Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.514
Cevap
771
Favori
1.805.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amazonda bir tane görmüştüm camın tamamını kaplayan fakat sıvı ile uygulanıyor film. Çoğu film sadece düz kısmı kaplıyor. Fakat saat üzerinde ekran koruyucu ve/veya kılıf güzel durmuyor açıkçası. Ben de çok araştırmıştım sonra vazgeçtim kullanmaktan o yüzden de çelik model aldım çelik ve cam safir olduğu için.
  • ahaste A kullanıcısına yanıt
    Saatin kişiselleştirilebilmesi bu açıdan güzel. Ben her iki kordonu da almak isterim mesela :) Bu tamamen tercih meselesi. Leather loop kordonun asıl avantajı, kullanım kolaylığı. Çok hafif ve aynı Zaman'da şık. Milano loop kullanmadım ancak daha ağır olduğunu biliyorum. Bu arada 13 dolarlık Milano loop'un linkini paylaşabilir misiniz? Hoco marka Milano loop düşündüm ama fiyatı 50 dolar civarı. Ucuz olanların kalite konusunda sıkıntılı olabileceğini sanıyorum. Çin'den Milano loop satın alan arkadaşların deneyimlerini paylaşmaları faydalı olacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cagdassun kullanıcısına yanıt
    O zaman ekran koruyucu muhabbetini rafa kaldırmak gerekir gibi gözüküyor.
    Kayış ve stand bakmaya başlayayım :)
  • bstsn B kullanıcısına yanıt
    Ben de 42 mm milano loop model var milano loop cidden çok hafif hatta siyah spor kordon var ikisi arasında fark yok. Bahsettiklerim orjinal olanlar. Ayrıca milano loop örgülü yapısından dolayı terletmiyor spor kordon terletiyor mesela.
  • cagdassun kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkür ederim. Orijinal Milano loop zaten çok kaliteli. Buna şüphe yok. Orijinal olmayan Milano loop için kalite ve kullanım rahatlığı nasıldır acaba? Bunu merak ediyorum.

• Arkadaşlar bileğim çok kalın değil 38 lik alınır mı ben büyük olsun istemiyorum bileğimde yani büyük olup dikkat çekmesin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KeLepChe57 kullanıcısına yanıt
    42 dahi baya küçük.38 bence şık bir Kolçak güzel bir bayan saati olur.

• fake

süper

aliexpressten aldım kullanıyorum

bu zamana kadar zerre sorun yaşamadığım için aşağıdaki satıcıdan aldım
    daha ucuza da bulabilirsiniz sanırım

http://www.aliexpress.com/item/URVOI-2015-new-arrival-for-apple-watch-milanese-wrist-strap-band-belt-stainless-steel-Standard-Sport/32381887394.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 1 Şubat 2016; 21:02:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bstsn B kullanıcısına yanıt
    yeni siparis verdim gelince paylasirim..

http://s.aliexpress.com/yIJVJbuy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahaste -- 1 Şubat 2016; 22:18:16 >
  • defected kullanıcısına yanıt
    Değerlendirmeniz için teşekkür ederim.
    ahaste, şimdiden hayırlı olsun. Siparişiniz gelince değerlendirmenizi okumaktan memnun olurum.

• Arkadaşlar sport gold modeline alternatif kayış arıyorum .. Ne tavsiye edersiniz ?? Hangi renk ile sizce güzel durur??

• EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    Yeni cikan lacivert milano lop guzel durur bnce

• Gold için siyah deri kılıf saate bambaşka bir hava kattı.Tabi birde gold bağlantı kiti olmalı.
  • Siyah sport model için, siyah renkli " link bracelet " isimli metal kayış alacağım.

Milanese loop da düşünüyorum, ancak link bracelet'ı siyah alacağım için Milanese'i gümüş mü alsam acaba?
  • Cinliler asmis. Oyle urunler yapiyorlarki orjinalinden bile kaliteli ve daha ucuz. Satici profillerine bakilip yapilan alis verislerde problem yasanmaz bnce.. Orjinal milano 516 Lira En pahali çin milano 50$ degmez bnce orjinaline o kadar paraya..

• ahaste A kullanıcısına yanıt
    Merhaba .. Lacivert Milano loop bulamadım .. Link verebilir misiniz size Zahmet?

• EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    http://s.aliexpress.com/Mze2ARNz

• hangisinin Rengini begenirsen artik zvk senin
    http://s.aliexpress.com/3UfENR3i

• yahu lacivert, kahverengi milanese loop'lar çok güzel de saatin kasası siyah aluminyum

takınca leş gibi duruyor :D

gri milanese aldım o bile bir acayip duruyor bence siyah aluminyum kasada
  • defected kullanıcısına yanıt
    Siyah sport modelde gri milanese'i beğenmediniz mi hocam. Siyah daha mı mantıklı olur sizce Milanese tercih edilecekse

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.