak

• Max 400 dolara çıkar...

• Video sonuna doğru arkadaki hatunlar kalem gibiydi... Bildiğin taş...

• Pil kapasitesi vasat LG G WATCH R sahibiyim onun ekranı biraz daha ufak ve pil kapasitesi Huawei nin zamazingosundan daha biraz daha yüksek kapasiteli .

Hiç olmazsa 600 Mah olsa idi bataryası .

Onun dışında kayda değer bir artısı sadece safır camlı olması .

Yeni akıllı saat alacaklara mantıklı da diyemem fiyatı çok çok pahalı olacak .

Amazon.de Almanya da 1000 Avro! ile ön siparişe başladı. Bu ürün taş çatlasa 250 Avro eder çok pahalı cazip değil yurtdışında bile .

Bu ürünü Türkiye ye getirmeye kalkılsa fırsatçılar bile satamaz :D .

• sadece türkçe desteği yok denildikten sonra android wear gözümde tamamen bitti düşünün milyonlarca cihaz satılan ülkemizde bu nasıl bir saçmalıktır ki türkçe destekli çıkmaz birde apple laf ediyorlar bu konuda yiğidi öldürün hakkını verin

• Akıllı saat denilen zorlama şeyi almak saçmalık. Gelişim aşamasında olduğu için şu an en iyisini alsan bir yıl sonra pişmanlık olacak. Atsan atılmaz satsan satılmaz olacak.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten de uzun zamandır gördüğüm en iyi akıllı saatlerin arasında, en albenisi yüksek olan, tasarım ve dizaynı anlamında göze hitap eden şık ve sahip olduğu özellikler bakımından da en iddialısı gibi duruyor. Benim her zaman desteklediğim ve üstünde durduğum bir konu ve özellikte akıllı saatin kamerasının olması... Ancak son dönemlerde ilk başlarda çıkan akıllı saat örneklerinin dışında kamerası olan az sayıda model var. Belki bu durum ileride değişir yada bu şekilde farklı alanlarda ilerlemeler yaparak bu çizgide yoluna devam eden bir teknoloji olur. Dilerim kamera konusu ele alınır, bunu ileride göreceğiz. Bunun dışında Huaewi sektörü iyi analiz edip hakkını veren bir saat ortaya çıkarmış çok iyi buldum ve beğendim..

Bundan kısa süre önce aynı şeyleri LG R-Watch için söyledik, ondan daha öncede Motorola Moto 360 için.. Durmadan değişen ve gelişen bir sektör oldu akıllı saat sektörü. Yükselişte olduğundan dolayı alternatiflerin bu denli fazla olması ve kullanıcıya seçim şansı vermesi anlamında iyi bir sektör.

Açıkcası benim çok hoşuma gitti özellikleri bir yana tasarımı, geleneksek saatlere benzerliği onu bir adım önce gösterdi benim gözümde. Hevesle sonuna kadar izledim videoyu param olsa alırmıyım derseniz alırım açıkcası.

Başarılı bir çalışmanın ürünü. Belki geçici bir heves olacak yada ebediyen nimetlerinden yaralanacağım başucu teknolojik aletim orasını şuanda bilemem ama, şuanlık hepsi için erken gibi.. :)

• Saat genel olarak güzel, buton tam ortada olmalıydı, yukarda olması hoş olmamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Pil kapasitesi vasat LG G WATCH R sahibiyim onun ekranı biraz daha ufak ve pil kapasitesi Huawei nin zamazingosundan daha biraz daha yüksek kapasiteli .

Hiç olmazsa 600 Mah olsa idi bataryası .

Onun dışında kayda değer bir artısı sadece safır camlı olması .

Yeni akıllı saat alacaklara mantıklı da diyemem fiyatı çok çok pahalı olacak .

Amazon.de Almanya da 1000 Avro! ile ön siparişe başladı. Bu ürün taş çatlasa 250 Avro eder çok pahalı cazip değil yurtdışında bile .

Bu ürünü Türkiye ye getirmeye kalkılsa fırsatçılar bile satamaz :D .

Bende G Watch R sahibiyim. Çok matah bir akıllı saatim olduğunu düşünmüyorum.
    Fakat videoda Huawei Watch'u öve öve bitiremeyip, LG G Watch R'ı sadece ışık sensörü yok diye liste dışına itme mantığını anlamış değilim.
    Safir Cam,Metal Kasa ve biraz daha piksel için 800 dolar ekstra vermek çok mu mantıklı? almanya ön sipariş 1000 avro imiş

• venomboy_85 kullanıcısına yanıt
    LG G WATCH R de tamamiyla metal . Sadece siyah boya ile kaplanmistir.

xda-developers ta metal kisim aciga cikartilmis fotograflar var.

Kayisi 22mm standart ve istenen turden deri metal seramik plastik cesitleri tamamen uyumlu .

Temper cam ile de ayrica koruma saglanabiliyor 2-3 Dolarlik bir parca .

Isik sensoru kendi basina surekli aktif oldugundan ayrica pil tuketecektir.

Cihazdaki mevcut sensor ile saate bakildiginda ekrani kendiliginden acilabiliyor.

Sonucta surekli acik olmasi Huawei deki P-OLED piksel yanmalarina vesile olur .

Erdi Bey biraz abartmis ovmede :/ . Tamam biraz artisi var ama pili cok vasat. Fiyati da epey pahali oldugu herkesce biliniyor .
  • Bence çok güzel olmuş,tek eleştirilicek konu Türkçe dil desteğinin olmaması,umarım bu yanlışlarından dönerler...

• amazon.de de 1000 euro avro yuro nasıl okumak isterseniz okuyun başında 1000 var

• Arkadaşlar fiyat 1000 euro falan değil. Amazon ön siparişle, ilk çıktığı anda siparişi verme garantisi veriyor...Yani cihaz çıktığında ilk sahipleri olmak için garanti para yatırılıyor, esas fiyatı yakında duyarız

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.