Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
34.502
Cevap
772
Favori
1.803.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Witcher

Merhabalar,cihazi Zorlu Center'dan aldim 14 gun icinde kullanilsa dahi degisim sansi var degil mi?

Cayma Hakki Yasal hak 14 gun icinde Tamamen iade bile edilebilmesi lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizler hangi uygulamalari kullaniyorsunuz

• Arkadaşlar herkese iyi akşamlar ,
    Apple Watch Sport Modeli Mavi kordunlu modelden almayı düşünüyorum. Şu ana kadar Sport modelindeki kasayla ilgili sorun yaşıyan oldu mu ? Ankarada mağazadan almak istersek nerde bulablirim ? Teşekkürler...

• brs_lfc B kullanıcısına yanıt
    bugün 42 olanı aldım (Sport) CEPA'da lydia dan aldım. Orjinal Apple Ürünleri satılıyor. Orada deneme imkanı da var kutudan iki kordon çıkıyor S/M ve M/L olarak diğer modellerde var. Denemek de mümkün tabii. Ama kasa ile ilgili soru için bir yorum yapamayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brs_lfc

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar ,
    Apple Watch Sport Modeli Mavi kordunlu modelden almayı düşünüyorum. Şu ana kadar Sport modelindeki kasayla ilgili sorun yaşıyan oldu mu ? Ankarada mağazadan almak istersek nerde bulablirim ? Teşekkürler...

Suan icin sadece Apple store dan siparisle alina bilir. Sahsen beyaz kordon tavsiye ederim daha şık ve uyumlu bnce ama zevkler ve renkler meselesi...

• quote:

Orijinalden alıntı: DSGNRY

bugün 42 olanı aldım (Sport) CEPA'da lydia dan aldım. Orjinal Apple Ürünleri satılıyor. Orada deneme imkanı da var kutudan iki kordon çıkıyor S/M ve M/L olarak diğer modellerde var. Denemek de mümkün tabii. Ama kasa ile ilgili soru için bir yorum yapamayacağım.

Hayrli olsun

• 6s ile birlikte ios9 ve watchos2 lansmandan sonra cikacak. Saat dahada verimli kullanisli olacak yazilimi 9 Eylulden Sonra guncellemeyi unutmayin..

• Selam arkadaşlar, ben İstanbul'dan spor modelini almayı düşünüyorum (42mm olanı) ancak Apple store' un taksit yaptığı kartlardan bende yok. Farklı karta vade farksız nereden alabilirim? (Tabi fiyatıda Apple Store ile aynı civarda olmalı)

• ahaste A kullanıcısına yanıt
    teşekkürler...
  • quote:

Hayırlı olsun hocam hangi renk kordon aldınız ? Sorması ayıptır ne kadara mâl oldu ? Taksit fln uygulanıyor mu ?

http://www.apple.com/tr/shop/buy-watch/apple-watch-sport/42-mm-uzay-grisi-al%C3%BCminyum-kasa-siyah-spor-kordon?product=MJ3T2TU/A&step=detail#

bu model hocam, kordonu siyah, fiyatta online store ile aynı, kredi kartına taksit imkanı da var...
  • quote:

http://www.apple.com/tr/shop/buy-watch/apple-watch-sport/42-mm-uzay-grisi-al%C3%BCminyum-kasa-siyah-spor-kordon?product=MJ3T2TU/A&step=detail#

bu model hocam, kordonu siyah, fiyatta online store ile aynı, kredi kartına taksit imkanı da var...

Anladım hocam yorumunuz için teşekkürler. İyi günlerde kullanın. Keşke detaylı bir inceleme videosu olsaydı. Saati alıp almamak konusunda çok kararsızım ne yazıkki ! Bi de memnun olmazsam satma sıkıntısı olucak

• 26 snda Aliexpres ten aldigim Kayis baglanti aparati bugun honkong dan yeni yola cikms

• Ben de almayi dusunuyorum artik sanirim, sport space gray dusunuyorum.

Kaliteli beyaz kayis ucuza bulmak mumkun mu aliexpress tarzi sitelerden?
  • İyi Geceler arkadaşlar,
    Ben bugün sabırsızlıkla apple watch u denemek ve satın almak için Next Level Avm deki Lydia Apple gittim. Mağazaya girdim ve saati denemek istediğimi söyledim. Ordan bana sadece apple watch sport mavi kordonlu olan modeli verdiler böyle lütfedermiş gibi. Denedim ve kolumda istediğim gibi durmadığı için almaktan vazgeçtim. Ordaki satıcı lütfedip saatin özelliklerini anlatmadı bile çok şaşırdım. (haa apple marka biz niye anlatalım ki gibisinden) Belki de satıcı biraz daha ilgili olsaydı akırdım çünkü kafamda almak varken beni saatten soğuttu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Ben de almayi dusunuyorum artik sanirim, sport space gray dusunuyorum.

Kaliteli beyaz kayis ucuza bulmak mumkun mu aliexpress tarzi sitelerden?

Aliexpres te 3-5 dolara cok var ama gelmesi zamn aliyor 30-40 gun az bir sure degil. Spacegrey Renk onermem yabanci forum siteleri rengin soyuldugundan bahsediyor. Celik cok şık ve cok daha saglam duruyor bn sahsen cok mmnunum

Keşke Cepadakine gitseymişsin dostum orada da tam tersi 45 dakika en ince detaya kadar anlattılar valla
  • Next Level bana daha yakındı hocam ondan dolayı gittim. Haftaya da cepadakine gitmeye çalışırım.
  • Cevap için teşekkürler lakin sport modelle çelik model aynı fiyatmış gibi bahsetmişsiniz, fiyat aynı ya da 100 lira farklı olsa tabiki tercihim çelikten yana olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brs_lfc

İyi Geceler arkadaşlar,
    Ben bugün sabırsızlıkla apple watch u denemek ve satın almak için Next Level Avm deki Lydia Apple gittim. Mağazaya girdim ve saati denemek istediğimi söyledim. Ordan bana sadece apple watch sport mavi kordonlu olan modeli verdiler böyle lütfedermiş gibi. Denedim ve kolumda istediğim gibi durmadığı için almaktan vazgeçtim. Ordaki satıcı lütfedip saatin özelliklerini anlatmadı bile çok şaşırdım. (haa apple marka biz niye anlatalım ki gibisinden) Belki de satıcı biraz daha ilgili olsaydı akırdım çünkü kafamda almak varken beni saatten soğuttu.

Ben cıktıgı gun sabah gitmistim, gayet ilgililerdi, neredeyse tum modelleri denedim.Ama istedigim model olmadıgından almadım. Demekki alıcı olarak gormediler sizi hocam, ya da bıktılar artık denetmekten millete

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.