Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: erdm6 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
34.509
Cevap
772
Favori
1.805.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

babası var

soyulmuyor diyenlere inanmayın çünkü onların ki de soyulacak :) soyulmaması mucize olur zaten imkanı yok soyulma olmamasının :)

ben saati fotoğraflarda gördüğünüz koruma ile kullanıyorum.

arkadaki apple logusu parçalandı resmen :)

ayrıca kayış takıp çıkarttığım yerlerin kenarları ve içi bile soyuldu ki elektronik cihazlara gözüm gibi bakan biriyim

soyulacak o saat yani bilginiz olsun

böyle bir takıntınız varsa ASLA SPORT MODEL ALMAYIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 27 Nisan 2016; 10:18:23 >

• Opricnik kullanıcısına yanıt
    Senin fiyatlardan haberin yok galiba. Internette SEiKO ASTron fiyatlarını araştır istersen.
  • defected kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç. Aynen apple logosu üzerinde soyulma bende de mevcut. Şimdi sizde de görünce şaşırdım. Ben de dikkatli kullanırım. Anlam verememiştim. Demekki durum kronik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sentin kullanıcısına yanıt
    ben aldım kullanıyorum, paylaşmış olduğun ikinci fotoğraftaki olan hocam, iki tane vidası var onları açınca kayışı takacağın mekanizma pim boşa çıkıyor ve ikiye ayrılıyor, sonrasında o ikiye ayrılmış olan pimi kayış içinde birleştiriyorsun ve diğer parça ile birleştirip vidalarını sıkıyorsun bu kadar
    , bu şekilde eskiden kalma yada yenide beğendiğin 24mm-25mm genişliğindeki kayışı kolayca saate entegre edebiliyorsunuz.
    ilk fotoğraftaki olan vidasız olduğu için pek sağlam olmaz diye düşünüyorum,
  • sentin kullanıcısına yanıt
    hocam bu da sonuç
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• defected kullanıcısına yanıt
    Önceki sayfalarda bende koymuştum benim saatteki soyulmanın fotoğraflarını.

Bence soyulma bu spigen tough armor yüzünden oluyor. Çünkü onu çıkarttıktan sonra soyulma ilerlemedi. Muhtemelen bu kılıf altında nemi tutuyor ve bu saatte soyulmaya neden oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: coaxem

Bence soyulma bu spigen tough armor yüzünden oluyor. Çünkü onu çıkarttıktan sonra soyulma ilerlemedi. Muhtemelen bu kılıf altında nemi tutuyor ve bu saatte soyulmaya neden oluyor.

Bende yeni spigen armor almistim ya , keske daha onceden haberim olsaydi :/

• quote:

Orijinalden alıntı: coaxem

İlginçtir, benimkinde de kılıfla kullandığım dönemde bir iki minik soyulma oluştu; uzun süredir kılıfsız, koruyucusuz kullanıyorum ve şimdilik hiç çizik ya da soyulma yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beşkazalı48

Şarj standımızda gelmiş :)

Hocam bu kayışı nerden aldın.

• dün durduk yere saatin pili kendi kendine hızlıca tükenmeye başladı,üstelik hiçbir işlem yapmamama rağmen,telefon ile bağlantısını da kopardım ama pili yemeye devam etti. sabah kalktığımda güç korumaya almıştı kendini. sebebi ne olabilir arkadaşlar? başına gelen oldu mu hiç?
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Benim pil bir ara az gidiyordu sifirlayip temiz bir kurulum yaptim duzeldi

• ahaste A kullanıcısına yanıt
    Bu gibi durumlarda zaten unpair- re pair yapın diyorlar okuduğum yöntemler de böyle :)

Tekrar olursa sıfırlarım. Bir de telefon 9.3.2 beta sürümde idi sonra 9.3.1 e aldım falan o da etkiler mi acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, aliexpress sitesinden kayışlara bakıyorum fakat çok karışık geldi. Sport model ile paslanmak çelik olanların kayışların giriş yerleri farklı mı acaba? Sport model var bendeama paslanmaz çelik yazan kayışlar daha çok hoşuma gitti.
  • pckopat53 kullanıcısına yanıt
    Farkli degil. Begendiginizi alabilirsiniz. Sadece 42mm mi 38mm mi ona dikkat edin.

• gduman G kullanıcısına yanıt
    Öylemiymiş, istediğimi alayım ben o zaman. Teşekkür ederim cevabınız için.
  • Şuanda Sennheiser CX300-II kulaklığını kullanıyorum çok memnunum. Apple watch ile kullanabileceğim bluetooth 4.0 destekleyen kulakiçi bluetooth kulaklık var mı bildiğiniz.
  • Carpediem_33 C kullanıcısına yanıt
    Hocam aliexpress üzerinden aldım 70-80₺ arası bir fiyatı var.

• Bende sipariş verdim 42 mm siyah leather loop. Bakalım nasıl durucak saat üzerinde.
    Edit : siparişi iptal edip 42 mm siyah metal bracelet kayıştan sipariş verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackrz -- 6 Mayıs 2016; 0:31:23 >
  • bu da benim kolleksiyon arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.