Şimdi Ara

Huawei MediaPad X2 video ön inceleme 'Telefon özellikli, tasarım ve malzeme kalitesiyle iddialı tablet'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
1.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İspanya'da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi'nde deneme şansı yakaladığımız yeni cihazlardan biri de Huawei'in 7-inç boyutundaki yeni tableti ya da Çinli üreticinin ifadesiyle phableti MediaPad X2 oldu. Malzeme kalitesi ve tasarımıyla dikkat çeken tabletin detayları videomuzda.

• Guzel gorunuyor,ben buyuk ekranli telefonlari seviyorum,belkide alir telefon gibi kullanabilirim :).

• dikkatimi çeken şey dokunmatik kısmı oldu erdi bey bir çok kez iki kere dokunmak zorunda kaldı açmak istediği yerlere.
  • Lenovo A7000'in ön incelemesi gelecek mi?

• yeni bir tablet alınca mutlaka hayvan gibi bataryası olanı alacam

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre Kocakaya

Guzel gorunuyor,ben buyuk ekranli telefonlari seviyorum,belkide alir telefon gibi kullanabilirim :).

Oha.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulefone ve coolpad in var aynısından. ulefone u7 biraz bilinmezlik kokuyor ve orta halli gibi ama coolpad halo çok güzel. Türkiye'ye gelirler mi bilmem ama bir yolunu bulursam coolpad i almayı düşünüyorum. huawei fiyat olarak kendini samsung sınıfına çekti. böyle devam ederse Türkiye pazarından çeker gider...

• Her zaman, benim için en iyi fiyat/performans oranına sahip olan cihazları tercih ederim. O yüzden bugün kendime Reeder A8iW tablet aldım. Hem 32GB hem işlemcisi iyi ve 64bit desteği var. Hem de 8 inç ve 299 lira. Daha ne olsun..

• Tablet icin küçük, telefon için büyük

• bu modelin x1 versiyonuda var 5 ay kullandım telefongibi

• Slm arkadaslar bu huawei tabletin mediapad x1 modelini aradim turkiyede herhangibir bayide satisina rastlayamadim. Tabletin ozelliklerini ve dizaynini begendim gercekten ama turkiyede satisi olmadimi bu modelin,hatta ikinci elini bile aradim yine yok. Simdi kalkmis huawei markasinin x2 modeli cikmis diye tanitimini yapiyoruz dilerim ben yaniliyorumdur' sayet turkiyede satisi yoksa bu modellerin ya distribitorluk vermiyolar yada bizim ithalatci firmalar bu markanin x modellerini ithal etmiyorlar. Yada turkiyeyi kaleye bile almiyor bu huawei tablet piyasasinda .Eger oyleyse 8 deyil 18 cekirdek olsa bize ne. Dilerim ben yaniliyorumdur. -Mtzs-

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    merhaba istiyorsanız x1 bulabilirim :)
  • Bulsam alacağım ama huawei türkiye telefonları bile açmıyor

• Turkiye ye ne getirmis ki huawei bunu getirsin

• Ben yurtdışından bu modeli alacağım bakalım nasıl çıkacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ürünü yurt dışından temin ettim,herkese şiddetle tavsiye ederim.3gb rom 32 gb bellek gold modelini aldim.Rengi çok şık ve ilgi çekici.Performansı asla yolda bırakmaz.TELEFON OLARAK KULLANIMI ÇOK RAHAT.Yoğun kullanımda 2.5 gün gidiyor şarjı(oyunla).Fotoğraf çekimi standart çok ekstrem bir durumu yok,tatmin edici.Ekran büyük olduğu için instagramda falan görülen fotoğrafların kalitesi kabak gibi ortaya çıkıyor.Alın kullanın,arayın huawei yi sayın sövün de Türkiye'ye getirsinler.

• mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=112520404 ufak bir incelemesini yaptim.Telefona resmen asik oldum mukemmel otesi bir telefon ve tablet yeminle ipad mini 3 e ihtiyac kalmadi elime almiyorum

• @muco555555
    @DH Misafir robotu

ekranın tıklamaya duyayrlılığı nasıl ?
    ilave hafıza kart yeri varmı yoksa 2ci SIM card yuvasınımı işgal ediyor ?
    fiyat nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marmarali

Ben yurtdışından bu modeli alacağım bakalım nasıl çıkacak

@Marmarali

aldinmi ?
    fiyat nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

quote:

Orijinalden alıntı: Marmarali

Ben yurtdışından bu modeli alacağım bakalım nasıl çıkacak

@Marmarali

aldinmi ?
    fiyat nedir ?

Aldım, duyarlı mı derken.
    2.simi işgal ediyor.
    370usd aldım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.