Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
34.514
Cevap
771
Favori
1.805.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam isletim sistemi arayüz donanim ayni tek farki malzeme farki biri çelik digeri alüminyum birinin ekrani safir ristal arkadaki sensörün bulundugu kisim seramik vs yani kisaca üretindeki malzeme farkli ben renginden dolayi celik olani aldim alüminyumun açik rengi hosuma gitmediginden saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deri kordonlari Sakn suya sokmayin dagilir. İc tarafinda ozel bir yapiskan var acilir. Silikon veya metal kordon kullaniyorsaniz denize havuza dusa Hic problem olmuyor Bu yaz aylarinda havuzda iken msjlar cagrilar bildirimler kolunuzda olmasi buyuk rahatlik kullanisli..ikide bir tlf na bakma derdi yok.

• ahaste A kullanıcısına yanıt
    Cok dogru, 2016 icin ikinci bir apple watch cikmayacagi konusuluyor kulislerde, hatta ayni seyi ipad icin de soyluyorlar. Bildiginiz gibi senelerdir apple tv cikmiyor ayni sekilde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • havuza suya soksak bi sikinti olmaz dimi su gecirme ihtimali varmi bide kilifsiz filan kullansak kasa ve ekranda cizikler oluyormu

• Ben sahsen kullaniyorum problem yok

• Safir kristal Ekran Celik kasa modellerde. Elmastan sonra dunyanin en sert maddesi elmas pirlanta yuzuk ve bnzeri ekrana ozellikle bastirarak surtmezsenin cizilmesi imkansiz. Kilif safsatasina inanip guzelligini bozmayin cizilmiyor zaten.. Aliminyum kasa sport modellerde cizilmeye karsi oldukca dayanikli olsada Cizilir ama fazla zorlamaya gelmez. Dedigim gibi safir keistal ekeani cizmek imkansiza yakin

• http://youtu.be/zW5CxZioIkk

• Suya kesinlikle dayanikli yukaridaki videodan izlene bilir.. İsteyene periskop tan canli suya daldira bilirim. Dedigim gibi dusta havuzda deniz suyunda prob yasamadim. Yalniz denize girerseniz bol temiz su ile durulayin...

Safir çizilmez ama kolay kırılır.

• cevaplar icin tesekkurler acikcasi suya sokmaya korkuyordum ama sokup denicem benimkisi aliminyum 42mm sport uzay girisi kullanirken biraz dikkat etmem gerekicek cizilmelerw karsi:)) uzay girisinde ne tarz kayislar kullaniyorsunuz kasa siyah oldugu icin her kayis yakismaz diye dusunuyorum

• monoblaine kullanıcısına yanıt
    Sadece takip cikarrken dikkat etmek yeterli kolumuzdan dusecek degil ya sport modelde surekli cizlmesin diye dikkat etmkten iyidir

• Power tusuna basili bekleyince gucu kapat guc koruma secenekleri ekrana geliyor power tusunu birakip tekrar basili tutunca Ana ekrana gelip tum acik uygulamalari kapatiyor

• Digital crown ve power tusuna ayni anda basilip tutun elma logosu gorunene kadar basili bekleyin Reset Atiyor donma kasma vb duzeltiyor... Bilgiler ve ayarlar silinmiyor

• Digital crown a cif basinca en son actiginiz uygulamaya gidiyor

• Digital crown ve power tusuna ayni anda basip birakinca o andaki Ekran goruntusunu resm olarak kaydediyor

• Her turlu soru sorun ve kucuk ipuclari icn msj la sorabiirsiniz...

• Bu arada bu konuda ya da baska konuda bir arkadasin mesajini gormustum arkadasimla bende apple watch var fakat birbirimize smile kalp gibi seyler yollayamiyoruz diyordu ayni sorunu bugun bende yasadim,

Telefondan ayarlar > mesajlar > imessage acip > gonder al > yeni yazismalari suradan baslat kisminda telefon isaretli olmaliymis yabanci forumlari okuyarak cozebildik. Ayni sorunu yasayan olursa bilgisi olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roverman -- 25 Ağustos 2015; 11:26:58 >
  • Kayis baglanti adaptoru siparisimi Aliexpresten verdim 12.80 Dolar. Bugun onay geldi bakalim kac gunde elime ulasacak

• Arkadaşlar,saat meraklısıyım 4 tane saatim var Apple Watch dışında. Daha önce LG G watch r kullandım çok iyiydi memnundum ama bir süre sonra sıktı ve eski saatlerimi kullanmaya devam ettim. Geri iade için hala zamanım var,uzun süre kullanıp da sıkılan var mı?
    biraz pahali almisin ayni fiyata burdan bulabilirdin
    aliexpresden bazen 10 gnde geliyor bazen 1 ayi buluyor
    20gun once 3 urun aldim 1 i geldi 20gunde diger ikisi hala turkiyeye girmedi kismet hangi kargoyla gonderiyor urunu

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.