Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34.509
Cevap
772
Favori
1.805.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

quote:

Orijinalden alıntı: virusneo

quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Arkadaşlar herkese merhabalar.
    Apple Premium Reseller çalışanıyım ve Apple Watch Expert uzmanı sıfatım var ... Lansman öncesi eğitim falan almıştık , Apple şimdi %50 indirim ile Watch teklifi yaptı da Watch Expert'lere...Milano Loop düşünüyordum ve amacım tamamiyle; SPOR VE OKULDA KOPYA ÇEKMEKTİ...Üniversite öğrencisiyim ve çalışıyorum 2.5 seneyi aşkın süredir...

Apple Watch Sport koleksiyonu bayağı kalitesiz oldugundan tercih sebebim hiç olmamıştı ancak 699 TL'ye verilecek...42 MM .

Sizce değer mi , Milano Loop vs Sport Modeli

Forumda çok değerli arkadaşlar kullanıyor bende az çok kullandım ancak hiç Sport modeli yoktu aklımda...Sizce ne yapmalı ?

Tamamiyle ; Kopya çekmek ve Spor için kullanacağım. Kopya amacım oldugu için yargılamayın lütfen.Vakıf üniversitesinde okuyorum ve alttan çok ders birikti.İşime yarayacağına eminim ama cam çizilmesi vb durumları beni endişelendiriyor...

Vay be yalniz diilmisim demek, ben de kopya cekerim diye almistim
    Bendeki celik versiyon, kesinlikle celik alin derim o kadar indiriminiz varken, safir camda kafaniz rahat olur, daha sik gorunuyor, cizildigi zaman pasta cila imkani var.

Merhaba...
    Dediğim gibi normalde Milano Loop alacaktım , ancak indirim hakkımız , sadece APPLE WATCH SPORT'a tanımlanmış :/

O fiyata Watch Sport gayet iyi bir fırsat yerinizde olsam keyifle alıp kullanırdım 2. jenarasyon çıktığında belki daha üst modeller düşünülebilir fakat şuan için cihaz emekleme aşamasında.

• coaxem kullanıcısına yanıt
    resimleri göremedim dostum.... :(
  • thehspeed T kullanıcısına yanıt
    Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

mobil sitede sıkıntı var herhalde, yeniden ekledim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fazla bağlantı adaptörü var olan arkadaştan alabilirim yurt dışından alışveriş yapamıyorum malum

• Arkadaşlar, indirdiğim Apple Watch destekli uygulamaların hiçbirini Apple Watch appinde göremiyorum. Zova ve Telegram indirdim ama saate atamıyorum. Apple Watch desteği vardır diyor ama uygulamada adı çıkmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: coaxem

İphone 6 plusa otterbox aldım tank oldu watchıma kılıf takmayı planlamıyorum ufak tefek kılcal çizikler sıkıntı çıkarmaz herhalde...?

• quote:

Orijinalden alıntı: mertburak312

Fazla bağlantı adaptörü var olan arkadaştan alabilirim yurt dışından alışveriş yapamıyorum malum

Ben alayim sana 1 Ay surer gelmesi ama 3-4 gunde kargoya verilmesi suruyor. GG uzerinden gelince satisa koyarim Masraflari kargosu sana ait. Ok. Kac mm Ne renk

• quote:

Hocam koruma amaçlı gayet güzel bir kılıf fakat sizce de saatin estetiğini bozmuyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahaste

Amerikali ben bu Watch in 2. Versiyonunu daha nasil gelistiririm teknolojisini bir tik daha oteye nasil gotururum diye Kafa yorarken..
    Bizde daha verimli nasil kopya cekerize kafa yoruyoruz. Sonrada Amerikalilara yalvar cikardigin urunu ilk bize sat diye. biz bir b..k becerip birseyler yapamiyoruz Marka olacak urunumuz yok Bir Hindistan kadar yazilim yapamiyoruz 2. Dunya Savasindan bizden beter cikan kore nin Samsungu Huyndai si bile yok bizde. Neden. CUNKİ HAZİRİ KULLANMAYA ALİSMİSİZ HİRSİZLİGA ALİSMİSİZ. Hirsizlikla kazanilan bir diplomanin kime faydasi olacaksa artik. Ogreneceksin arkadas konunu dersini ogreneceksin hakim olacaksin oda yetmez daha fazlasini ogreneceksin. Yada bunun icin Can atan insanlarin Masasini sirasini tahtasini Ogretmenini İsgal etmeyeceksin. Basaramiyorsan basarana birak hirszlikla sahte Basarilar Uretme....Al sana 3 Diploma Sen bu diplomayla bu ulkeye ne vere bilirsin HİC koca bir hic......

İmzamı atarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: akke4323

quote:

Hocam koruma amaçlı gayet güzel bir kılıf fakat sizce de saatin estetiğini bozmuyor mu?

Bu tarz koruyucular zaten günlük kullanım amaçlı değil; daha çok şantiyede çalışanlara, ağırlık kaldıranlara ve zorlu doğa sporlarıyla uğraşanlara yönelik ürünler bunlar.

• ahaste A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim kardeşim yardımların icin gerçekten , dun bi arkadaşıma sipariş ettirdim artık kordonlarda falan tekrar konuşuruz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: monoblaine

quote:

quote:

Bu tarz koruyucular zaten günlük kullanım amaçlı değil; daha çok şantiyede çalışanlara, ağırlık kaldıranlara ve zorlu doğa sporlarıyla uğraşanlara yönelik ürünler bunlar.

Haklısınız hocam hiç o açıdan düşünmemiştim

• https://www.youtube.com/watch?v=Gwjulbd4i5k

bu kordonu daha önce hiç görmemiştim, daha ilginç geleni saat kadranı daha önce gören veya bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayar Kolu

https://www.youtube.com/watch?v=Gwjulbd4i5k

bu kordonu daha önce hiç görmemiştim, daha ilginç geleni saat kadranı daha önce gören veya bilgisi olan var mı?

apple nin hermes firması ile anlaşıp çıkardığı model kayış şuan ayrı satılmıyor maalesef kadranda yok.bunun gibi şık kadran şuan için yüklemek mümkünde değil belki ilerleyen dönemlerde olur bende takipteyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murlek -- 14 Ekim 2015; 19:52:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GooodJob

Arkadaşlar, indirdiğim Apple Watch destekli uygulamaların hiçbirini Apple Watch appinde göremiyorum. Zova ve Telegram indirdim ama saate atamıyorum. Apple Watch desteği vardır diyor ama uygulamada adı çıkmıyor.

Telefondan Watch uygulamasini ac Genel-uygulama yukleme m-otomatik Secenegi acik olsun...
    Uygulamalari tekrar kaldir tekrar kur saate kurulacaktir..
    Veya kurdugun uygulamayi telefondan Watch Meuden ac uygulamaya tikla telefon uzerinde Secenegini Acik yap uygulama Watch a kurulacaktir. Yukaridaki ilk dedigimi uygularsan her program indrmende watch'a otomatik kurulum yapar...
    Ulan amerikali iyice girdi dilimize watch watch deyip duruyoruz. Saat saat neyse...

• quote:

Orijinalden alıntı: murlek

quote:

Orijinalden alıntı: Ayar Kolu

https://www.youtube.com/watch?v=Gwjulbd4i5k

apple nin hermes firması ile anlaşıp çıkardığı model kayış şuan ayrı satılmıyor maalesef kadranda yok.bunun gibi şık kadran şuan için yüklemek mümkünde değil belki ilerleyen dönemlerde olur bende takipteyim

Satiliyor aslinda ama Yeni oldugundan biraz tuzlu...
    Genuine Leather Cuff Watch Band Strap & Link Bracelet For Apple Watch IWATCH Sport Edition 38mm 42mm
    http://www.aliexpress.com/item/Genuine-Leather-Cuff-Watch-Band-Strap-Link-Bracelet-For-Apple-Watch-IWATCH-Sport-Edition-38mm-42mm/32494339754.html

• ahaste A kullanıcısına yanıt
    bilgi için teşekkürler kollayayım burayıda 3.parti ürünlerde fena iş çıkarmıyor

• quote:

Aşağıda linkini vermiş olduğum satıcıdan kordon siparişi veren oldu mu?

http://tr.aliexpress.com/item/original-1-1-copy-for-apple-watch-band-sports-with-original-embed-adapter-38-42mm-free/32397264554.html?ws_ab_test=searchweb201556_2,searchweb201527_2_30_32_31_71_72_73_74_75_29,searchweb201560_2

Evet. No problem

• quote:

Orijinalden alıntı: ahaste

quote:

Aşağıda linkini vermiş olduğum satıcıdan kordon siparişi veren oldu mu?

http://tr.aliexpress.com/item/original-1-1-copy-for-apple-watch-band-sports-with-original-embed-adapter-38-42mm-free/32397264554.html?ws_ab_test=searchweb201556_2,searchweb201527_2_30_32_31_71_72_73_74_75_29,searchweb201560_2

Evet. No problem

Ürünün kalitesinden memnun musunuz hocam? Bir çok satıcı da 9-10 dolara aynı ürün bulunabiliyor kararsız kaldım.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.