Şimdi Ara

ANTALYA PUNTO HIZ SABİTLEYİCİ 100 TL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR ANTALYAYA BİR ARKADAŞIM GELECEK FARKLI İLDEN. ÇOCUK BANA ANTALYADAN 5-6 KİŞİ BUL 100-125 TL DEN HIZ SABİTLEYİCİ TAKIYIM DEDİ PUNTO İÇİN. (HERŞEY DAHİL FİYAT)

ANTALYADA OLUPTA HIZ SABİTLEYİCİ TAKTIRMAK İSTEYEN VARMI ? BENDE TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM. VARSA TOPLANALIM.

• quote:

Orijinalden alıntı: kurezex

ARKADAŞLAR ANTALYAYA BİR ARKADAŞIM GELECEK FARKLI İLDEN. ÇOCUK BANA ANTALYADAN 5-6 KİŞİ BUL 100-125 TL DEN HIZ SABİTLEYİCİ TAKIYIM DEDİ PUNTO İÇİN. (HERŞEY DAHİL FİYAT)

ANTALYADA OLUPTA HIZ SABİTLEYİCİ TAKTIRMAK İSTEYEN VARMI ? BENDE TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM. VARSA TOPLANALIM.

olurda Mersin'e gelırse haber versın kardesım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: h.baspinar

quote:

ARKADAŞLAR ANTALYAYA BİR ARKADAŞIM GELECEK FARKLI İLDEN. ÇOCUK BANA ANTALYADAN 5-6 KİŞİ BUL 100-125 TL DEN HIZ SABİTLEYİCİ TAKIYIM DEDİ PUNTO İÇİN. (HERŞEY DAHİL FİYAT)

tamam ama şimdilik hedef antalya :D neden kimse istemiyor onuda anlamadım. ucuz diye mi acaba ?
  • kimse yok mu ?
  • Tipo ya olursa ben gelirim Ciddiyim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: h.baspinar

quote:

tamam ama şimdilik hedef antalya :D neden kimse istemiyor onuda anlamadım. ucuz diye mi acaba ?

olabilir ucuz yaa kesın ondandır..

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekselans3535

Tipo ya olursa ben gelirim Ciddiyim.

tipoya yapmıyormuş sordumda :D
  • kurezex K kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim. Sorduğun için teşekkür ederim. Bu sayede bunu da öğrendim

Olaydı şaşardım zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.